Фільтри
Продаж квартир в Підгірцях (Обухівський район, Київська область)
13 оголошень
- найбільша площа
13 оголошень
- найбільша площа

137 000 $
1 529 $/м²
Паркова вул., 15
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Park Lake City
2 кімнати
90 / 22 / 33 м²
поверх 3 з 4
2022 рік побудови
сьогодні
✅Актуальна, найкраща пропозиція в житловому комплексі✅
ЖК Park Lake City
с. Підгірці
Загальна площа - 89.6 м2
Площа житлова - 30 м2
Площа кухні - 30 м2
Висота стелі - 3м
Кімнат - 2
Поверх 3/4
• Квартира 2к під ремонт.
Окремі 2 кімнати, кухня-вітальня, 2 санвузли та 2 тераси.
• ЖК бізнес класу.
Зі зручностей: закрита територія, гостьовий паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження, генератор.
• Інфраструктура: На території заплановані власний дитячий садок і початкова школа (як альтернатива, поруч вже працюють кілька шкіл, дитячих садочків та клубів раннього розвитку). Незабаром працюватимуть магазини, кав’ярні, салони краси, ресторани.
У центрі комплексу розташована водойма, вздов...

262 000 $
2 921 $/м²
Паркова вул., 17
2 кімнати
90 / 39 / 24 м²
поверх 3 з 4
2023 рік побудови
сьогодні
Пропонується 3-х кімнатна квартира з новим ремонтом преміум класу у ЖК Park Lake City у будинку ,
В квартирі дві просторі світлі спальні з панорамними вікнами до підлоги та затишна кухня-вітальня. З усіх кімнат можна потрапити на власну терасу з видом на озеро, загальною площею 15 м2.
Встановлена кухня та вмонтована техніка (встроєний холодильник, духовий шкаф Electrolux, варильна поверхня, витяжка, посудомийна машина Bosch, пральна машина Haier)
В кожній кімнаті встановлені кондиціонери Cooper Hunter.
ЖК Park Lake City, це клубний заміський житловий екологічний комплекс бізнес-класу із власним блакитним озером
ЖК "Park Lake City" є першим і основним кварталом заміського комплексу бізнес-кла...

255 000 $
2 045 $/м²
с. Підгірці, Паркова вул., (Будинок 2.8 Vita)
4 кімнати
125 / 80 / 40 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Продаж просторої сімейної 3-кімнатної квартири в преміальному комплексі Park Lake City.
БЕЗ КОМІСІЇ!
124,69 м²
3 поверх (ідеальний середній)
Прямий вид на воду
3 спальні + кухня-вітальня 39 м²
2 санвузли + вбиральня + балкон/тераса
Ключові переваги:
* НАЙНИЖЧА ціна в комплексі
* Вид на воду (рідкісний формат)
* Індивідуальне газове опалення (котел) - самі регулюєте тепло та витрати
* Продумане планування для сім'ї
* Закритий преміум-комплекс з охороною
* Власна набережна та озеро
* Великий наземний паркінг на території
* Двори без машин = тиша та безпека
Зручна локація поряд з Києвом, природа та тиша
Показ у будь-який час!

136 000 $
1 943 $/м²
с. Підгірці, Паркова вул., (Будинок 1.5 Vita)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Park Lake City
2 кімнати
70 / 26 / 19 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Без% для покупця!!! Пропонується простора видова 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі бізнес-класу Park Lake City.
Адреса: с. Підгірці, вул. Полярна.
ЖК розташований у мальовничій локації поруч із природою та озерами, лише кілька хвилин від Києва.
Характеристики квартири:
• Поверх: 3 з 4
• Кількість кімнат: 2
• Загальна площа: 70,59 м²
• Житлова площа: 26,32 м²
• Видова квартира
• Два санвузли
• Лоджія-тераса – ідеальне місце для відпочинку
• Стан: без ремонту – можливість реалізувати власний дизайн-проєкт
Переваги будинку:
• Бізнес-клас
• Монолітно-каркасна технологія будівництва
• Цегляні стіни – хороша тепло- та шумоізоляція
• Висота стелі 3 – 3,3 м
• Закрита територія б...

