299 000 $
6 229  $/м²
БЕЗ КОМІСІЇ
48 / 20 / 20 м²
поверх 5 з 9
2 дні тому
1 міс. тому
27 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
До Вашої уваги комфортний, функціональний 2-кімнатний апартамент в найбільшому готелі України - Glacier Premium Apartments, який знаходиться на самому березі озера Молодості в курорті Буковель.
Код- #40931535

Комплекс вже повністю запущений, тобто дохід на наступний день після купівлі.
Ідеальний варіант для поєднання комфортного власного відпочинку з сімʼєю та здачі в оренду з стабільним високим пасивним доходом.

Номери устатковані дизайнерськими авторськими ремонтами, кондиціонером та всім необхідним для комфортного проживання.

• Площа - 48 м2
• Поверх - 5
• Планування - студія з балконом
• Вартість - 299 000$
• Унікальна локація на березі озера Молодості + Ski in/ Ski out

Якісне будівництво, неперевершені краєвиди, яких Ви не зможете побачити в жодному готелі Карпат.
Це буде завжди ліквідно і цікаво, як квартира в центрі Києва.

Крім пішої доступності до основних інфраструктурних обʼєктів Буковеля даний готель має також величезну внутрішю інфраструткруру:
- Три SPA-зони з панорамним видом
- Три ресторани мережі La Famiglia
- Fitness & Wellness з панорамним видом
- 2 рівні паркінгу, 600 паркомісць
- Конференц-зал та коворкінг з панорамним видом
- Дитячий сад повного дня (єдиний у Буковелі)
- Ski in / Ski out на трасу №14

Тому не зволійкайте та звертайтесь для отримання детальної інформації та перегляду!
Деталі
В квартирі 2 кімнати. Загальний стан квартири - З ремонтом. Без комісії
Верифікований профіль
Silver partner
20
Років досвіду
8
Місяців на сайті
Активних оголошень 83
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 6506
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.