Топ оголошень Романкова

2 699 000 $
4 353 $/м²
Романків
620 / 250 / 30 м²
2 поверхи
37 сот
6 кімнат і більше
2015 рік побудови
сьогодні
Романків, 2 поверх., площа: 620,0 кв.м, 7 кімн., ділянка 37,0 сот; будинок в сучасному стилі в котеджному містечку "Сонячна долина", під охороною. На першому поверсі вітальня, камінна та обідня зони, кабінет, кухня; на другому - 4 спальні з санвузлами та гардеробними, СПА-зона. Найсучасніші інженерні системи, вбудована техніка,. Ділянка 37 соток, елітне оточення.

2 200 000 $
4 955 $/м²
Лісова вул., 535
444 / 167 / 50 м²
2 поверхи
14 сот
6 кімнат і більше
вчора
Проронуємо на продаж Елітний Двоповерховий Будинок з преміальним ремонтом у закритому Котеджному Містечку "Сонячна Долина", Романків.
Відчуйте справжню розкіш і комфорт у цьому прекрасному двоповерховому будинку, який є ідеальним місцем для тих, хто цінує приватність, елегантність, простір і високу якість життя.
Основні Параметри:
Поверховість: 2
Кількість спалень: 4
Загальна площа основного будинку : 364 м .
Загальна гостьового будинку (лаунж зона з власним кінотеатром) - 80м2.
Площа ділянки: 14.1 соток
Індивідуальне газове опалення . Центральні система кондиціонування та пилососу.
Опис Будинку:
Цей просторий будинок має все необхідне для комфортного проживання. На першому поверсі розт...

102 000 $
1 889 $/сот
Святкова
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
54 сот
сьогодні
26-163-424
Земельна ділянка 54 сотки в с. Романків, Київська область
Простора ділянка у мальовничому та перспективному передмісті Києва. Ідеально підійде як для будівництва приватного маєтку, так і для інвестиції чи поділу на кілька окремих ділянок.
с. Романків, поруч із КМ «Сонячна долина» та озером
Площа — 54 сотки
✅ Рівний ландшафт
✅ Газ та електрика поруч
✅ Зручний під’їзд
✅ Поруч побудовані та заселені будинки
✅ Хороші та спокійні сусіди
✅ Локація біля озера
✅ Престижне оточення та сучасна забудова
За бажанням земельну ділянку можна розділити на кілька окремих ділянок — чудовий варіант як для приватного будівництва, так і для інвестиції чи забудови.
Цільове призначення:
Для будів...
553 930 $
13 000 $/сот
Сосновий Бір вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
42.61 сот
сьогодні
Пропонуємо на продаж унікальну земельну ділянку, розташовану в мальовничій місцевості серед вікових сосен, в с. Романків, вул. Сосновий Бір, в 15-ти хвилинах їзди від міста.
Основні характеристики:
- Площа: 42,61 соток
- Призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
- Комунікації: 50 кВт електроенергії, газ по вулиці вздовж ділянки.
- Доступність: асфальтований під’їзд, ділянка по периметру огороджена парканом, зона елітної забудови.
Ця ділянка – ідеальне місце для вашого нового будинку або дачі. Ви зможете насолоджуватися тишею, свіжим повітрям та природою, а також комфортом близькості до інфраструктури. 13000$/сотка. Не втрачайте можли...

670 000 $
2 318 $/м²
Лісова вул.
ПРЕМІУМ
289 / 120 / 20 м²
2 поверхи
12 сот
4 кімнати
2015 рік побудови
сьогодні
Романків, 2 поверх., площа: 289,0 кв.м, 5 кімн., ділянка 12,0 сот.
Будинок з сучасним ремонтом, зручне планування, кухня-студія з виходом на відкриту терасу, камін на дровах, вся необхідна побутова техніка, "Hebher", "Siemens", "Elica", італійська кухня, кухонний стіл з мармуру, італійський кахель, чотири спальні кімнати, три санвузли, шафи-купе для одягу, кондиціонери "Mitsubishi". Земельна ділянка 12 соток, два заїзди для авто, газон, авто полив, відкритий басейн с підігрівом, окремий гостьовий будинок, кімната відпочинку, камін, джакузі, сауна.

