Топ объявлений Басовки
58 000 $
1 103 $/м²
Зелена бічна
1 комната
53 / 14 / 18 м²
этаж 1 из 4
2026 год постройки
сегодня
Будинок 2.
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Парксайд, Parkside, с. Басівка, поруч Скнилів, Кільцева дорога.
Квартира знаходиться на 1 поверсі з 4, площею 52.6м2. Квартира виходить у внутрішній двір та має власне патіо, площею 13м2.
Зроблений ремонт Whitebox, який включає: шпаклівку та грунтовку стелі і стін, стяжку підлоги, розведення електропроводки і труб, встановлення лічильників і радіаторів.
Опалення будинкове.
Потужність електроенергії 10кВт. Встановлені якісні вікна та двері.
Будинок 2. Здача будинку - 3кв 2026р. Переуступка.
Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир в різних секціях.
Ціна 58 000$

450 $/мес
зелена
1 комната
54 / 15 / 27 м²
этаж 2 из 4
2025 год постройки
сегодня
Оренда 1-кімнатної квартири | ЖК «Парк Сайд» | Басівка / Скнилів
54 м² • 2 поверх з 4 • новобудова 2025 року • перша здача
Велика кухня-студія 27 м²
сучасне планування • панорамні вікна • вихід на балкон / лоджію
Авторський ремонт
нові меблі • повна комплектація технікою • посудомийна та сушильна машина
Комфорт
власна котельня • підігрів підлоги • ліфт • відеоспостереження • охорона території • гостьовий паркінг
Автономність
працює інтернет • вода • опалення при блекаутах
Інфраструктура
зупинка транспорту • садок • школа • аптека • лікарня • кафе
поруч Metro, Епіцентр, Victoria Gardens (7 хв на авто)
на території будується АТБ
Інклюзивність
безбар’єрний вхід • ліфт з широкими дверима...
44 500 $
1 055 $/м²
Зелена бічна
1 комната
42 / 14 / 16 м²
этаж 2 из 4
2026 год постройки
сегодня
Квартира знаходиться на 2 поверсі з 4, площею 42.2м2.
Вигляд з вікон у внутрішній двір.
Опалення будинкове.
Будинок 3. Здача будинку - 1кв 2027р. Переуступка.
Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир в різних секціях.
Ціна 44 500$
54 000 $
1 169 $/м²
Зелена бічна
1 комната
46 / 14 / 23 м²
этаж 2 из 4
2026 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК ПаркСайд, с. Басівка, поруч Скнилів, Кільцева дорога. Будинок 2.
Квартира знаходиться на 2 поверсі з 4, площею 46.2м2.
Опалення будинкове. Потужність електроенергії 10кВт. Встановлені якісні вікна та двері. Додатково до квартири можна придбати комірку, площею 4.1м2.
Будинок 2, здача 3 кв. 2026р.
Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир.
Ціна 54 000$

98 324 $
885 $/м²
Зелена бічна
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Парксайд
3 комнаты
111 / 46 / 22 м²
этаж 3 из 4
вчера
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Адреса — с. Басівка, Львівська область, вулиця Зелена бічна.
Кількість кімнат — трикімнатна квартира.
Поверх — 3 з 4.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Матеріал стін — залізобетон.
Загальна площа — 111.1 м², житлова — 45.6 м², кухня — 21.6 м².
Опалення — будинкове, дахова котельня.
Санвузли — два.
Балкон — один.
Будинок вводиться в експлуатацію в 2 кварталі 2026 року.
Можливе розтермінування: перший внесок — від 50%.
Особливості житлового комплексу — ЖК Парксайд — масштабний, сучасний та самодостатній житловий комплекс, який будується у передмісті Львова. В комплексі налічується 40 середньоповерхових житлових будинків з нежитлови...

202 000 $
1 881 $/м²
зелена
107.4 / 36.1 / 30.6 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
вчера
Продаж окремого будинку з якісним ремонтом у с. Басівка (Львів)
Площа будинку: 107.4 м²
Житлова: 36.1 м²
Кухня-вітальня: 30.6 м²
Ділянка: 4.2 сотих
Продумане планування, сучасні технічні рішення, простора тераса та власна територія.
Комунікації та оснащення:
• Газове опалення, двоконтурний котел Bosch
• Свердловина
• Потужність електрики 10 кВт (3 фази)
• Потрійний септик
• Підготовка під сонячні панелі (виведені кабелі)
• Автоматичні ворота
• Накриття для автомоб...

