Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Петропавлівської Борщагівки
Топ оголошень Петропавлівської Борщагівки

56 500 $
1 487 $/м²
Львівська вул., 3
1 кімната
38 / 15 / 14 м²
поверх 3 з 5
2015 рік побудови
сьогодні
ЖК Львівський, Петропавлівська Борщагівка.
1-кімнатна квартира у власності понад 3 роки! (мін. податок при продажу)
3 поверх нового 5 поверхового будинку з ЧЕРВОНОЇ ЦЕГЛИ, утеплений зовні. Вікна у двір. Великий коридор на 2 квартири (можна поставити двері та буде додатковий передпокій)
Спальна 14 метрів кв., Вітальня 10 метрів + Кухня 5 метрів, Туалет-ванна 4,7 метра, Передпокій 4 метри.
Якісний сучасний ремонт, німецький ламінат, вікна KBE (Німеччина), вхідні двері, якісна сантехніка, сантех система - Італія.
Плита, Витяжка, 2-х контурний італійський газовий турбо котел Ferroli domiproject. Інтернет у квартирі, є розведення по кімнатах.
Дві великі вбудовані в нішу Шафи- купе, вбудована...

56 000 $
1 600 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 20-А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
1 кімната
35 / 14.1 / 8.3 м²
поверх 2 з 2
сьогодні
Без комісії. У продажу 1 кімнатна квартира з ремонтом і документами, у клубному будинку. Петропавлівська Борщагівка, вулиця Леоніда Каденюка 20а. Загальна площа 34,8 м2
2/2 пов. будинку. Максимальна автономність генератор +резервне живлення, вода ,опалення й інтернет ( оптика)є завжди.
Паркомісце
Система очистки води - на квартиру.
Заїзд автомобілем з об’їздної догори, через вулицію Соборна!
Перед будинком автостоянка, відеокамери, вхід на територію і в під’їзди по магнітним картам.
Лічильники на електроенергію і воду. Централізоване опалення, своя котельня.
Лічильник опалення - на будинок.
Централізована каналізація.

115 000 $
1 211 $/м²
Івана Багряного вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
95 / 48 / 21 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексів у Петропавлівській Борщагівці — вул. Багряного, 78
Пропонуємо сучасні дуплекси у зручній та затишній локації — всього кілька хвилин до Києва!
Будинки зведені з якісних матеріалів, мають продумане планування та всі необхідні комунікації.
Основні характеристики:
• Площа будинку — 95м²
• Ділянка — 2 сотки
• Раціональне планування: простора кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли
-Виконана на підлозі фінішна стяжка,
-розводка теплої підлоги
-розводка хол.та гар. води,каналізації
Встановлений газ котел
Технологія будівництва:
• Стіни — керамоблок 2NF (38 см)
• Утеплення фасаду — пінопласт 10 см
• Перекриття — монолітне залізобетонне
Комунікації:
• Електрика — 10 кВт, 3 фази
• Г...

265 000 $
2 120 $/м²
Білоцерківська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
125 / 50 / 15 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексу, будинку на Петропавлівській Борщагівці
Зручне розташування — поруч NOVUS, Нова Пошта, школа та дитячий садок.
Продумане планування
Простора кухня-вітальня з виходом на терасу, три спальні та майстер бедрум, гардеробна кімната, 2 санвузли.
Центральне водопостачання
Центральна каналізація
Газ
7 кВт, 3 фази
Встановлено двоконтурний котел, тепла підлога по всьому будинку, встановлені кондиціонери
В будинку виконаний ремонт з використанням високоякісних матеріалів
Укомплектований меблями і брендовою технікою
Огороджена ділянка з окремим заїздом та ланшафтним дизайном
Ідеальний варінт без додаткових витрат
Продаж від забудовника !!!
Перегляд в зручний для вас час і день.
Вартість...