32 000 $
5 333 $/сот
сільгосппризначення
6 сот
сьогодні
До Вашої уваги пропонується на продаж земельна ділянка 6 соток призначення- для колективного садівництва.
Ділянка знаходиться в Обухівському районі, село Романків.
Асфальтована дорога.
Навколо побудовані і обжиті будинки.
Агентство нерухомості "Квартали"
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних продавців за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
КОМІСІЯ АН Квартали 5% за фактом підписання договору купівлі-продажу.
299 000 $
1 107 $/м²
Зелена
270 / 184 / 50 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
2024 рік побудови
сьогодні
Новий будинок у закритій частині Романкова | 270 м² під ваш дизайн
• Будинок — 270 м²
• Поверховість — 2
• Ділянка — 12 соток
Будинок у престижному масиві Романкова — закрита вулиця (асфальт), нове оточення та комфортний виїзд до Києва.
•продумане планування
•простора тераса
•автономні комунікації
•електрика (приватна ТП на 25 кВт 3 фази)
•навіс для авто
•якісна база для реалізації сучасного, приватного простору.
Закритий житловий масив
15 хвилин до Києва
Будинок введений в експлуатацію.
Телефонуйте.

1 100 000 $
1 766 $/м²
Лісова вул.
623 / 400 / 25 м²
2 поверхи
21 сот
6 кімнат і більше
2009 рік побудови
сьогодні
RR10586 Продаж будинку 623 м² | КМ «Сонячна Долина», с. Романків
Просторий резиденційний будинок у закритому котеджному містечку «Сонячна Долина» — поєднання приватності, природи та повної автономності всього за 15–20 хвилин їзди від Печерська. Велика ділянка, власний басейн, вихід у ліс і продумане планування роблять цей об’єкт ідеальним для сімейного життя преміум-рівня.
Будинок розташований у престижному котеджному містечку з пропускною системою та цілодобовою охороною. Повністю автономний, з власною котельнею, генератором та свердловиною, готовий до комфортного проживання у будь-яку пору року.
Характеристики приміщення
— Загальна площа будинку: 623 м²
— Житлова площа: 400 м²
— Площа к...
375 000 $
1 415 $/м²
Лісова вул., 6
265 / 80 / 50 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
4 дні тому
Від забудовника продаж готових будинків з басейном.
MAREA CLUB ROMANKIV Забезпечить новий рівень комфорту вашої сім’ї: зручне розташування котеджів, комплекс клубного формату, закрита територія під охороною. Оселившись у MAREA CLUB ROMANKIV, ви отримаєте той спосіб життя, до якого прагнете.
Площа: 270 м2, кількість спалень - 4, с/в – 3, гараж (авто): 2 + 2, загальна лаундж-зона з басейном.
МАТЕРІАЛИ: фундамент стрічковий з монолітною подушкою; стіни керамічний блок; штукатурка цементно-вапняна; перекриття залізобетон; вікна алюмінієві енергозберігаючі (Польща); фасад вентильований.
КОМУНІКАЦІЇ: газ, котел Buderus; електрика 15 кВт (можливо збільшити); вода централізована з селища; каналізац...

1 100 000 $
1 766 $/м²
Лісова вул.
623 / 400 / 25 м²
2 поверхи
21 сот
6 кімнат і більше
2009 рік побудови
1 тиж. тому
RR10586 | Продаж резиденційного будинку | 623 м² | КМ «Сонячна Долина», Романків
Пропонується до продажу просторий резиденційний будинок у престижному котеджному містечку «Сонячна Долина», що поєднує приватність, природне оточення та повну автономність усього за 15–20 хвилин від Печерська.
Об’єкт ідеально підходить для сімейного життя преміум-рівня — велика ділянка, власний басейн, вихід у ліс та продумане функціональне планування.
Основні характеристики:
• Загальна площа будинку — 623 м²
• Житлова площа — 400 м²
• Кухня — 25 м²
• Поверховість — 2
• Кількість кімнат — 6
• Площа ділянки — 21 сотка
Планування:
1-й поверх:
• Простора кухня-вітальня з каміном та повною комплектацією техніки...
299 000 $
1 107 $/м²
Центральная
270 / 125 / 31 м²
2 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
2022 рік побудови
сьогодні
Новообухівська траса | с. Романків
Елегантний особняк у стилі Френка Ллойда Райта — сучасний будинок для комфортного постійного проживання в одному з найпрестижніших передмість Києва.
Романків — унікальне поєднання природної краси та близькості до столиці:
Київ — лише 15 хвилин Новообухівською трасою.
Південний напрямок — визнаний наймальовничіший та екологічно чистий район:
соснові ліси, чисте повітря, озера та розвинена міська інфраструктура створюють ідеальні умови для життя та відпочинку.
Про будинок
Двоповерховий будинок преміум-класу
Новобудова 2022 року
Загальна площа — 270 м²
Житлова площа — 125 м²
Кухня-їдальня — 31 м²
Простора вітальня — 52 м²
Висота стель — 3,2 м
Проду...