200 000 $
1 465 $/м²
Озерна
БЕЗ КОМИССИИ
136.5 / 36.1 / 35.6 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продаж окремо стоячого сучасного будинку з ремонтом !
Пропонується до продажу якісний окремо стоячий будинок загальною площею 137 кв.м на ділянці 5 соток. Будинок збудований з дотриманням усіх технічних норм та продуманий до дрібниць для комфортного проживання.
Повноцінне монолітне перекриття між двома поверхами
Підключено всі комунікації
Електроенергія: 3 фази, 10 кВт
Газ
Власна свердловина та септик
Двоконтурний газовий котел Bohs
Підігрів підлоги: весь перший поверх + санвузли на другому
Виводи під камери відеоспостереження (внутрішні та зовнішні)
Виводи під кондиціонери в кожній кімнаті
Підготовка під сонячні панелі на даху
Система сигналізації по всьому будинку
Автоматичні ворота
Озд...
207 000 $
577 $/м²
Польова
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
359 / 124.3 / 21.2 м²
2 этажа
11 сот
5 комнат
2 дня назад
Продаж будинку в с. Басівка
Продається просторий індивідуальний житловий будинок, розташований у затишному селі Басівка. Ідеальний варіант для великої сім’ї
🔹 Загальна площа: 369 м²
🔹 Житлова площа: 124.3 м²
🔹 Кількість житлових кімнат: 5
Будинок має зручне планування, всі комунікації, допоміжні приміщення (котельня, коридори, ванна кімната, кухня тощо).
Будівля простора, світла, з хорошим технічним станом. 4 окремі спальні, 1 відкрита кімната , великих хол, камін у вітальні, підігрів підлоги, всі меблі і техніка залишаються.
Гараж на два автомобіля.
Встановлено два котла (газовий і твердопаливний)Своя свердловина на 24 м.
До Львова -15 хв.
Є всі документи техпаспорт, характеристика б...

70 000 $
1 532 $/м²
Зелена бічна
ПРЕМИУМ
ЖК Парксайд
1 комната
45.7 / 19 / 11 м²
этаж 1 из 4
2025 год постройки
вчера
Продається сучасна 1-кімнатна квартира з власною терасою в ЖК «Парксайд»
Квартира площею 45,7 м² розташована на 1-му поверсі та має велику перевагу — власну терасу, яка стане ідеальним місцем для відпочинку, ранкової кави або облаштування затишної лаунж-зони.
Виконано якісний сучасний ремонт у світлих, універсальних тонах, що візуально збільшує простір і дозволяє легко реалізувати будь-який стиль інтер’єру.
Квартира повністю готова до заселення — залишилось лише облаштувати меблі під свій смак.
Планування продумане та комфортне:
• простора кімната з великим вікном та виходом на терасу
• окрема зона під кухню (з підведеними комунікаціями)
• сучасний санвузол із душовою кабіною, виконаний у с...

52 000 $
1 130 $/м²
зелена
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Парксайд
1 комната
46 / 24 / 22 м²
этаж 2 из 4
вчера
здача літо 2026р
ПРОДАЖ КВАРТИРИ БЕЗ КОМІСІЇ | ЖК Park Side, с. Басівка — житло серед природи, лише 20 хв до центру Львова
Пропонується квартира (різні квадрутури) з ремонтом у сучасному малоповерховому житловому комплексі Park Side, розташованому у зеленій зоні с. Басівка. До Львова — лише 20 хвилин автомобілем.
ПРОДАЖ КВАРТИРИ | ЖК Park Side, с. Басівка — житло серед природи, лише 20 хв до центру Львова
– Малоповерхова забудова клубного типу
– Закрита територія
– Якісне будівництво
– Концепція: комфортне передмістя в межах міста
- на території ЖК Школи, Торгові центри, озеро, дитячи майданчики, дитячі садочки, озеро, багато кафе магазинів і т.д.
Про квартиру:
– Якісний ремонт
– Розведен...