91 000 $
2 275 $/м²
Оксамитова вул., 9-А
1 кімната
40 / 25 / 8 м²
поверх 5 з 17
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж чудової 1-кімн. квартири в комплексі бізнес класу " Crystal Avenue", с. Петропавлівська Борщагівка, вул.Оксамитова 9А.
Про квартиру:
Квартира з великою кухнею-вітальнею.
Розташована на 5 поверсі 17-ти поверхового будинку.
Загальна площа 40 кв.м. Відокремлена спальна зона та наявна гардеробна кімната.
В квартирі якісний ремонт, встановлений двоконтурний газовий котел. В квартирі все залишається: холодильник, холодильна камера, кондиціонер, пральна машини, варочна газова поверхня, електрична духова шафа, кухонна витяжка та посудомийна машина. Встановлений осмос та джерело безперебійного живлення для газового котла та техніки.
Будинок комфорт - класу побудований в 2019 році з підземним...

124 500 $
1 779 $/м²
Оксамитова вул., 9-А
2 кімнати
70 / 31.4 / 12.7 м²
поверх 16 з 17
2019 рік побудови
вчора
Продаж 2- кімнатної квартири з шикарним панаромним видом ЖК Crystal Avenue" с. Петропавлівська Борщагівка, вул.Оксамитова 9А. Загальна площа 69.9м2. 16/17 поверх.
Про квартиру:
Без комісії для Покупця!
Комплекс бізнес-класа, охорона, консьерж, з відеонаглядом, ліфтами Shindler, ліфти на генераторі.
В квартирі все зроблено для комфортного проживання, ремонт зроблен з якісних матеріалів. Дві гардеробних кімнати, окремий санвузол. В ванній кімнаті: повноцінна ванна, пральна/сушильна машина, дзеркало з підсвічуванням. Тепла електрична підлога.
Простора світла кухня: вбудовані меблі, духова шафа, варочна газова поверхня, витяжка, стіл, вбудований холодильник, мікрохвильова піч, італійський двок...
27 000 грн/міс
Соборна вул. (Петропавлівська), 10-В
2 кімнати
64 / 47 / 15 м²
поверх 8 з 11
2014 рік побудови
сьогодні
Здається в довготривалу оренду чудова 2 кімнатна квартира в ЖК "Щасливий" за адресою: с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 10 в. Квартира розташована на 8-му поверсі 10-ти поверхового будинку. Загальна площа становить 64 м2. До Кільцевої дороги
3 хвилини, до м. Житомирська та м. Академмістечко 10 хвилин на міському транспорті.
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: у квартирі свіжий ремонт, встановлена газова плита (яка є великою перевагою в наш час), є посуд, посудомийна машина, мікрохвильова піч, духова шафа, холодильник, витяжка, пральна машина з режимом сушарки, кондиціонери та телевізори у кожній кімнаті і кухні, є окремий балкон в якому знаходиться шведська стін...
12 500 грн/міс
Велика Кільцева вул., (Будинок 1)
1 кімната
27 / 15 / 12 м²
поверх 2 з 9
2021 рік побудови
сьогодні
🏡 Оренда квартири в Києві — ЖК «Ехопарк», район Академмістечка, поруч швидкісний трамвай
Пропонується в довгострокову оренду сучасна 1-кімнатна квартира-студія площею 27 м² у ЖК «Ехопарк» по вул. Велика Окружна, 9. Квартира розташована на 2 поверсі нового 9-поверхового будинку.
✨ Продумане планування:
• кухня-вітальня
• окрема зона для відпочинку
• санвузол
Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною технікою для комфортного проживання:
✔ інтернет
У квартирі встановлено власний котел, що дозволяє самостійно регулювати о...

98 000 $
883 $/м²
Черкаська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Viktoriya Family 2
111 / 58 / 22 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
вчора
Продаж бокового таунхауса з окремим заїздом с. Петропавлівська Борщагівка, по вул. Черкаській.
🏠 Про будинок:
✅ Велика ділянка 3 сотки.
✅ Площа таунхауса 111м2.
4 кімнати, 2 санвузла.
✅ Парковка на три авто.
Планування: перший поверх: санвузол, котельня (чи гардероб), кімната, кухня з виходом на терасу.
Другий поверх: три кімнати, санвузол.
стіни керамоблок, утеплення пінопласт 100мм, дах утеплено 300мм мінватою.
✅ Зроблено розведення електрики.
✅ Комунікації: 12 кВт три фази електрика, свепдловина 48м, септик. є можливість підключити газ та каналізацію.
✅ Документам більше 3х років. без комісії.
Поруч вся інфраструктура: магазини, зупинка, ліцей, дитячий садок.
Умови придбання:
БЕЗ ком...

