Фильтры
Продажа квартир в Басовке (Львовский район, Львовская область)
34 объявления
- наибольшая площадь
34 объявления
- наибольшая площадь
44 500 $
1 055 $/м²
Зелена бічна
1 комната
42 / 14 / 16 м²
этаж 2 из 4
2026 год постройки
2 дня назад
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Парксайд, Parkside, с. Басівка, поруч Скнилів, Кільцева дорога.
Квартира знаходиться на 2 поверсі з 4, площею 42.2м2.
Вигляд з вікон у внутрішній двір.
Зроблений ремонт Whitebox, який включає: шпаклівку та грунтовку стелі і стін, стяжку підлоги, розведення електропроводки і труб, встановлення лічильників і радіаторів.
Опалення будинкове.
Потужність електроенергії 10кВт. Встановлені якісні вікна та двері.
Будинок 3. Здача будинку - 1кв 2027р. Переуступка.
Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир в різних секціях.
Ціна 44 500$
54 000 $
1 169 $/м²
Зелена бічна
1 комната
46 / 14 / 23 м²
этаж 2 из 4
2026 год постройки
2 дня назад
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК ПаркСайд, с. Басівка, поруч Скнилів, Кільцева дорога. Будинок 2.
Квартира знаходиться на 2 поверсі з 4, площею 46.2м2.
Опалення будинкове. Потужність електроенергії 10кВт. Встановлені якісні вікна та двері. Додатково до квартири можна придбати комірку, площею 4.1м2.
Будинок 2, здача 3 кв. 2026р.
Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир.
Ціна 54 000$

98 324 $
885 $/м²
Зелена бічна
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Парксайд
3 комнаты
111 / 46 / 22 м²
этаж 3 из 4
2 дня назад
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Адреса — с. Басівка, Львівська область, вулиця Зелена бічна.
Кількість кімнат — трикімнатна квартира.
Поверх — 3 з 4.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Матеріал стін — залізобетон.
Загальна площа — 111.1 м², житлова — 45.6 м², кухня — 21.6 м².
Опалення — будинкове, дахова котельня.
Санвузли — два.
Балкон — один.
Будинок вводиться в експлуатацію в 2 кварталі 2026 року.
Можливе розтермінування: перший внесок — від 50%.
Особливості житлового комплексу — ЖК Парксайд — масштабний, сучасний та самодостатній житловий комплекс, який будується у передмісті Львова. В комплексі налічується 40 середньоповерхових житлових будинків з нежитлови...

70 000 $
1 532 $/м²
Зелена бічна
ПРЕМИУМ
ЖК Парксайд
1 комната
46 / 19 / 11 м²
этаж 1 из 4
2025 год постройки
сегодня
Продається сучасна 1-кімнатна квартира з власною терасою в ЖК «Парксайд»
Квартира площею 45,7 м² розташована на 1-му поверсі та має велику перевагу — власну терасу, яка стане ідеальним місцем для відпочинку, ранкової кави або облаштування затишної лаунж-зони.
Виконано якісний сучасний ремонт у світлих, універсальних тонах, що візуально збільшує простір і дозволяє легко реалізувати будь-який стиль інтер’єру.
Квартира повністю готова до заселення — залишилось лише облаштувати меблі під свій смак.
Планування продумане та комфортне:
• простора кімната з великим вікном та виходом на терасу
• окрема зона під кухню (з підведеними комунікаціями)
• сучасний санвузол із душовою кабіною, виконаний у с...

52 000 $
1 130 $/м²
зелена
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Парксайд
1 комната
46 / 24 / 22 м²
этаж 2 из 4
сегодня
здача літо 2026р
ПРОДАЖ КВАРТИРИ БЕЗ КОМІСІЇ | ЖК Park Side, с. Басівка — житло серед природи, лише 20 хв до центру Львова
Пропонується квартира (різні квадрутури) з ремонтом у сучасному малоповерховому житловому комплексі Park Side, розташованому у зеленій зоні с. Басівка. До Львова — лише 20 хвилин автомобілем.
ПРОДАЖ КВАРТИРИ | ЖК Park Side, с. Басівка — житло серед природи, лише 20 хв до центру Львова
– Малоповерхова забудова клубного типу
– Закрита територія
– Якісне будівництво
– Концепція: комфортне передмістя в межах міста
- на території ЖК Школи, Торгові центри, озеро, дитячи майданчики, дитячі садочки, озеро, багато кафе магазинів і т.д.
Про квартиру:
– Якісний ремонт
– Розведен...