450 $/мес
Зелена Бічна
1 комната
54 / 20 / 27 м²
этаж 2 из 4
2025 год постройки
вчера
Довготривала оренда сучасної 1-кімнатної квартири
ЖК Парк Сайд | Басівка
Поверх 2 з 4
Площа 54 м² кухня-вітальня 27 м²
Новобудова 2025 року
Перша здача квартира з новим дизайнерським ремонтом повністю укомплектована меблями та технікою
Є варильна панель духова шафа холодильник посудомийна машина пральна та сушильна машина телевізор швидкісний інтернет
Підігрів підлоги панорамні вікна балкон ліфт паркінг відеоспостереження охорона
Спокійний район, поруч магазини кафе та необхідна інфраструктура
До ТЦ Metro Епіцентр Victoria Gardens близько 7 хвилин на авто
Квартира готова до заселення огляд за домовленістю

59 900 $
1 109 $/м²
Бічна зелена
1 комната
54 / 14 / 29 м²
этаж 4 из 4
вчера
Продаж 1-кімнатної квартири 54м2 у ЖК Парксайд, Басівка, Кільцева дорога Львів.
Будинок-2, здача 1 кв. 2026 року.
Квартири здаються з ремонтом типу WHITE BOX: поштукатурені і пошпакльовані стіни під фарбування, розведена вода, розведена електрика, виведені розетки, залита чистова стяжка)
Опалення: власна котельня, у вас завжди буде тепло і підігрів води.
У будинках передбачено резервне живлення для обслуговування ліфтів, під'їздів і котельні.
В будинку є ліфт
Дзвоніть прямо зараз!
Домовимось про перегляд в зручний для вас час.
АН 'Realty Group'

42 000 $
995 $/м²
бічна Зелена
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Парксайд
1 комната
42.2 / 27 / 15 м²
этаж 3 из 4
вчера
ЖК Park Side, с. Басівка — житло серед природи, лише 20 хв до центру Львова
– Малоповерхова забудова клубного типу
– Закрита територія
– Якісне будівництво
– Концепція: комфортне передмістя в межах міста
Про квартиру:
– Якісний ремонт
– Розведена електрика
– Встановлена сантехніка
– Залита с...

48 000 $
1 039 $/м²
Зелена
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Парксайд
1 комната
46.2 / 14.1 / 23.1 м²
этаж 2 из 4
вчера
Код об'єкта: 478392. АН "Атланта".
Продаж однокімнатної квартири з кухнею-студією в сучасному ЖК “Parkside”, с. Басівка (Львів)
Здача будинку 1квартал 2027р.
Ексклюзивна пропозиція,так як у забудовника вже не має такої пропозиції на цьому поверсі!!!
Пропонуємо до продажу простору 1-кімнатну квартиру площею 46м² із зручною кухнею-студією, розташовану на 2 поверсі 4-поверхового будинку в новому житловому комплексі Parkside.
Квартира буде з чистовим ремонтом WHITE BOX: буде виконано стяжку підлоги, шпаклювання та ґрунтування стін, стелі, розведено електропроводку і сантехнічні труби, встановлено лічильники та радіатори, зведені перегородки.
Parkside — це сучасне комфортне містечко європейс...

