Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Борок
Топ объявлений Борок

166 000 $
761 $/м²
Брюховицька, 33
ПРЕМИУМ
218 / 119 / 19 м²
2 этажа
11 сот
5 комнат
1996 год постройки
сегодня
Продаж 2 поверхового будинку в Бірках
По вул Брюховицька
218кв м загальної площі
В будинку є 5 кімнат
На 1поверсі стеля висотою 2,25
є кухня,кімната,вбиральня та кладова
2 й поверх розташовує 4 кімнати
2 з яких вже з ремонтом
Є 2 балкони та тераса
В будинку є 2 контурний котел
Вода,Електроенергія
Велика територія 11 сотих розділена на сад та город
Є також мангал,качеля
Неподалік є школа,магазини
Привітні сусіди
Прекрасне місце тихе,затишне
Є відеоогляд
Телефонуйте,домовимось поо огляд

160 000 $
842 $/м²
Паркова, 8
190 / 63.8 / 35.4 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2021 год постройки
вчера
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Бірки, вулиця Паркова.
Кількість кімнат - 4
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 6,4 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і
обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 190,4 м2, житлова - 63,8 м2, кухня - 35,4 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Залита цементна стяжка на підлозі, поштукатурені стіни, встановлені металопластикові вікна, вхідні двері, утеплений дах. Будинок зовні утеплений мінеральною ватою, фундамент утеплений екструдованим пінопластом.
Опалення - індивідуальне газове.
Три балкони. Виходи на балкони з кімнат на другому поверсі. Балкони із гідроізоляцією, утеплені піно...

94 000 $
855 $/м²
Янівська
110 / 74 / 22 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ КОТЕДЖУ
Адреса - с. Бірки, Львів.
Кількість кімнат - чотири.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Загальна площа 110 м2, житлова площа 73.7 м2, площа кухні 22,2 м2.
Площа кухні 22,2 кв.м
Земельна ділянка 2 соток.
Опалення - двохконтурний газовий котел.
Лоджія - дві.
Санвузли - два.
У будинку сучасне планування: на першому поверсі є тамбур, санвузол, кухня-студія, балкон.
На другому поверсі є три ізольовані кімнати, балкон, санвузол.
Всередині приміщення нанесена гіпсова штукатурка. Проведено проводку, газ, світло.
Вода загальна скважина. Каналізація загальний септик. Фасад клінкер.
Є правовласності терміном 3 роки.
код об'єкту: 3346

94 000 $
855 $/м²
Янівська, 123
110 / 74 / 22 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2 дня назад
ПРОДАЖ КОТЕДЖУ
Адреса - с. Бірки, Львів.
Кількість кімнат - чотири.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Земельна ділянка 2 соток (огороджена)
Опалення - двохконтурний газовий котел.
Лоджія - дві.
Санвузли - два.
На першому поверсі є тамбур, санвузол, кухня-студія, балкон.
На другому поверсі є коридор, три кімнати, балкон, санвузол.
В будинку сучасне планування, нанесена гіпсова штукатурка, встановлені чорнові сходи, проведено проводку, газ, світло.
Вода загальна скважина, каналізація загальний септик. Фасад клінкер.
Є правовласності терміном 3 роки.
ко...
350 000 $
1 522 $/м²
Рокитне
230 / 180 / 25 м²
2 этажа
9 сот
3 комнаты
сегодня
Залишився один !!! Продаж сучасного
окремостоячого котеджу в сосновому лісі поруч 5 котеджей , всі збудованіі продано ! ! Цегла Заг 230 кв.м 9 сот землі.
Мінвата 25
Пінопласт 15
Гіпсокартон подвійний
Тераса 50-60км
Бруківка
Газ
Світло 20квт
Очисні споруди
Паркан
Свердловина
Штукатурка
Електрика 200 точок
Тепла підлога ! Є два заїзди! Ціна 350000 уо

676 000 $
1 300 $/м²
Польова
520 / 220 / 50 м²
3 этажа
10 сот
6 комнат и более
сегодня
🔴Пропоную до продажу окремостоячий сучасний будинок у Бірках в котеджному містечку.
Загальна площа 520 м2.
Площі ділянки 10 соток, цільове призначення під будівництво. Територія вимощена бруківкою.
Опалення індивідуальне газове. В будинок підведені центральні комунацікації. Заведено 11 кВт електрики.
Будинок збудований з червоної цегли (товщина стін 40см), утеплення мінеральною ватою, вікна REHAU, якість будівництва на високому рівні.
Будинок ідеально підійде для великої сім"ї з дітьми.
🔺Знаходиться в обжитій престижній місцевості, поруч школа магазин, зупинка транспортного засобу. Зручна локація.

