64 576 $
3 200  $/м²
БЕЗ КОМІСІЇ
20.18 / 15 / 4 м²
поверх 5 з 8
Новобудова
2021 рік побудови
5 днів тому
2 міс. тому
20 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж квартири з готельною інфраструктурою в Карпатах

Код: 40878031

Твоя нерухомість — твої правила.

Пропонуємо стильну квартиру площею 20,18 м² на видовому 5-му поверсі сучасного комплексу в самому серці Карпат. Це ідеальне рішення як для власного відпочинку, так і для стабільного пасивного доходу.

Гнучкий формат використання:

Самостійно здаєш в оренду

Сам проживаєш у будь-який час

Або довіряєш усе професійній управляючій компанії

Переваги квартири:

Повністю готова до проживання — ремонт “під ключ” (навіть до тапочок)

Функціональне планування та сучасний дизайн

Панорамні вікна з найкращими краєвидами Карпат

Готельна інфраструктура для комфорту та привабливості оренди

Юридична надійність:

Повний пакет документів як на квартиру

Офіційне оформлення

Надійний забудовник

Будинок вже збудований — запуск найближчим часом

Це не просто квартира — це можливість інвестувати в стиль життя та дохід одночасно.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Новобудова. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Без комісії
Верифікований профіль
Silver partner
20
Років досвіду
8
Місяців на сайті
Активних оголошень 82
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 6468
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00