Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Полтави
Топ оголошень Полтави

29 500 $
894 $/м²
Небесної Сотні вул. (Леніна), 86
1 кімната
33 / 17.2 / 6 м²
поверх 4 з 5
1978 рік побудови
6 днів тому
До вашої уваги в продажу квартира в блочному будинку на Подолі. До зупинки громадського транспорту пару хвилин ходьби. Квартира не кутова, тепла та затишна, в жилому стані. В квартирі залишається все. Вся інфраструктура поряд. Двір тихий та спокійний. Документи готові до продажу. Готові працювати з програмами: єВідновлення і ваучерами, при наявності вже заброньованих коштів. Всі питання по телефону.
КОД 16763

25 000 $
1 059 $/м²
Небесної Сотні вул. (Леніна), 69
1 кімната
23.6 / 10 / 10 м²
поверх 1 з 1
сьогодні
У продажу 1-кімнатна квартира в приватному секторі на Подолі!
вул. Небесної Сотні, район зупинки «Млин завод»
Пропонуємо затишну квартиру в цегляному будинку, яка чудово підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Загальна площа — 23,6 м²
Простора кухня — 10 м²
Кімната — 10 м²
Гарний жилий стан — можна заїхати і жити
Індивідуальне опалення
Встановлені лічильники на всі комунікації
Загальний двір на 4 сім’ї
Є можливість паркування автомобіля біля будинку
Будинок цегляний, теплий та економний в обслуговуванні. Зручне розташування — поруч зупинка транспорту, магазини та вся необхідна інфраструктура.
Документи готові до продажу
Вартість — 25 000...

45 000 $
934 $/м²
Докучаєва вул., 10
2 кімнати
48.2 / 24.8 / 7.8 м²
поверх 6 з 9
1992 рік побудови
6 днів тому
Продаж двокімнатної квартири в цегляному будинку, на середньому поверсі, дуже світла, не кутова, тепла та затишна. Окремі кімнати, квартира з меблями і частково з технікою. В квартирі замінені труби, і два вікна на м/п, є велечезна лоджія, а також маленький тамбур. Квартира готова до проживання. Документи всі підготовлені до продажу. Всі питання по телефону.
КОД 16982

66 000 $
1 009 $/м²
Героїв АТО вул. (Красіна), 65
ПРЕМІУМ
єВідновлення
3 кімнати
65.4 / 38.9 / 7.5 м²
поверх 9 з 9
1992 рік побудови
сьогодні
Чудовий варіант трикімнатної квартири в спальному районі, цегляний будинок, квартира не кутова, тепла та затишна. Кімнати окремі, дві просторі спальні і зал, зроблено гарний ремонт. В квартирі є балкон і лоджия, кладова, гарна кухня. В квартирі залишаються меблі. Вся сантехніка замінена. Гарний вид з вікон, є технічний поверх. Готові розглядати продаж по програмам.

58 000 $
1 184 $/м²
Небесної Сотні вул. (Леніна), 61
1 кімната
49 / 18 / 11 м²
поверх 7 з 9
сьогодні
У продажу 1 кімнатна квартира з євроремонтом на Подолі. Загальна площа 49 м2, кімната 18 м2, простора кухня 11,5 м2, 2 засклені балкони. Квартира не кутова, поверх 7/10 цегляного будинку. Стан «заходь і живи»! Усі меблі та техніка (холодильник, пральна машинка, посудомийна машинка, два телевізора, кондиціонер) – в подарунок покупцю! Поруч дві школи, супермаркет, зупинка транспорту! Розглядаємо продаж по держ. програмам! Код 26989 Торг доречний!

141 432 $
832 $/м²
Європейська вул. (Фрунзе), 183
5 кімнат
170 / 88 / 16 м²
поверх 10 з 11
2020 рік побудови
сьогодні
Дворівнева квартира в ЖК `Європейський` - це формат життя рівня будинку, але з усіма перевагами сучасного житлового комплексу: простір, світло, статус і абсолютна унікальність планування.
Пропонуємо до продажу дворівневу квартиру в ЖК `Європейський` по вартості нижче ніж у забудовника!
Загальна площа - 170 кв.м., 5 повноцінних кімнат, 2 санвузли
10 і 11 видові поверхи
Це не просто велика квартира - це окремий житловий простір з логікою приватного будинку.
Основні характеристики
* автономне опалення
* чистове оздоблення - готова база для вашого дизайну
* панорамні вікна та балкони - максимум світла і простору
* цегляний будинок - тепло і надійність
* планування, яке не повторюється в жодном...