250 000 $
1 701 $/м²
Паркова вул., 19
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Park Lake City
3 кімнати
147 / 50 / 40 м²
поверх 3 з 4
2021 рік побудови
сьогодні
Заміський житловий комплекс Park Lake City. с.Підгірці, вул. Паркова, 19. (будинок 1.1.).
Хочеш жити в квартирі, але у відчутті заміського курорту?
У тихому, спокійному, сучасному просторі біля озера, де зранку — свіже повітря, а ввечері — прогулянки набережною?
Park Lake City — це не просто житловий комплекс.
Це формат життя.
Невисока забудова — без «мурашників» і шуму багатоповерхівок.
Закрита територія, відеонагляд, сучасна архітектура та продумане планування.
Ти живеш у квартирі, але:
— поруч озеро та пляж
— пірси для риболовлі
— зона барбекю
— прогулянкові алеї
— дитячі майданчики
— лаунж-простори
Унікальна, простора квартира 147 м.кв. ідеальний варіант для родини, таке планува...

137 000 $
1 529 $/м²
Паркова вул., (Будинок 1.5 Vita)
2 кімнати
90 / 30 / 30 м²
поверх 3 з 4
2022 рік побудови
сьогодні
‼️ Прямий вид на озеро‼️
ЖК Park Lake City
с. Підгірці
✅ Загальна площа - 89.6 м2
Площа житлова - 30 м2
Площа кухні - 30 м2
Висота стелі - 3м
Кімнат - 2
Поверх 3/4
✅ Квартира 2к під ремонт.
Окремі 2 кімнати, кухня-вітальня, 2 санвузли та 2 тераси.
⭐️ ЖК бізнес класу.
⭐️ Інфраструктура: На території заплановані власний дитячий садок і початкова школа (як альтернатива, поруч вже працюють кілька шкіл, дитячих садочків та клубів раннього розвитку). Незабаром працюватимуть магазини, кав’ярні, салони краси, ресторани.
У центрі комплексу розташована водойма, в...
130 000 $
1 884 $/м²
с. Підгірці, Паркова вул., 11
2 кімнати
69 / 27 / 20 м²
поверх 2 з 4
2022 рік побудови
3 дні тому
На продаж пропонується 2-к квартира 69 кв.м в сданому будинку 2.2
Квартира після забудовника, за додаткову плату можно придбати комору.
ЖК Парк Лейк Сіті знаходиться в с.Підгірці, це 20 хвилин до метро Печерська.
Велика закрита територія, ЖК бізнес класу зі своєю інфраструктурою, паркінгом та озером.
Квартира розташована на 2 поверсі і вікнами виходить на майбутне озеро.
Є відео.

