54 600 $
1 437  $/м²
Комісія 3% єОселя єВідновлення ЖК Львівський
38 / 10 / 15 м²
поверх 3 з 5
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2015 рік побудови
вчора
2 дні тому
10 (сьогодні 0, вчора 5)
Опис
Продається квартира у ЖК Львівський на Петропавлівській Борщагівці
Зроблена як двокімнатна:
- Кухня (5 м.кв)+ Вітальня (10 м.кв),
- Спальна окрема (14 м.кв),
- туалет-ванна (4,7 м.кв),
- Передпокій (4 м.кв)
У власності більше 3-х років (мінімальний податок при продажу). Ціна вказана – за готівку. Якщо покупка за різними держпрограмами +1500 у.о.
У квартирі є всі необхідні для проживання меблі та техніка.
Новий будинок з ЧЕРВОНОЇ ЦЕГЛИ (дуже тепла квартира). 3 поверх 5 поверхового будинку. Вікна у двір. Великий коридор на 2 квартири (можна поставити двері та буде додатковий передпокій). Автономне опалення та завжди є гаряча вода – 2х контурний італійський газовий турбо котел Ferroli domiproject.
Є відео – можу скинути посилання на Ютуб.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.75 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Кухонна плита газова. У квартирі є Пральна машина, Ванна, Холодильник. Будинок побудований в 2015 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, газ. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 3 %
У квартирі є
  • Пральна машина
  • Ванна
  • Холодильник
La Vida
Верифікований профіль
3
Місяці досвіду
3
Місяці на сайті
Активних оголошень 12
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 9216
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.