Топ объявлений Большого Олексина

162 000 $
545 $/м²
Богдана Хмельницького, 39
БЕЗ КОМИССИИ
297 / 135.7 / 20 м²
2 этажа
13 сот
6 комнат и более
2014 год постройки
3 дня назад
🏠 **ПРОДАЖ ПРОСТОРОГО БУДИНКУ | 298 м²🌿
Пропоную без комісії для покупця просторий будинок , який ідеально підійде для комфортного проживання однієї великої родини або навіть **двох родин окремо**. Тут багато світла, простору та затишку!
📐 **ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА:** 298 м²
🌳 **ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА:** 13 соток (доглянута, озеленена)
➡️ Чотири прост...

162 000 $
544 $/м²
Богдана Хмельницького
БЕЗ КОМИССИИ
298 / 135 / 20 м²
3 этажа
13 сот
6 комнат и более
2014 год постройки
4 дня назад
Продаж будинку в с.Великий Олексин.
👉БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
162000 у.о.
Будинок цегляний, площею 297,8 м.кв. на ділянці 13 сот.
Огороджено.
Утеплений пінопластом.
Якісний ремонт. Мебльований.
Планування:
1 поверх: гараж, вітальня, окрема кухня,кімната, котельня, санвузол.
2 поверх: хол, вітальня-камінна зала, сучасна укомплектована кухня, санвузол, кімната.
3 поверх: 4 кімнати(2 з них з гардеробною), хол, санвузол.
Тепла підлога, 2 електрокотли, бойлер.
Потужність електрики 36 кВт.
Септик, свердловина.
Встановлена охоронна сигналізація.
На подвір'ї літня кухня та велика теплиця.
Плодові дерева.
162 000 $
544 $/м²
Богдаа Хмельницького, 39
БЕЗ КОМИССИИ
298 / 135 / 20 м²
3 этажа
13 сот
6 комнат и более
2014 год постройки
1 нед. назад
Продаж просторого будинку для
великої родини
Збудований 2014 року
Цегляний будинок із продуманим плануванням. Багато простору, світла і можливість комфортно жити навіть двом родинам окремо.
Площа будинку: 297,8 м²
Житлова: 135,7 м²
Ділянка: 13 соток
Комунікації
• автономне електричне опалення
• два електрокотли
• електрика 36 кВт, три фази
Дод...
162 000 $
675 $/м²
Хмельницького, 1
БЕЗ КОМИССИИ
240 / 180 / 20 м²
3 этажа
13 сот
6 комнат и более
2014 год постройки
3 нед. назад
Основні переваги:
• Локація: екологічно чисте, мальовниче село, зручне розташування — близько до міста
• Ділянка: 13 соток — прямокутна, доглянута, огороджена. Встановлені в'їзні ворота, хвіртка, доріжки викладені бруківкою
• Будинок: цегляний, утеплений (100 мм пінопласт), збудований з урахуванням комфорту та енергоефективності
Планування:
— 5 окремих спалень, кожна з двоспальними ліжками, шафами та меблями
— Окрема частина будинку з 2 кімнатами та кухнею — чудово підходить як окрема квартира для гостей, старших батьків чи здачі в оренду
— Котельня, гараж, гардеробні кімнати
Комфорт усередині:
• Якісний сучасний ремонт
• Тепла підлога
• 2 електрокотли — окремо для теплої підлоги та р...

23 400 $
650 $/м²
вул. Промислова, 2
1 комната
36 / 25 / 9 м²
этаж 2 из 4
2000 год постройки
1 мес. назад
1-кімнатна квартира від 20 000 $ у ЖК Парковий — всього за 10 хвилин від м. Рівне.
Будівництво комплексу завершене.
Залишилося декілька квартир!
ЖК Парковий — це сучасний житловий комплекс з продуманою інфраструктурою та комфортом для щоденного життя.
Серед інших переваг комплексу:
▪️ Розвинена інфраструктура району
▪️ Поруч зона відпочинку, озеро, альтанки
▪️ Право власності на кожну квартиру
▪️ Доступні ціни
📍 с. Великий Олексин. Вул. Промислова.
👉 Телефонуйте [телефон скрыт]; [телефон скрыт]