115 000 $
1 045 $/м²
Бірки
110 / 96 / 12 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Пропонується останній будинок із 9 у сучасному закритому котеджному містечку Green Hills (с. Бірки), розташованому поруч із Брюховичами. До Львова — всього 13 км, що забезпечує ідеальний баланс між комфортом заміського життя та близькістю до міста.
Підходить під вимоги «єОселя»
Характеристики будинку
Загальна площа: 110 м²
Поверховість: 2 поверхи
Кімнат: 4
Стан: під чистову обробку (0 цикл)
Площа ділянки: 5 соток, приватна власність
Тераса: 30 м²
Тип стін: цегла, утеплення пінопласт
Покрівля: металочерепиця
Санвузли: 2 і більше
Опалення: власна котельня
0 цикл включає: фасад, вікна, вхідні двері, штукатурка, чорнові стяжки, заведені всі комунікації.
Комунікації
Електрика: 3...

119 000 $
285 $/м²
Ветеринарна
417 / 200 / 20 м²
2 этажа
13 сот
6 комнат и более
сегодня
Бірки: 417 м² для великої родини. Створи дім своєї мрії!
Місце, де вистачить простору для всього — від власної бібліотеки до галасливих сімейних свят!
Три поверхи + мансарда: величезна відкрита площа з високою дерев'яною стелею та автентичними балками. Ідеально для творчої майстерні чи лаунж-зони.
На першому поверсі вже чекає камін для теплих вечорів.
Вихід на власну терасу та балкони на кожному поверсі — кава з виглядом на ліс гарантована.
Ділянка: 13.5 соток — місця вистачить і для саду, і для басейну.
Власна свердловина (60 м), газ (лічильник є), електрика (3 фази, 7 кВт).
Каналізація: потужний септик на 40 кубів із переливом.
Бонус: окремий капітальний гараж на два авто.
Будинок...
199 000 $
877 $/м²
Янівська, 144
227 / 127 / 55 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
🏡 Будинок мрії біля лісу — місце, де хочеться жити 🌲✨
Продається унікальний двоповерховий будинок, який будувався для себе, з любов’ю до деталей та якості.
Це не просто квадратні метри — це атмосфера спокою, тиші й комфорту.
📍 Локація — справжній рай
Будинок розташований прямо біля дубового лісу та сосен, а поруч власний великий ставок з рибою 🐟
Тут казково у будь-яку пору року — тиша, чисте повітря і повне відчуття приватності.
🔨 Про будинок:
✔️Загальна площа 227 м2 ( житлова 127 м2 )
✔️Кухня вітальня 55 м2
✔️Ділянка 6 сот
✔️ Цегляний, утеплений (стіни — 12 см, дах — 20 см)
✔️ Монолітне залізобетонне перекриття
✔️ Панорамні 6-камерні вікна — максимум світла і краєвидів
✔️ Висота стель —...
19 900 $
88 $/м²
Янівська, 144
227 / 127 / 55 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2023 год постройки
2 дня назад
🔥🔥🔥Терміново🔥🔥🔥
🏫Будинок мрії біля лісу — місце, де хочеться жити
🔥🔥🔥Продається унікальний будинок, збудований для себе, з любов’ю до деталей, якості та комфорту.
Це не просто квадратні метри — це атмосфера спокою, тиші та приватності.
🌿 Локація — справжній рай
Будинок розташований безпосередньо біля дубового лісу та сосен, поруч — великий приватний ставок з рибою.
Тут казково в будь-яку пору року: чисте повітря, тиша й відчуття повного усамітнення.
🏡 Про будинок:
• Цегляний, утеплений
(стіни — 12 см, дах — 20 см)
• Монолітне залізобетонне перекриття
• Панорамні 6-камерні вікна — максимум світла та неймовірні краєвиди
• Висота стель — 3,2 площа 227 м2 ( житлова 127 м2 )
• Кухня віта...
110 000 $
880 $/м²
Ярослава Мудрого
БЕЗ КОМИССИИ
125 / 50 / 20 м²
3 этажа
4 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продаж будинку (котеджу) за містом від забудовника
Пропонуємо на продаж один з 18 Барн Хаусів площею від 75м2 до 110м2 житлової площі для життя, відпочинку, роботи або під інвестицію.
Схили знаходиться в унікальній локації на мальовничому пагорбі поруч із лісом.
Найближче передмістя Львова (с.Бірки) — 14 км до центру міста.
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
⁃ тепла підлога у коридорі та санвузлі.
⁃ роботи по внутрішньому оздобленні
⁃ повністю комплектний санвузол
⁃ у будинку окремий трикамерний септик та вода зі свердловини.
⁃ електростанція в містечку на 400 кВт
⁃ будинок підключено до електромережі та водопостачання.
⁃ сходи
⁃ парко місце
⁃ Меблі можуть бути виготовлені під індивідуальне замовлення....