135 000 $
1 174 $/м²
Польова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
115 / 50 / 33 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2 дні тому
Локація: Петропавлівська Борщагівка, 300 метрів до ЖК Аметист, ТРЦ Аметист Молл.
Дуплекс 115 кв.м. з власним двориком 3.2 сотки землі та окремим заїздом з вулиці.
Топове планування: велика кухня-вітальня, гостьова кімната на першому поверсі, два сан.вузли, кладова, дві дитячих кімнати та спальня з гардеробною.
Паркомісце на 2 авто.
Комунікації: ГАЗ, світло, своя свердловина та септик.
Гарна забудована вулиця. Асфальтований під'їзд.
Гарні умови для покупців. Розтермінування.

92 000 $
920 $/м²
Одеська, 7
100 / 45 / 23 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
3 дні тому
Дуплекс з наповненням.
с.Петропавлівська Борщагівка, вул. Одеська 7
Площа - сто метрів квадратних
Поверхи 2
Кількість кімнат - 3 + кухня-вітальня
Ділянка -1.5 сотки
Спільний двір закритого типу
Є можливість встановлення накриття для авто.
Наповнення:
Стяжка, штукатурка, електрика, сантехніка.
Комунікації центральні, ГАЗ, каналізації - вигрібна яма.
Ціна - 92.000 у.о.
Оформлення - 12%
Ключі на руках, перегляд у зручний день та час.

2 500 $/міс
Бучанський
450 / 250 / 30 м²
3 поверхи
9 сот
5 кімнат
сьогодні
Оренда просторого та комфортабельного будинку для вашої родини!
Шукаєте ідеальний будинок для довготривалої оренди? Вашій увазі пропонується чудова пропозиція: комбінований зруб з кам'яною прибудовою на огороженій території площею 9 соток, що знаходиться всього за 500 метрів від кільцевої дороги в Петропавлівській Борщагівці.
Переваги цього будинку:
- 4 санвузли – комфорт для великої родини або гостей.
- 2 дитячі кімнати – простір для ваших малюків.
- Господарська спальня – затишок і спокій для дорослих.
- 2 гостьові кімнати – приймати гостей без жодних проблем.
- Ігрова кімната – для веселих моментів вашої родини.
- Великий гараж – зручність для автомобілістів.
- Тераса – для відпочинку...

450 000 $
1 047 $/м²
Райдужна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
430 / 150 / 25 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
2012 рік побудови
вчора
продаж сучасного будинку 430 м2, ділянка 8 соток, с.Петропавлівська Борщагівка. вул. Райдужна.
Рік будівництва 2012. Доглянута зелена територія.
побудовано з керамоблоку, утеплено мінватою.
Перший поверх: велика вітальня з каміном , кухня-вітальня з технікою, тераса, гостьовий санвузол, пральня. Є великий цокольний поверх, де повноцінне сховище.
4 окремі спальні на другому поверсі, 2 санвузла. (мастер-спальня з власною ванною, гардеробна кімната).
На кухні вся техніка (посудомийна машина,холодильник,духова шафа, витяжка, система очищення води). Великий задній двір, гараж на 2 авто, автоматичні ворота, автоматичний полив місце для паркування, охоронна система , зона барбекю-альтанка. Коммуни...