205 800 $
1 400 $/м²
Олександра Єрмакова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
147 / 100 / 47 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
#34147
Продаж таунхаусів у котеджному містечку VIDLIK
НОВЕ ЖИТТЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ
VIDLIK — це місце, де час сповільнюється, а життя набуває нового змісту.
Гармонія природи, сучасної архітектури та продуманої безпеки створюють простір для тих, хто обирає комфорт, спокій і якість життя.
Локація, яка надихає.
Поруч усе необхідне для щоденного комфорту:
сучасні школи та дитячі садочки, супермаркети Сільпо та АТБ, ТЦ Мега Маркет і аутлет-центр Мануфактура.
Усе — лише за кілька хвилин від вашого дому.
Навпроти містечка — сосновий ліс зі свіжим повітрям та мальовничими стежками.
Озеро всього за 100 метрів — ваша щоденна порція тиші, гармонії та натхнення.
Архітектура та простір
Таунхауси вико...

320 000 $
914 $/м²
Садова вулиця
350 / 150 / 35 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж будинку в селі Романків
Просторий будинок для комфортного життя в престижному передмісті Києва.
Охорона, відеоспостереження
Площа будинку — 350 м²
Ділянка — 7 соток
Два поверхи, доглянута територія, басейн, сауна, камін та потужний генератор.
Планування будинку:
Перший поверх:
— великий хол
— простора вітальня з каміном
— кухня
— окрема кімната
— сауна
— 2 санвузли
— пральня
Другий поверх:
— 3 дитячі кімнати
— господарська спальня
— велика гардеробна
— просторий санвузол
На території розташований господарський будинок, багато зелені , благоустрій тереторії
ID 3102

355 000 $
1 268 $/м²
Розкішна вулиця
БЕЗ КОМІСІЇ
280 / 190 / 29 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ. Сучасний будинок із клеєного брусу в Романкові - це 280 м² тепла й затишку на 10 сотках землі, майже повністю в одному рівні (другий поверх надає лише простір для дитячої кімнати й казкових пригод), із теплою підлогою, витяжкою, кондиціонуванням, газом та електрикою, збудований із дорогих матеріалів для безтурботного сімейного життя. Басейн, газон з автополивом, дитячий майданчик, квіти й туї по периметру огортають вас від світу та нагадують, що головний центр любові тут - діти. Це дім-філософія: затишне місце, де можна жити на повну, не переживаючи про дрібниці, насолоджуватись природою й спокоєм, залишаючись за 25 хвилин від міста. ID: 2950

1 798 $/міс
Обухівський
150 / 90 / 50 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонуєтся в оренду будинок в мальовничому сучасному селищі Романків, що знаходиться в 30км від Києва.
Котеджний маєток має закриту територію з постійною охороною 24/7.
Ландшафтний дизайн території. Своє власне футбольне поле, дитячий майданчик.
Також на території є гостьовий будинок для ваших гостей/персоналу/охорони.
До користування пропонується свої власні альтанки, бані, хамам.
Є фруктовий сад та велика доглянута територія з газоном для вечірнього проводження часу.
Басейн з підігрівом, також є професійно обладнане бомбосховище.
ВСЯ Територія покрита гігабитним інтеренетом
Будинок має кухню-вітальню, 2 санвузли, 2 спальних кімнати та кабінет.
Можна з ДОМАШНІМІ УЛЮБЛЕНЦЯМИ.
поруч вих...