43 500 $
946 $/м²
Зелена
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Парксайд
1 комната
46 / 15 / 21 м²
этаж 2 из 4
2025 год постройки
сегодня
Пропозиція продажу квартири в ЖК Парк сайд всього 5 хв від Львова,15 хв до ТРЦ Вікторія Гарденс.Зручна розв'язка як до Кульпарківської так і до Городоцької.Квартира вже з частковим ремонтом.Без комісії.
– Малоповерхова забудова клубного типу
– Закрита територія
– Якісне будівництво
– Концепція: комфортне передмістя в межах міста
– Будинкове опалення
– Залишилось лише укласти плитку, змонтувати кухню та завести меблі.
Переваги:
– Н...
54 200 $
1 178 $/м²
Бічна Зелена
1 комната
46 / 15 / 20 м²
этаж 4 из 4
2025 год постройки
2 нед. назад
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Парксайд»
🏡 Площа: 46 м²
🏢 Поверх: 2
🛠 Стан: white box — ідеальна база для ремонту під себе
💰 Ціна: 52000 $
Пропонується простора та світла 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі Парксайд. Раціональне планування дозволяє зручно зонувати простір, а стан white box дає можливість реалізувати власний дизайн без демонтажу.
Переваги квартири:
• оптимальний 2 поверх
• велика площа — 46 м²
• рівні стіни, підготовка під фінішні роботи
• сучасний будинок та доглянута територія
• підходить як для власного проживання, так і для інвестиції
📞 Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Гарний варіант за привабливою ціною — не зволікайте!
54 200 $
1 178 $/м²
Бічна Зелена
1 комната
46 / 14 / 23 м²
этаж 4 из 4
2025 год постройки
2 нед. назад
🔥 1-кімнатна квартира 46м² в ЖК Parkside | 2 будинок | Здача травень 2026 🔥
💥 Вигідна пропозиція! Простора 1к квартира у сучасному ЖК Parkside
📍 Локація: обʼїзна Львова, с.Басівка, зручний район із розвиненою інфраструктурою та швидким доступом до центру
📐 Характеристики:
▪ Площа — 46 м²
▪ Стан — white box (під чистовий ремонт)
▪ Зручне та продумане планування
▪ Великі вікна — багато світла
✅ Переваги:
✔ Сучасний житловий комплекс
✔ Гарний варіант як для життя, так і під інвестицію
✔ Закрита територія, благоустрій
✔ Перспективний район
💰 Ціна: 54 200 $
📲 Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання та домовимось про огляд!
65 100 $
1 217 $/м²
Зелена бічна
1 комната
53.5 / 17 / 25 м²
этаж 4 из 4
2026 год постройки
2 нед. назад
🔥 1-кімнатна квартира в ЖК Parkside | 53,5 м² | $65100 🔥
💥 Вигідна інвестиція у сучасному житловому комплексі!
📍 ЖК Parkside, с. Басівка
📐 Площа: 53,5 м²
🏢 Поверх: 4
🏗 Здача будинку: травень 2026
💰 Ціна: 65100$
⸻
✨ Переваги квартири:
• Правильне планування — легко зонувати простір
• Стан white box — ідеальна база для ремонту під себе
• Простора кухня-вітальня + окрема спальня
• Великий санвузол
• Хороше природне освітлення
⸻
🏡 Переваги ЖК Parkside:
• Сучасна архітектура та продумана територія
• Розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, кафе
• Зручна транспортна розв’язка
• Перспективний район для проживання та оренди
⸻
💼 Ідеально як для життя, так і під інвестицію (оренда/...
65 800 $
1 216 $/м²
Бічна Зелена
1 комната
54.1 / 15 / 27 м²
этаж 4 из 4
2026 год постройки
2 нед. назад
🔥 1-кімнатна квартира в ЖК Parkside (с. Басівка) | 54,1 м² | $65800 🔥
💥 Вигідна пропозиція для життя та інвестиції!
📍 Локація: ЖК Parkside, с. Басівка (біля Львова)
📐 Площа: 54,1 м²
🏢 Поверх: 4 !є ліфт!
🏗 Здача будинку: літо 2026
💰 Ціна: 65800$
⸻
✨ Особливості квартири:
• Зручне та правильне планування
• Стан white box — ідеально під ремонт на свій смак
• Простора кухня-вітальня
• Окрема спальня
• Великий санвузол
⸻
🏡 Переваги ЖК Parkside:
• Сучасний житловий комплекс
• Активно розвиваюча комерція (магазини, аптеки, кафе)
• Зручний доїзд до Львова
• Чисте повітря та тиха локація
⸻
💼 Ідеально під здачу в оренду або для власного проживання
📲 Пиши/дзвони — скину деталі та домо...
57 000 $
1 056 $/м²
Зелена бічна
1 комната
54 / 18 / 24 м²
этаж 3 из 4
2026 год постройки
2 нед. назад
🔥 Квартира біля Львова за 57 000$ — це взагалі реально?!
📍 ЖК Parkside (Басівка)
🏢 3 поверх з 4
📐 54 м² — як двушка!
✔ велика кухня-вітальня
✔ окрема спальня
✔ продумане планування
💰 всього 1050$/м²
❗ ідеально під інвестицію або життя
Телефонуйте поки пропозиція актуальна ✅
Все улицы