78 210 $
899 $/м²
Європейська вул. (Фрунзе), 183
2 кімнати
87 / 35 / 16 м²
поверх 9 з 11
сьогодні
Двокімнатна квартира 87 кв.м у ЖК «Європейський» – це простір, світло і панорамний балкон 14,4 кв.м, який легко стане улюбленою зоною відпочинку. Вартість кв.м нижче ніж у забудовника!
Про житловий комплекс “Європейський”
ЖК “Європейський” - сучасний формат комфортного життя:
* 11-поверховий цегляний будинок - теплий, надійний, довговічний
* закритий двір
* дитячий майданчик
* зона відпочинку
* паркування для мешканців
* охайна територія та приємне сусідство
Тут відчувається баланс між активним міським життям і домашнім затишком.
Двокімнатна квартира на 9 поверсі
Загальна площа - 87 кв.м
9 поверх з 11
Дві окремі кімнати
Кухня - 16 кв.м
Планування продумане і зручне: кімнати ізольовані, про...

38 000 $
613 $/м²
Решетилівська вул. (), 88
3 кімнати
62 / 38 / 9 м²
поверх 9 з 9
1992 рік побудови
сьогодні
3 кімнатна квартира в цегляному будинку в Полтаві.
3 -х кімнатна квартира покращеного планування на Браїлках.
Будинок кінець 1990-х років побудови, цегляний.
Три окремі кімнати, кухня майже 9 м2. Підходить під сучасне перепланування.
Має два балкони, які засклені м/п рамою і мають неймовірний вигляд з вікон. Саме тут можна спостерігати за заходом сонця, випиваючи чашку зеленого чаю перед сном.
Квартира потребує сучасного ремонту, тому чекає нових власників - молоду родину з дітками.
До 13 школи можна дійти за 6 хвилин, до дитячого садочку за 12 хвилин.
Зелений дворик закритого типу, де є дитячий майданчик та місце під ваше авто.
Зупинка, супермаркети, ТЦ "Екватор , ринок, аптеки та...

43 500 $
888 $/м²
Геннадія Біліченка вул. (Петровського), 31
єВідновлення
Боженка
2 кімнати
49 / 35 / 8 м²
поверх 10 з 10
1998 рік побудови
вчора
Ваучер, Є відновлення, Державні програми!
Продається двокімнатна квартира в цегляному будинку на Боженко.
- Загальна площа 49 м2., дві окремі кімнати та простора кухня.
- Квартира чиста та охайна.
- Вікна засклені металопластиком.
- Розташована на 10 поверсі, є технічний поверх.
- Встановлений новий ліфт.
Гарний двір з дитячими та спортивними майданчиками, поруч продуктові магазини й зупинка громадського транспорту.
Власники готові розглянути державні програми.
Дзвоніть по вказаному номеру і я організую вам перегляд квартири.

83 000 $
1 038 $/м²
Шевченка вул., 11-А
ГАРЯЧЕ
Центр
3 кімнати
80 / 39.4 / 12.2 м²
поверх 1 з 2
сьогодні
Є квартири звичайні. А є такі, в які заходиш і відчуваєш атмосферу. Високі стелі, товсті цегляні стіни, великі вікна, багато світла і простору - саме такою є ця квартира.
76 кв.м комфорту та можливостей на першому поверсі двоповерхового цегляного будинку. Ідеальне поєднання історичної архітектури та сучасних зручностей.
Простір, який надихає
* Три окремі кімнати 18 кв.м, 15 кв.м та 6,7 кв.м
Простора вітальня для сімейних вечорів, затишна спальня та кімната під дитячу або кабінет, дві гардеробні.
* Кухня 12 кв.м - достатньо місця для великого столу, щоб збирати близьких.
* Ванна кімната та окремий санвузол - комфорт для всієї родини.
* Висота стелі 3,2 м - відчуття легкості, повітря та масш...

