2
555 000 $
13 025
$/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
42.61 сот
1 міс. тому
1 р. 10 міс. тому
43 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж ділянки 42,61 соток (36.22+6.39) в зоні елітної забудови с. Романків, вул. Сосновий Бір. Поважні сусіди. Асфальтований під’їзд. По фасаду довжина ділянки 71 м. Ділянка огороджена по периметру парканом. Заведено 50 кВт електроенергії (Договір з ДЕТЕК). Газ по вулиці вздовж ділянки.
Категорія землі: Землі житлової та громадської забудови.
Призначення: Для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд.
Категорія землі: Землі житлової та громадської забудови.
Деталі
Земельна ділянка, Розміром 42.61 сотки. Призначення ділянки - Під забудову. Без комісії
Історія зміни ціни
| 03.08.2025 | + 111 000 $ | 555 000 $ |
| 06.07.2024 | 444 000 $ |