Фільтри
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
20 оголошень
ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
105 000 грн/міс
700 грн/м²

Володимира Лучаковського вул., 7-А

багатофункціональне приміщення
150 м²
2006 рік побудови
1 тиж. тому
Оренда комерційного приміщення по вул. Лучаківського - Тролейбусна. Загальна площа 150 м'2. Перша лінія. Фасадне. Просторий зал, великі панорамні вікна. Санвузол. Окремий вхід. Комунікації ( світло, газ, вода). Ремонт буде зроблено під орендаря. Здача планується на 1- й квартал 2026 року. Огляд у зручний для Вас час.
Рієлтор
PREMIUM HOME
18 000 грн/міс
257 грн/м²

Максима Кривоноса вул., 12

багатофункціональне приміщення
70 м²
2011 рік побудови
5 днів тому
Здається в оренду комерційне приміщення. Світле, просторе, з гарним ремонтом. Підійде як для офісу, так і для магазину, відділення банку, пошти. Телефонуйте, дуже гарна пропозиція, не зволікайте.
Рієлтор
80 000 грн/міс
99 грн/м²

Львівська вул., 5

багатофункціональне приміщення
805 м²
2000 рік побудови
вчора
Пропонується в оренду окремостояча нежитлова будівля площею 805 м2 на земельній ділянці 13 соток з власною площадкою для паркування авто Локація: м. Тернопіль, район Дружба, вул. Львівська 5 Приміщення має вигідне розташування з розвинутою інфраструктурою: 5 корпусів та 6 гуртожитків студмістечка Західноукраїнського національного університету, де навчається близько 13 000 студентів. Поруч квартал багатоквартирної житлової забудови, магазини, маркети, кафе, аптеки, поштові та банківські виділення, торговий центр, МакДональдс, зупинки громадського Характеристики обʼєкта: Триповерхова будівля з цокольним приміщенням Загальна площа 805 м2 Площа 1 поверха-199 м2 Площа 2 поверха-207 м2 Площа...
Рієлтор
АЛЬЯНС
80 000 грн/міс
500 грн/м²

Тернопіль, Миру вул., 3-А

приміщення вільного призначення
160 м²
1968 рік побудови
вчора
Оренда фасадного комерційного приміщення по вул. Миру загальною площею 160 кв.м., ремонт під орендаря, санвузол на два приміщення, загальна зала і два окремих кабінети. Окремий вхід, тепле, світле. Дуже прохідне місце, поруч вся інфраструктура. За деталями та для огляду телефонуйте.
Рієлтор
Злагода
8 000 грн/міс
163 грн/м²

Цегельний пров., 12

багатофункціональне приміщення
49 м²
2 тиж. тому
Здаю приміщення на першому поверсі житлового будинку. Поруч з рестораном День і Ніч. Гарна інфраструктура,поруч парк і зупинка транспорту
Рієлтор
МаксДім
221 $/міс
7 $/м²

Подольська вул., 40

Доступна на короткий термін
багатофункціональне приміщення
32 м²
1 тиж. тому
Євроремонт та комфортні умови для вашого бізнесу. Оплата за лічильниками, економне опалення – зручність і контроль витрат. Локація: вул. Подільська – зручний доступ для клієнтів та співробітників. Це чудова можливість для вашої компанії! Не втрачайте шанс орендувати офіс, готовий до роботи. Номер оголошення на сайті компанії: RC-199-401-RE.
Рієлтор
МаксДім
508 $/міс
6 $/м²

Подольська вул., 40

Доступна на короткий термін
офісне приміщення
85 м²
1 тиж. тому
Локація: Офісний центр на окраїні Тернополя (промисловий район). Ціна 500 $ за весь офіс! Бонус: 1 місяць орендних канікул для облаштування бізнесу! Гарний ремонт - можна заїжджати без додаткових вкладень. Охорона + багато паркомісць. Кухня на 3-му поверсі для співробітників. 24/7 доступ - працюйте у зручний час. Ідеально під: відділ продажу, бухгалтерію, ІТ-компанію; оптовий бізнес + склад; кол-центр або сервісний центр. Номер оголошення на сайті компанії: RC-199-400-RE.
Рієлтор
АЛЬЯНС
22 500 грн/міс
500 грн/м²

Шашкевича вул., 11

приміщення вільного призначення
45 м²
2009 рік побудови
2 дні тому
Довгострокова оренда фасадного приміщення. індивідуальне опалення, ремонт, свій санвузол. За деталями та для огляду - телефонуйте!
Рієлтор
АЛЬЯНС
22 500 грн/міс
500 грн/м²

Шашкевича вул., 11

БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
45 м²
2009 рік побудови
вчора
Оренда фасадного комерційного приміщення по вул. Шашкевича ТЦ "Крокус". Приміщення загальною площею 45 кв.м. Поруч вся інфраструктура. За деталями та для огляду телефонуйте.
Рієлтор
1 000 $/міс
7 $/м²