76 170 $
828 $/м²
Європейська вул. (Фрунзе), 183
3 кімнати
92 / 49 / 14 м²
поверх 6 з 11
2020 рік побудови
сьогодні
Трикімнатна квартира 92 кв.м у ЖК “Європейський” - це поєднання видової панорами на місто та спокійного тихого двору. Баланс динаміки і затишку в одному просторі.
Пропонуємо до продажу трикімнатну квартиру дешевшу за вартість від забудовника!
Загальна площа - 92 кв.м
Три окремих кімнати
Автономне опалення
6 поверх 11 поверхового цегляного будинку
ЖК “Європейський”
Зі спальні відкривається панорама на місто - жива, світла, особливо красива у вечірній час.
Вітальня та дитяча чи кабінет виходить у тихий двір - без шуму дороги, без зайвої метушні. Лише спокій і відчуття дому.
Це квартира, де можна жити активно і відпочивати по-справжньому.
Планування, яке працює на комфорт
92 кв.м дають можли...

123 338 $
828 $/м²
Європейська вул. (Фрунзе), 183
4 кімнати
149 / 64 / 27.7 м²
поверх 10 з 11
2020 рік побудови
сьогодні
Дворівнева квартира 149 кв.м - це розумний баланс між простором, функціональністю та відчуттям власного будинку у сучасному ЖК.
Пропонуємо до продажу дворівневу чотирикімнатну квартиру, яка створена для комфортного життя
Загальна площа - 149 кв.м
4 окремі кімнати
2 рівні - логічне та зручне зонування
Це формат для тих, хто виріс із стандартних планувань і хоче більше свободи.
Переваги планування
* два повноцінні рівні
* можливість розділити денну та нічну зони
* простір для сім”ї, роботи і відпочинку
* відчуття приватності навіть у багатоквартирному будинку
На першому рівні ідеально розміщується кухня-вітальня та гостьова зона.
Другий рівень - спальні, кабінет або дитячі кімнати.
Чому...

145 000 $
1 859 $/м²
Джохара Дудаєва вул. (Нікітченка), 3
3 кімнати
78 / 25 / 27 м²
поверх 9 з 10
2024 рік побудови
5 днів тому
Продаж видової, дворівневої квартири в новобудові
Пропонуємо сучасну дворівневу квартиру з новим ремонтом у престижному районі Сади-2, вул. Джохара Дудаєва.
Загальна площа — 78 м2.
Простора кухня-вітальня — 27 м2.
Цегляний будинок.
Квартира розташована на 9-10 поверсі з 10.
Квартира має стильний сучасний ремонт, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою — можна одразу заїжджати та жити без додаткових вкладень.
Індивідуальне газове опалення.
Встановлені лічильники на світло, газ та воду.
Продумане дворівневе планування.
Панорамний вид з вікон.
Два балкони.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, простір та сучасний стиль життя.
Ціна — 145 000 $
Основні та додаткові по...
8 000 грн/міс
Зіньківська вул., 14
2 кімнати
60 / 38 / 7 м²
поверх 5 з 9
сьогодні
Здається 2-х кімната квартира в районі інститут зв'язку. Є вся необхідна техніка та меблі. До зупинки 5 хв.

179 000 $
2 841 $/м²
Шевченка вул., 12
ПРЕМІУМ
торгівельне приміщення
63 м²
сьогодні
Продаж стильного комерційного приміщення в Центрі міста
Пропонується сучасне комерційне приміщення з капітальним ремонтом, розташоване у прохідному та активному місці.
м-н Центр, вул. Шевченка.
Ідеальний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції з готовими орендарями.
Площа приміщення:
Загальна — 63,2 м²
Корисна — 61 м²
Санвузол — 2 м²
Централізовані комунікації: Електропостачання, Водопостачання, Каналізація.
У приміщенні виконано якісний капітальний ремонт як всередині, так і повністю оновлено фасадну частину.
Інтер’єр виконаний у сучасному стилі — естетично, акуратно та функціонально, що створює комфортну атмосферу для роботи та прийому клієнтів.
Готовий орендний бізнес
На...