48 000 $
1 039 $/м²
Зелена
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Парксайд
1 комната
46 / 14 / 23 м²
этаж 2 из 4
вчера
Код об'єкта: 478392. АН "Атланта".
Продаж однокімнатної квартири з кухнею-студією в сучасному ЖК “Parkside”, с. Басівка (Львів)
Здача будинку 1квартал 2027р.
Ексклюзивна пропозиція,так як у забудовника вже не має такої пропозиції на цьому поверсі!!!
Пропонуємо до продажу простору 1-кімнатну квартиру площею 46м² із зручною кухнею-студією, розташовану на 2 поверсі 4-поверхового будинку в новому житловому комплексі Parkside.
Квартира буде з чистовим ремонтом WHITE BOX: буде виконано стяжку підлоги, шпаклювання та ґрунтування стін, стелі, розведено електропроводку і сантехнічні труби, встановлено лічильники та радіатори, зведені перегородки.
Parkside — це сучасне комфортне містечко європейс...

43 500 $
946 $/м²
Зелена
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Парксайд
1 комната
46 / 15 / 21 м²
этаж 2 из 4
2025 год постройки
вчера
Пропозиція продажу квартири в ЖК Парк сайд всього 5 хв від Львова,15 хв до ТРЦ Вікторія Гарденс.Зручна розв'язка як до Кульпарківської так і до Городоцької.Квартира вже з частковим ремонтом.Без комісії.
– Малоповерхова забудова клубного типу
– Закрита територія
– Якісне будівництво
– Концепція: комфортне передмістя в межах міста
– Будинкове опалення
– Залишилось лише укласти плитку, змонтувати кухню та завести меблі.
Переваги:
– Н...

59 900 $
1 109 $/м²
Бічна зелена
1 комната
54 / 14 / 29 м²
этаж 4 из 4
2 дня назад
Продаж 1-кімнатної квартири 54м2 у ЖК Парксайд, Басівка, Кільцева дорога Львів.
Будинок-2, здача 1 кв. 2026 року.
Квартири здаються з ремонтом типу WHITE BOX: поштукатурені і пошпакльовані стіни під фарбування, розведена вода, розведена електрика, виведені розетки, залита чистова стяжка)
Опалення: власна котельня, у вас завжди буде тепло і підігрів води.
У будинках передбачено резервне живлення для обслуговування ліфтів, під'їздів і котельні.
В будинку є ліфт
Дзвоніть прямо зараз!
Домовимось про перегляд в зручний для вас час.
АН 'Realty Group'
Ищите недвижимость в Басовке (Львовский район, Львовская область) по фильтрам
75 680 $
1 100 $/м²
Зелена бічна, 101
2 комнаты
69 / 30 / 22 м²
этаж 3 из 4
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж 2-кімнатної квартири в зданому будинку ЖК ПаркСайд, Parkside с. Басівка (поруч Скнилів, Кільцева дорога).
Підходить під єОселю.
Квартира на 3/4 поверсі, площею 68.8м². Здається з ремонтом Whitebox: зведені перегородки, шпаклівка і ґрунтовка стін та стелі, стяжка, розведення електрики й сантехніки, встановлені лічильники та радіатори.
Опалення будинкове.
Кухня - вітальня площею 21.5м2 та 2 ізольовані кімнати, є балкон.
Будинок зданий, є право власності, готові розглянути продаж по перерахунку.
Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир.
Ціна 75 680$