72 000 $
1 593 $/м²
Паркова вул., (Будинок 1.5 Vita)
1 кімната
45 / 25 / 15 м²
поверх 4 з 4
2 тиж. тому
#30647
1 кімнатна квартира в заміському комплексі Park Lake City - серед соснового лісу та озер.
Адреса: вул. Паркова, 19, Підгірці, 10 км від Києва (Новообухівське шосе)
Площа: 45 м²
Будинок введено в експлуатацію
Переваги:
Панорамні розсувні вікна, висота стель - 3.2 м
Червоний керамічний кірпич, Енергоефективні склопакети, Теплові ґрунтові насоси, Керамограніт Ariostea
Пожежостійка мінеральна вата, сучасна вхідна група та лобі
Інфраструктура:
Власні водойма 3, 8 га
Пляжна зона, лаунж-простір
Бігові та велосипедні доріжки
Закрита територія, охорона, відеоспостереження
Артезіанська вода зі свердловини 164 м
Згорнути
Характеристика приміщення: висота стелі, м: 3 • стан квартири: без оздобл...
Шукайте нерухомість в Підгірцях (Обухівський район, Київська область) за фільтрами
130 000 $
1 884 $/м²
Паркова вул., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Park Lake City
2 кімнати
69 / 27 / 20 м²
поверх 2 з 4
2022 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира площею 69 кв.м у вже зданому будинку (черга 2.2).
Квартира після забудовника — ідеальна можливість реалізувати власний дизайн-проєкт.
Житловий комплекс Park Lake City розташований у с. Підгірці — всього 20 хвилин до метро Печерська. Це сучасний комплекс бізнес-класу із закритою територією, власною інфраструктурою, підземним та наземним паркінгом, а також мальовничим озером.
Квартира знаходиться на 2-му поверсі, з вікон відкривається вид на майбутнє озеро — чудове поєднання комфорту та природи.
Додатково є можливість придбати комору.
Є відеоогляд — надам за запитом.
Без комісії.
155 000 $
3 163 $/м²
Паркова вул., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Park Lake City
1 кімната
49 / 12 / 25 м²
поверх 2 з 4
вчора
Сучасна квартира з ремонтом, меблями та технікою в ЖК Park Lake City
с. Підгірці. Новообухівське шосе, 10 кілометр.
Поверх: 2
Площа: 49 м²
Кухня-вітальня: 24,5 м²та окрема спальна кімната з виходом на терасу. Панорамні розсувні вікна. Висота 2.9 м.
Дизайнерський ремонт
Повна комплектація меблями та технікою: холодильник, пральна машина Bosch, бойлер, кондиціонери, плита, духова шафа, посудомийна машина.
Тепла підлога.
Житло чудово підійде як для власного проживання так і для орендного бізнесу
Власна водойма площею 3,8 га
Пляжна зона, лаунж-простори
Бігові та велосипедні доріжки
Закрита територія, охорона, відеоспостереження
Артезіанська вода (свердловина 164 м)Дизайнерське лобі, сучасні...
293 500 $
2 096 $/м²
Паркова вул., (Будинок 2.7 Vita)
3 кімнати
140 / 45 / 40 м²
поверх 4 з 4
2026 рік побудови
вчора
3-кімнатна з чудовим видом на водойму в заміському комплексі.
Новообухівське шоссе. С. Підгірці. Вул. Паркова, 19. ЖК Park Lake City
4 поверх. 139,69 кв.м. Квартира з чудовим панорамним видом на водойму. Має велику кухню-вітальню, 3 спальні, 3 гардеробні, 3 ванні кімнати та відкриту терасу по периметру. Енергозберігаючі склопакети, розсувні панорамні вікна. Висота 3м. Передбачено облаштування каміна. Стіни з червоної керамічної цегли.
Будинок обладнаний тепловими ґрунтовими насосами та сонячними панелями.
Заміський житловий комплекс класу комфорт з закритою територією, що охороняється.
Власна водойма з пляжем, бігові доріжки та чудовий ландшафтний дизайн.
Введення в експлуатацію 2 квартал 2...
67 500 $
1 581 $/м²
Паркова вул., 11
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Park Lake City
1 кімната
43 / 18 / 7 м²
поверх 4 з 4
2022 рік побудови
3 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири 42,7 м² 1Г-2
Переваги: раціональне зонування, окрема гардеробна, простора вітальня з лоджією — ідеально для комфортного життя або оренди.
Будинок 1.5 Vita
Здача 1 квартал 2026 року
За деталями та переглядом — пишіть або телефонуйте.
167 200 $
1 831 $/м²
Паркова вул., 17
2 кімнати
91 / 48 / 23 м²
поверх 4 з 4
2021 рік побудови
1 тиж. тому
ЖК «Park Lake City» | 2-кімнатна видова квартира | Бізнес-клас
с. Підгірці, Новообухівське шосе, вул. Паркова, 19
Всього 10 хв до Києва по Дніпровському шосе!
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Квартира з продуманим плануванням, де кожна кімната має прямий вихід на велику терасу з чудовим видом на озеро — справжнє місце сили для тих, хто цінує красу природи.
Увечері звідси відкривається неповторна картина: сонце повільно опускається за гору, забарвлюючи небо в теплі відтінки золота й пурпуру, а його відображення м'яко розливається по дзеркальній поверхні чистого озера.
Цей краєвид не набридає ніколи.
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
ХАРАКТЕРИСТИКИ
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Функціональне призначення приміщень...