350 000 $
1 148 $/м²
Лісова, 305
305 / 200 / 25 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
сьогодні
Унікальний котедж в с. Романків із сауною на просторій ділянці
Характеристики об'єкта:
Локація: тихе, обжите місце, с. Романків, Обухівський район
Загальна площа будинку: 305 м
Площа ділянки: 12 соток
Поверховість: 2 рівня
Кількість кімнат: 5
На ділянці розташовані основний будинок і гостьовий із сауном. Основний будинок зведено з цегли, покрівля з керамічної черепиці BRAAS, розведені електрика та сантехніка, встановлені теплі підлоги та заведено газ. Зовнішнє оздоблення має елементи кування, що надає неповторного шарму. Будинок готовий під чистове оздоблення.
Доповнює територію гостьовий будинок із сауном, виконаний зі зрубу. Він має всі зручності: стіни з брусу, дах із черепиці, ке...
95 000 $
739 $/м²
Друга
БЕЗ КОМІСІЇ
128.6 / 35 / 15 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Без комісіі. Ціна 95 000$.
*Село Романків. Росинка.
*Повноцінний будинок введений в експлуатацію.
* Ділянка 5 сотих.
* Загальна площа будинку 127.6 м2.
1 поверх- велика вітальня з високою стелею, санвузол, кухня.
2 поверх- дві спальні, тераса.
Цокольний поверх- гараж, підсобне приміщення, котельня.
* Газ заведено на ділянку. Твердопаливний котел.
* Свердловина. Насосна станція.
* Септік.
* Будинок повністю облаштований меблями та технікой.
* На ділянці велика, капітальна бесідка.
* На цокольному поверсі гараж, та велике підсобне приміщення.
* На другому поверсі тераса 21 м2.
* На території кооперативу два великих озера з пляжами.
* Закрита теріторія з охороною
*магазин на теріторії, доступ з...

1 800 000 $
2 889 $/м²
Лісова вул.
623 / 450 / 40 м²
2 поверхи
23 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продається елітний особняк у котеджному містечку "Сонячна долина" в селі Романків (Обухівський район). Це ідеальне місце для тих, хто цінує безпеку, комфорт та природу.
Основні характеристики:
• Розташування: Обухівський район, село Романків, котеджне містечко "Сонячна долина".
• Площа ділянки: 23 сотки з виходом до води.
• Будинок: 5 спалень, 5 санвузлів, просторий оупенспейс з вітальнею, кухнею, столовою та терасою, гараж на дві машини.
• Ділянка: Фруктовий сад, ландшафтний дизайн.
• Комунікації: Газ, електрика 15 кВт, центральне водопостачання та каналізація.
• Інфраструктура: Охорона, вивіз сміття, асфальтовані дороги в містечку.
• Безпека: Цілодобова охорона.
• Транспортна доступність:...
650 000 $
2 257 $/м²
Олександра Єрмакова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Ariel Village
288 / 170 / 40 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
сьогодні
Ariel Village, будинок в першій лінії річки в охороняємому котеджному містечку.
Будинок 288 м2, ділянка 12 соток з власним пляжем.
Керамоблок, два поверхи, панорамні алюмінієві вікна, все надає будинку продуманості до деталей для комфортного проживання.
Планування: на першому поверсі кухня з вітальнею, кабінет, тераса, санвузол та приміщання серця будинка з гардеробними.
Другий: три спальні, чотири гардеробні, три санвузли, розкішна тераса.
Збільшена ділянка 12 соток виходить аж до річки.
Найкраща пропозиція.
Можно заходити на ремонт.
Вікна всі закуплені, встановлюватимуться під угоду.
Плитка фасаду - Laminam, Італія.
Керамоблок - Porotherm, Австрія. Віконно-дверні системи Aluprof, По...

495 000 $
2 071 $/м²
Березова вулиця
БЕЗ КОМІСІЇ
239 / 160 / 20 м²
2 поверхи
9 сот
3 кімнати
сьогодні
Без Комісії. Продаж резиденції в Романкові. Простір, що не потребує інтерпретацій та одразу відчувається правильним. Тут архітектура, світло і пропорції зібрані в єдину логіку комфорту, де естетика не показова, а природна. На 9 сотках доглянутої землі розташований двоповерховий особняк площею 239 м² - естетично довершений настільки, що легко уявляється в кадрах «Один удома» чи «Відчайдушних домогосподарок». Класичний фасад з колонами, ідеальний газон і підігрітий басейн 4,5×8,5 м формують атмосферу справжньої американської мрії - впорядкованої, спокійної, але живої.
Внутрішній простір організований навколо ключової ідеї - якості життя без компромісів. Майстер-блолк - це окремий простір прива...
Всі орієнтири