1
48 000 $
615  $/м²
78 / 65 / 9 м²
поверх 1 з 9
Панельна
2 міс. тому
2 міс. тому
79 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
🔶 Трикімнатна квартира.

🔷 р-н. Левада, вул.Головка

🔶 Загальна площа квартири - 78м2, 1/9 поверх.

🔷 Стан квартири - житловий стан.

🔶 Панельний будинок, кімнати роздільні.

🔷 Комісія агенції - 4%.

🔶 Ціна за квартиру - 48000💲.

🔷 Доступний продаж під державні програми.

🔶 Основні та додаткові податки й витрати на купівлю цієї нерухомості за домовленістю.

🔷 [телефон приховано]Євгеній, або в Direct.
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Технологія будівництва - Панельна. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - окрема кухня. Комісія за послуги 4 %
Верифікований профіль
2
Місяці на сайті
Активних оголошень 9
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 1 місяць тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.