42 000 $
995 $/м²
бічна Зелена
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Парксайд
1 комната
42 / 27 / 15 м²
этаж 3 из 4
2 дня назад
ЖК Park Side, с. Басівка — житло серед природи, лише 20 хв до центру Львова
– Малоповерхова забудова клубного типу
– Закрита територія
– Якісне будівництво
– Концепція: комфортне передмістя в межах міста
Про квартиру:
– Якісний ремонт
– Розведена електрика
– Встановлена сантехніка
– Залита с...
54 200 $
1 178 $/м²
Бічна Зелена
1 комната
46 / 15 / 20 м²
этаж 4 из 4
2025 год постройки
1 нед. назад
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Парксайд»
🏡 Площа: 46 м²
🏢 Поверх: 2
🛠 Стан: white box — ідеальна база для ремонту під себе
💰 Ціна: 52000 $
Пропонується простора та світла 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі Парксайд. Раціональне планування дозволяє зручно зонувати простір, а стан white box дає можливість реалізувати власний дизайн без демонтажу.
Переваги квартири:
• оптимальний 2 поверх
• велика площа — 46 м²
• рівні стіни, підготовка під фінішні роботи
• сучасний будинок та доглянута територія
• підходить як для власного проживання, так і для інвестиції
📞 Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Гарний варіант за привабливою ціною — не зволікайте!
54 200 $
1 178 $/м²
Бічна Зелена
1 комната
46 / 14 / 23 м²
этаж 4 из 4
2025 год постройки
1 нед. назад
🔥 1-кімнатна квартира 46м² в ЖК Parkside | 2 будинок | Здача травень 2026 🔥
💥 Вигідна пропозиція! Простора 1к квартира у сучасному ЖК Parkside
📍 Локація: обʼїзна Львова, с.Басівка, зручний район із розвиненою інфраструктурою та швидким доступом до центру
📐 Характеристики:
▪ Площа — 46 м²
▪ Стан — white box (під чистовий ремонт)
▪ Зручне та продумане планування
▪ Великі вікна — багато світла
✅ Переваги:
✔ Сучасний житловий комплекс
✔ Гарний варіант як для життя, так і під інвестицію
✔ Закрита територія, благоустрій
✔ Перспективний район
💰 Ціна: 54 200 $
📲 Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання та домовимось про огляд!
65 100 $
1 217 $/м²
Зелена бічна
1 комната
54 / 17 / 25 м²
этаж 4 из 4
2026 год постройки
1 нед. назад
🔥 1-кімнатна квартира в ЖК Parkside | 53,5 м² | $65100 🔥
💥 Вигідна інвестиція у сучасному житловому комплексі!
📍 ЖК Parkside, с. Басівка
📐 Площа: 53,5 м²
🏢 Поверх: 4
🏗 Здача будинку: травень 2026
💰 Ціна: 65100$
⸻
✨ Переваги квартири:
• Правильне планування — легко зонувати простір
• Стан white box — ідеальна база для ремонту під себе
• Простора кухня-вітальня + окрема спальня
• Великий санвузол
• Хороше природне освітлення
⸻
🏡 Переваги ЖК Parkside:
• Сучасна архітектура та продумана територія
• Розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, кафе
• Зручна транспортна розв’язка
• Перспективний район для проживання та оренди
⸻
💼 Ідеально як для життя, так і під інвестицію (оренда/...
65 800 $
1 216 $/м²
Бічна Зелена
1 комната
54 / 15 / 27 м²
этаж 4 из 4
2026 год постройки
1 нед. назад
🔥 1-кімнатна квартира в ЖК Parkside (с. Басівка) | 54,1 м² | $65800 🔥
💥 Вигідна пропозиція для життя та інвестиції!
📍 Локація: ЖК Parkside, с. Басівка (біля Львова)
📐 Площа: 54,1 м²
🏢 Поверх: 4 !є ліфт!
🏗 Здача будинку: літо 2026
💰 Ціна: 65800$
⸻
✨ Особливості квартири:
• Зручне та правильне планування
• Стан white box — ідеально під ремонт на свій смак
• Простора кухня-вітальня
• Окрема спальня
• Великий санвузол
⸻
🏡 Переваги ЖК Parkside:
• Сучасний житловий комплекс
• Активно розвиваюча комерція (магазини, аптеки, кафе)
• Зручний доїзд до Львова
• Чисте повітря та тиха локація
⸻
💼 Ідеально під здачу в оренду або для власного проживання
📲 Пиши/дзвони — скину деталі та домо...
57 000 $
1 056 $/м²
Зелена бічна
1 комната
54 / 18 / 24 м²
этаж 3 из 4
2026 год постройки
1 нед. назад
🔥 Квартира біля Львова за 57 000$ — це взагалі реально?!
📍 ЖК Parkside (Басівка)
🏢 3 поверх з 4
📐 54 м² — як двушка!
✔ велика кухня-вітальня
✔ окрема спальня
✔ продумане планування
💰 всього 1050$/м²
❗ ідеально під інвестицію або життя
Телефонуйте поки пропозиція актуальна ✅

