Топ объявлений Балабиного

10 200 $
164 $/м²
Престижная ул. (Кирова)
62 / 26 / 13 м²
1 этаж
1 сот
3 комнаты
сегодня
До продажу пропонується будинок в с. Балабине
Затишний будинок з доглянутою прибудинковою територією, поруч магазини, школа, нова пошта.
Будинок площею 62,3 кв. м., має 3 кімнати, велику кухню 12,5 кв.м, зручний сумісний санвузол (у будинку). Продається з меблями та технікою (холодильник, бойлер, посудомийна машина).
В будинку встановлено металопластикові вікна.
Опалення - газове, підігрів води - бойлер. Каналізація - нова зливна яма.
Будинок повністю готовий для проживання. Дуже хороші, адекватні сусіди.
Повний супровід угоди, перевірка документів. Оперативний показ.
Запрошуємо Вас на перегляд, телефонуйте.

39 990 $
267 $/м²
Лісова, 2
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 50 / 20 м²
3 этажа
7 сот
3 комнаты
2 дня назад
Пропоную купить Будинок, дачу в кооперативі Домаха біля р.Дніпр.
Будинок з опаленням (твердопаливний котел), усі комунікації в будинку. Тихий двір на 3-х власників зі своїм в'їздом, балкон довжиною 8 м виходить на Дніпро. Є ЕЛІНГ. Загальна площа будинку 150 кв.м., три окремі спальні та кухня - вітальня. Территорія велика, кущі/хвойники. Є вихід до Дніпра, своя гадка над водою (коли вода буде у Дніпрі). Альтанка своя з меблями, є дровник, мангал.
Е багато відео сьогодняшне, надійшлю за потреби.
Все новостройки