1 800 000 $
129 $/м²
Харківське шосе, 4/15
ГАРЯЧЕ
БЕЗ КОМІСІЇ
виробниче приміщення
14000 м²
вчора
Масштабний майновий комплекс із повністю сформованою інфраструктурою для прийому та обслуговування фур, спецтехніки та автопарків.
Локація - Харківське шосе, одна з ключових транспортних магістралей країни.
Логістичне плече:
Київ - 340 км
Харків - 140 км
Дніпро - 180 км
Земельна ділянка:
- Площа 5.3547 га;
- Оренда до липня 2029 року, з можливістю продовження дії договору;
- Простора територія для маневрування, стоянки та масштабування бізнесу.
Інженерія:
- Електропостачаня- 217 кВт;
- Власний трансформатор;
- Централізоване водопостачання та водовідведення;
- Артезіанська свердловина з водонапірною баштою.
На території:
-4 поверхова адміністративна будівля
-Ремонтна майстерня з котельне...

100 000 $
699 $/м²
Соборності вул. (Жовтнева), 61А
АКЦІЯ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
143 м²
2009 рік побудови
3 тиж. тому
Комерційне приміщення в центрі міста (навпроти "Лисопада)
Готовий бізнес-простір у центрі Полтави -заїжджайте і працюйте!
Пропоную до продажу нежитлове напівцокольне приміщення в самому центрі міста.
Загальна площа -143м2
6 окремих кабінетів
додаткові, підсобні приміщення
Окремий вхід
Будинок 2009 року
Комунікаціі та охоронна сигналізація
Приміщення з зручним плануванням, що дозволяє ефективно використовувати простір під різні види діяльності.
Локація - центр міста, активний пішохідний та автомобільний трафік.
Документи повністю готові до продажу.
Це приміщення підходить для:
офісу компанії, медичного центру або стоматології, салону краси або косметології, навчального центру, курс...

99 000 $
825 $/м²
Гожулівська вул., 111
120 / 65 / 25 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж сучасного ,стильного дуплексу!
Ідеальне поєднання комфорту та стилю у власному будинку. Представляємо унікальний дуплекс , який стане вашим ідеальним домом! Будинок виготовлений із надійного керамоблоку, з утепленням пінопластом, що забезпечує не лише міцність, а й високу енергоефективність.
Загальна площа будинку складає 110 м2, а висота стель 3 метри, створюючи відчуття простору та світлості. Усередині вас очікує велика кухня-студія, затишна вітальня, окремі спальні, сучасні санвузли та гардеробна кімната – все, щоб забезпечити вашу комфортність та приватність.
На вашій земельній ділянці площею 5 сотки є простір для облаштування особистої тераси . Всі комунікації, включаючи центр...

80 000 $
952 $/м²
Довженка вул.
84 / 59 / 12.4 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
вчора
Окремий будинок у місті: Затишок, Простір та 000% Комісії! + Бонус
Пропонуємо одноповерховий будинок, який стане вашим особистим 'тихим куточком' прямо в межах міста.
Будинок розташований так, що ви забудете про міський шум маючи швидкий доступ до необхідної інфраструктури.
•Одноповерховий будинок площею 84 м², обкладений цеглою. Висота стель — 3 м, що забезпечує відмінну циркуляцію повітря.
•Стіни обкладені цеглою та декоровані каменем. Покрівля - шифер.
•3 окремі житлові кімнати, 1 прохідна вітальня та суміжний санвузол.
•Встановлено один котел, що обслуговує будинок та флігель. У зоні кухні та санвузла облаштована тепла підлога.
•Централізоване водопостачання; автономна каналізація (2 виг...

200 000 $
1 789 $/м²
Соборності вул. (Жовтнева), 50
3 кімнати
111.8 / 63.7 / 14.3 м²
поверх 4 з 7
4 дні тому
3 кімнатна квартира в центрі міста Полтави, вулиця Соборності 50.
Загальна площа - 112 м², кухня - 14 м². Санвузол суміжний, квартира двостороння, не кутова.
Комфортний поверх для життя - 4/7.
Будинок цегляний з закритим двором.
Опалення - автономне (тепловий лічильник). Підігрів води - бойлер. Тепла підлога в санвузлі, коридорі та на кухні.
Стан - свіжий євроремонт (робився на початку 2026 року). З меблями та технікою.
Шикарна локація для життя, поруч вся інфраструктура: парк, зупинка, магазини, навчальні заклади та інше.
Запрошуємо на перегляд.
Всі орієнтири