50 600 $
1 004 $/м²
Зелена
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Парксайд
1 комната
50 / 16 / 25 м²
этаж 3 из 4
вчера
– Малоповерхова забудова клубного типу
– Закрита територія
– Якісне будівництво
– Концепція: комфортне передмістя в межах міста
– Нове...

103 000 $
1 000 $/м²
Бічна зелена
3 комнаты
103 / 55 / 25 м²
этаж 4 из 4
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж 3-кімнатної 103м2 квартири в ЖК ПаркСайд, (Басівка, Скнилів, Львів, Кільцева дорога)
Квартира знаходиться у зданому будинку сучасного ЖК ПаркСайд.
Планування квартири: три окремі спальні, велика кухня-вітальня з виходом на відкритий балкон, два санвузла)
В квартирі зроблено такі роботи: поштукатурені і пошпакльовані стіни під фарбування, розведена вода, розведена електрика, виведені розетки, залита чистова стяжка)
В будинку є ліфт
КВАРТИРУ МОЖНА КУПИТИ ПО ПЕРЕРАХУНКУ
Комплекс знаходиться поруч із Кільцевою дорогою – ідеальне...

85 000 $
1 063 $/м²
Бічна зелена
2 комнаты
80 / 36 / 20 м²
этаж 2 из 4
2 дня назад
Продаж 2-кімнатної 80м2 квартири в ЖК ПаркСайд, (Басівка, Скнилів, Львів, Кільцева дорога)
Квартира розташована на зручному другому поверсі, має два балкони, роздільний санвузол, дві ізольовані спальні, простору кухню вітальню.
В квартирі зроблено такі роботи: поштукатурені і пошпакльовані стіни під фарбування. розведена вода, розведена електрика, виведені розетки, залита стяжка в кімнатах.
Здача будинку літо 2026р.
Продаж по переуступці.
Комплекс знаходиться поруч із Кільцевою дорогою – ідеальне поєднання природи (ліс, озеро) та місь...
56 175 $
1 050 $/м²
Зелена бічна
1 комната
54 / 17 / 25 м²
этаж 4 из 4
2026 год постройки
вчера
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК ПаркСайд. Parkside, с. Басівка, поруч Скнилів, Кільцева дорога.
Квартира знаходиться на 2 поверсі з 4, площею 53.5м2.
Опалення будинкове. Потужність електроенергії 10кВт. Встановлені якісні вікна та двері.
Будинок 2, здача на 3кв 2026 року.
Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир.
Ціна 56 175$
55 000 $
1 303 $/м²
Зелена бічна
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Парксайд
1 комната
42 / 14 / 16 м²
этаж 2 из 4
2026 год постройки
2 дня назад
Будинок 2.
Квартира знаходиться на 2 поверсі з 4, площею 42.2м2.
Вигляд з вікон у внутрішній двір.
Опалення будинкове.
Будинок 2. Здача будинку - 3кв 2026. Переуступка.
Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир в різних секціях.
Ціна 55 000$