28 000 $
824 $/м²
вул. Промислова, 2
1 комната
34 / 18 / 10 м²
этаж 1 из 4
1 мес. назад
Продається 1 - кімнатна квартира в житловому комплексі "Парковий" ! Перший поверх! Населений пункт Великий Олексин, Рівненський район, Рівненська область. Загальна площа 34 м.кв. Відстань до міста Рівне 7 кілометрів. Це - багатофункціональний і технологічно продуманий Житловий комплекс. Розташований в самому центрі населеного пункту. Поруч з комплексом функціонує медична установа дитячий садочок та школа, магазини, мінімаркети, та підприємства. Поруч з комплексом розташоване мальовниче озеро, альтанки для сімейного відпочинку. Земельна ділянка під житловим комплексом перебуває у власності. Стан квартири - після будівельників. Є паркомісця та підвальні приміщення. Наявні комунікації - водопос...

40 300 $
650 $/м²
вул. Промислова, 2
2 комнаты
62 / 48 / 12 м²
этаж 4 из 4
1 мес. назад
Продається житловий комплекс "Парковий" населений пункт Великий Олексин, Рівненський район, Рівненська область. Відстань до міста Рівне 7 кілометрів. 4 - поверх.Це - багатофункціональний і технологічно продуманий Житловий комплекс. Розташований в самому центрі населеного пункту. Поруч з комплексом функціонує медична установа дитячий садочок та школа, магазини, мінімаркети, та підприємства. Поруч з комплексом розташоване мальовниче озеро, альтанки для сімейного відпочинку. В будинку пропонується до продажу двокімнатна квартира площею 62 м.кв. Велика, простора квартира, знаходиться на 4 - поверсі !! Земельна ділянка під житловим комплексом перебуває у власності. Стан квартир - після будівельн...

23 400 $
650 $/м²
вул. Промислова, 2
1 комната
36 / 20 / 11 м²
этаж 2 из 4
1 мес. назад
Продається житловий комплекс "Парковий" населений пункт Великий Олексин, Рівненський район, Рівненська область. Відстань до міста Рівне 7 кілометрів. Це - багатофункціональний і технологічно продуманий Житловий комплекс. Розташований в самому центрі населеного пункту. Поруч з комплексом функціонує медична установа дитячий садочок та школа, магазини, мінімаркети, та підприємства. Поруч з комплексом розташоване мальовниче озеро, альтанки для сімейного відпочинку. В будинку пропонується до продажу одно та двокімнатні квартири різною площею від 23 метрів квадратних до 64 метрів квадратних. Вільні квартири є на різних поверхах. Земельна ділянка під житловим комплексом перебуває у власності. Стан...

28 000 $
778 $/м²
вул. Промислова, 2
помещение свободного назначения
36 м²
1 мес. назад
Продається НЕЖИТЛОВЕ приміщення житловому комплексі "Парковий" ! Перший поверх! ФАСАДНЕ ! Населений пункт Великий Олексин, Рівненський район, Рівненська область. Загальна площа 34 м.кв. Відстань до міста Рівне 7 кілометрів. Це - багатофункціональний і технологічно продуманий Житловий комплекс. Розташований в самому центрі населеного пункту. Поруч з комплексом функціонує медична установа дитячий садочок та школа, магазини, мінімаркети, та підприємства. Поруч з комплексом розташоване мальовниче озеро, альтанки для сімейного відпочинку. Земельна ділянка під житловим комплексом перебуває у власності. Стан приміщення - після будівельників. Є паркомісця та підвальні приміщення. Наявні комунікаці...

29 000 $
690 $/м²
Промислова, 30
єВідновлення
2 комнаты
42 / 30 / 5 м²
этаж 1 из 1
1 мес. назад
Горизонт- ми покращуємо ваші житлові умови
Двокімнатна квартира на землі — затишок і тепло для вашої родини
Це місце, де справді комфортно жити сім’єю.
Квартира з окремим входом та закритою територією — безпечно для дітей і зручно для щоденного життя.
Загальна площа — 41 м².
У квартирі є вода, а також можливість облаштувати санвузол і ванну кімнату, щоб створити повний комфорт для родини.
Важливий плюс — газове опалення (грубки).
Це особливо актуально сьогодні, коли трапляються вимкнення електроенергії: у вашому домі завжди буде тепло і затишно, незалежно від світла.
На подвір’ї — господарські будівлі, є садочок для відпочинку чи занять з дітьми.
У користуванні — близько 2 соток землі.