Медова вул., 2

приміщення вільного призначення
135 м²
3 дні тому
Центр / Фасадне приміщення/ Перша лінія; * Сфера діяльності - універсальна; * З ремонтами/ Панорамні вікна; * Опалення індивідуальне газове(є теплі підлоги а також радіатори); * Два окремих входи; * Також є кімната для відпочинку та санвузол.
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ
Хатинка
40 000 грн/міс
656 грн/м²

Медова вул., 2

багатофункціональне приміщення
61 м²
6 днів тому
⛳️Оренда комерційного приміщення⛳️ Здається в оренду приміщення поблизу центру вул.Медова , Тернопіль ✅1 поверх ✅фасадне приміщення ✅площа-61 м ✅прохідне місце ✅індивідуальне опалення ✅санвузол, вода, світло ✅гарний ремонт ⭐️Ціна оренди -40 000 грн + к.п [телефон приховано]~Світлана Агенція ДЕТАЛІ ЗА ТЕЛ.
Рієлтор
Злагода
135 000 грн/міс
699 грн/м²

Митрополита Шептицького вул., 26В

багатофункціональне приміщення
193 м²
2024 рік побудови
3 тиж. тому
Здається в оренду окреме 2 пов.приміщення. Великі панорамні вікна,дуже світле. Є санвузол. Можна орендувати окремо один поверх,але ціна тоді буде інша
Рієлтор
"Яворина"
83 000 грн/міс
703 грн/м²

Замкова вул., 7

БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
118 м²
1950 рік побудови
2 тиж. тому
Центральна частина міста. Вдале місце розташування. Поруч зупинка громадського транспорту, магазини, готель, заклади громадського харчування, вищий навчальний заклад, житлові будинки. Неподалік найпривабливіша «візитівка» міста – Тернопільський став. Фасад на проїжджу частину. Великі вітринні вікна. Загальна площа 118,0кв.м, торгова зала 86,5кв.м, за потреби є можливість збільшити її площу. Висота приміщення – 2,70 м. Стан приміщення добрий. Наявні всі інженерно-технічні комунікації. Опалення індивідуальне. Електрика 5кВт. Пожежна та охоронна сигналізації. Зроблено благоустрій території. Є місце для паркування машин.
Рієлтор
ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
20 000 грн/міс
303 грн/м²

Торговиця вул., (Будинок)

приміщення вільного призначення
66 м²
2024 рік побудови
вчора
В оренду здається нежитлове приміщення вільного призначення в новому ЖК ЦЕНТР ХОЛЛ . Зручне розташувааня. Хороша прохідність. Перша лінія. Приміщення просторого планування з великими панорамними вікнами. Планування дозволяє зробити два окремі кабінети.Є можливість підвести воду. Стан приміщення -без ремонту. Ціна за оренду обговорюється.
Рієлтор
АЛЬЯНС
156 000 грн/міс
1 000 грн/м²

Торговиця вул., 19

багатофункціональне приміщення
156 м²
вчора
Оренда комерційного приміщеня в новобудові в центрі міста по вул. Торговиця. Приміщення дворівневе, наявний санвузол, панорамні фасадні вікна. Ремонт під орендандаря. Поруч вся інфрастуктура.За деталями та для огляду телефонуйте.
Рієлтор
АЛЬЯНС
150 $/міс
50 $/м²

Руська вул., 27

приміщення вільного призначення
3 м²
вчора
Оренда фасадного приміщення площею 3 кв.м., в прохідному місці, центр. Підійде під будь який вид дяльності. За деталями та для огляду телефонуйте.
Рієлтор
АЛЬЯНС
15 000 грн/міс
600 грн/м²

Тернопіль, Торговиця вул., 26

багатофункціональне приміщення
25 м²
1988 рік побудови
вчора
Оренда комерційного приміщення на териорії центрального ринку м. Тернопіль. Прохідне місце. приміщенні є єлектрика. Ціна 15000 грн. Заа деталями та для огляду телефонуйте.
Рієлтор
PREMIUM HOME
комерційна за адресою Доли вул., 9 комерційна за адресою Доли вул., 9 комерційна за адресою Доли вул., 9
135 000 грн/міс
754 грн/м²

Доли вул., 9

багатофункціональне приміщення
179 м²
2023 рік побудови
сьогодні
Здається під оренду комерційне приміщення! Чудова топова локація центр, ринок, підходить під магазин, салон, пошта, спортивні секції і ТД. Висота стелі 4.06 метра. Встановлений кондиціонер. Є два входи, можливість заїзду транспорту під двері. Телефонуй, не зволікайте, будьте першими. [посилання приховано].Є багато інших варіантів в цьому ж ЖК. Різного метражу, з ремонтом та без, перший та другий поверхи.
Рієлтор
ВІСОН АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
7 000 грн/міс
200 грн/м²

Руська вул., 24

офісне приміщення
35 м²
1960 рік побудови
вчора
В оренду здається комерційне приміщення в центральній частині міста.Власний вхід. Комунікації . Кондиціонер. Ремонт. Власний сан. вузол.
Рієлтор
Злагода
15 000 грн/міс
250 грн/м²

Оболоня вул., 8

багатофункціональне приміщення
60 м²
3 тиж. тому
Здаю в оренду приміщення на Оболоня біля ринку Юмакс.
Рієлтор