700 000 $
1 522 $/м²
Харківська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
460 / 200 / 40 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
2 дні тому
Продається унікальний будинок, спроєктований та реалізований без жодних компромісів у якості. Над проєктом працювали досвідчені архітектори та інженери, що дозволило створити простір для максимально комфортного та енергоефективного життя на довгі роки. Будинок поєднує в собі сучасну архітектуру, продумане планування та преміальні матеріали.
Розташований на приватній ділянці, об’єкт вражає якістю будівництва та повною автономністю. На території — басейн з підігрівом, окремий будинок для відпочинку, гараж та облаштовані зони для релаксу і барбекю.
Автономність будинку реалізована на високому рівні: власна глибока свердловина, сучасна система очищення води, потужне електропостачання з генерат...
20 000 грн/міс
Оксамитова вул., 20-Г
1 кімната
65 / 27 / 14 м²
поверх 10 з 11
2019 рік побудови
3 дні тому
Простора та затишна квартира в жк Щасливий на Петропавлівці!
Умови оренди:
— мінімальний термін оренди - 6 місяців
— перший місяць + гарантійний платіж (повертається при виїзді) + комісія 25%
— можна з деякими тваринками
ЖК «Щасливий» — затишний комплекс у передмісті Києва з власно...

3 768 000 $
12 000 $/сот
Печерська
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
314 сот
вчора
Бучанський, Чайки (Борщагівська гром.), площа: 3,14 га; Продається перспективна земельна ділянка - Цільове призначення - "ведення особистого селянського господарства", з можливістю переведення "під забудову житлового комплексу". Гарне місцерозташування, виїзд на Житомирську трасу, с.Чайки, с. Петропавлівська Борщагівка. Поруч ЖК "Солнцтаун", акивна забудова, жвава траса, Новус, вся інфраструктура.

16 000 грн/міс
Оксамитова вул., 9-А
1 кімната
43 / 17 / 12 м²
поверх 15 з 17
2019 рік побудови
вчора
Дуже затишна однокімнатна квартира 43 кв.м. , повністю укомплектована новими меблями та технікою в ЖК"Crystal Avenue"! Квартира обладнана всім необхідним: двоспальне ліжко, диван, смарт телевізор, робочий стіл. Є маленька гардеробна.Велика кухня: вбудовані меблі, піч, витяжка, вбудований холодильник, мікрохвильова піч, ел.чайник, стіл зі стільцями. Всі меблі зроблені під замовлення, Італія. Ванна кімната: пральна машинка автомат, душова кабіна, умивальник, дзеркало , унітаз , сушка для рушників. У передпокої - комод для речей та комод для взуття. Автономне опалення, двухконтурний газовий котел. 15/18 поверх.

79 000 $
1 837 $/м²
Оксамитова вул., 20-Б
1 кімната
43 / 16 / 17 м²
поверх 1 з 11
2018 рік побудови
сьогодні
Без комісії! Квартира, з якої часто починається новий етап життя.
Своя. Затишна. В сучасному комплексі, де комфорт відчувається щодня.
Простора та світла квартира в ЖК Щасливий, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Оксамитова, 20-Б.
Ідеальний варіант для молодої пари, яка хоче жити окремо, комфортно та поруч з Києвом - без шуму великого міста, але з усією необхідною інфраструктурою поруч.
- Високий перший поверх
- Простора та яскрава квартира
- Закритий житловий комплекс з охороною 24/7
- Доглянута територія та сучасні дитячі майданчики
- Кав’ярні, магазини, розвиваючі та розважальні заклади - прямо на території комплексу
- Зручний виїзд до Києва
- Поруч зупинка транспорту
- До Епіцентру -...

164 999 $
833 $/м²
Борщагівська вул., 30-А
6 кімнат і більше
198 / 90 / 41 м²
поверх 5 з 6
сьогодні
Київська обл. Петропавлівська Борщагівка, Бучанський район, ЖК "Петропавлівський".
Продаж 2-рівневої квартири з ТЕРАСОЮ.
Квартира складається з просторої вітальні з кухнею з виходом на терасу та чотирьох окремих кімнат для спання і кімната для кабінету чи кінозалу.
На другому поверсі майстерня для господаря. два с/вузли з ванною та душовою кабіною.
Варильна поверхня індукційна SHARP, холодильник SHARP, духовка electrolux, сенсорна кухонна витяжка minola, посудомийка GAGGENAU, подрібнювач харчових відходів INSINKERATOR 65 (USA), телевізор blaupunkt (германія) , модель 65UT965 ,кондиціонер TOSOT, два бойлери GORENJE (50+100л), сушка для білизни gorenje, пральна машина Bosh, витяжки...