159 000 $
5 464  $/м²
БЕЗ КОМІСІЇ
29.1 / 15 / 8 м²
поверх 5 з 7
вчора
1 міс. тому
17 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Найвигідніша пропозиція в курорті Буковель, яка перевірена часом.
Код- #40931059

Апартамент в діючому готелі в серці Буковеля. Повністю з євроремонтом, всіма меблями та технікою. Гарантовано успішна, безпечна та вигідна інвестиція.

Номери устатковані дизайнерськими авторськими ремонтами, кондиціонером, холодильником, плитою, чайником, душем, та всім необхідним для комфортного проживання.

• Площа - 29.1 м2
• Поверх - 5
• Вартість - 159 000$
• Ski in/ Ski out

Готель HVOYA знаходиться в самому центрі Буковеля.

- Має Ski in/ Ski out, тобто прямий вихід на гірсько-лижну трасу, що в зимовий сезон найважливіший фактор при виборі готеля.
- Має гарну внутрішню інфраструтктуру, СПА комплекс, ресторан, лоббі-бар, дитячу кімнату, паркінг, прокат спорядження, конференц зал

Завдяки цьому готель має стабільно гарне завантаження і за рахунок цього тут Ви будете отримувати стабільні 7 - 8% річних на наступний день після купівлі + можливість відпочивати до 14 днів на рік у власних апартаментах.

Щоб дізнатись деталі та оглянути вживу - телефонуйте, допоможемо вигідно інвестувати!
Деталі
В квартирі 1 кімната. Загальний стан квартири - З ремонтом. Без комісії
Верифікований профіль
Silver partner
20
Років досвіду
8
Місяців на сайті
Активних оголошень 82
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 6468
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.