46 500 $
750  $/м²
62 / 30 / 17 м²
поверх 5 з 11
Новобудова
3 дні тому
5 днів тому
19 (сьогодні 3, вчора 3)
Опис
Продаж 2х-кімнатної квартири в новобудові нового ЖК EVОLUTION.
Новий сучасний комплекс, що будується компанією Стандарт Буд знаходиться по вул. Великотирнівській 52/89.
Комплекс з панорамними вікнами, власний підземний паркінг-сховище. Поруч зручна інфраструктура, школа, магазини до центра міста 15хв.

Площа 62м2 Кухня 17м2
Поверх 5 /11
Індивідуальне опалення
Стан: початок будівництва, здача в експлуатацію 2 квартал 2028р, що дає вам змогу купити по вигідним цінам та обрати найкращі лоти.

Можливість розтермінування до 24 місяців при першому внеску 35 %

Спец пропозиція - знижка 700 грн/м² для військових, ВПО та медичних працівників

Код 13684
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Тип будинку - Новобудова. Є балкон. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин. Комісія за послуги 4 %
Агентство нерухомості ІМПЕРА
Верифікований профіль
1
Місяць досвіду
1
Місяць на сайті
Активних оголошень 33
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 1387
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.