160 000 $
842 $/м²
Паркова
190 / 64 / 35 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Бірки, вулиця Паркова.
Кількість кімнат - 4

160 000 $
842 $/м²
Паркова
190 / 63 / 35 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Бірки, вулиця Паркова.
Кількість кімнат - 4
150 000 $
1 000 $/м²
вул. Янівська
150 / 80.58 / 23.9 м²
3 этажа
5 сот
4 комнаты
2026 год постройки
1 нед. назад
Продається котедж у селі Бірки, вул. Янівська, Львівська область поблизу Брюхович 🌲
КМ “Маленька Італія” 🏡🇮🇹
Основні характеристики:
▫️Площа: 150 м² 🏠
Площа земельної ділянки: від 5 до 5,5 соток 🌳
Планування:
▫️Перший поверх: кухня-їдальня, вітальня, кабінет, санвузол, технічне приміщення, хол 🚪
▫️ Другий поверх: коридор, санвузол, гардероб, 3 спальні, тераса 🌲
▫️ Третій поверх: площа даху, можливість для сонячних панелей або зони відпочинку ☀️
Локація та інфраструктура:
▫️Школа за 100 м
▫️Дитсадок 5 хв. на авто
▫️Магазини продуктові 5 хв. пішки ▫️Супермаркет «Близенько» 5 хв. на авто 🛒
▫️Ресторани та кафе 5 хв. на авто
Територія та безпека:
▫️Огорожена територія, автоматичні ворот...

269 000 $
1 818 $/м²
Зоряна, 5
БЕЗ КОМИССИИ
148 / 100 / 30 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Сучасний двоповерховий будинок з новим ремонтом у с. Бірки — ідеальне рішення для тих, хто шукає комфортне заміське життя поруч зі Львовом. Продумане планування, повна комплектація та благоустрій території
Локація: с. Бірки, до Оперного театру — 14 км
Відстань до міста: до 10 км
Основні характеристики:
️ Загальна площа: 148 м² + 19 м² (горище)
️ Поверховість: 2
️ Кількість кімнат: 4
️ Площа ділянки: 6 соток
️ Тип будинку: цегляний, утеплений пінопластом
️ Рік будівництва: 2023
️ Гараж: окремостоячий, 35 м²
Стан та оснащення:
️ Євроремонт
️ Повністю мебльований
️ Вся побутова техніка — нова (посудомийка, сушильна та пральна машини, холодильник, духовка, мікрохвильовка тощо)
️ Камін
️ Підігрів...

190 000 $
837 $/м²
Янівська
227 / 127 / 53 м²
2 этажа
7 сот
3 комнаты
2025 год постройки
1 нед. назад
Пропонуємо до продажу сучасний котедж у мальовничій локації🥰
Комфортний будинок для життя, серед природи, з продуманим плануванням та якісним будівництвом.
🔹 Загальна площа: 227 м²
🔹 Житлова площа: 127 м²
🔹 Ділянка: 7 соток
Технічні переваги:
✔️ Бетонне перекриття - 25 см;
✔️ Утеплення 20 см екструдованим пінополістиролом (XPS), який забезпечує надвисоку теплоізоляцію;
✔️ Гідроізоляція - 2 шари рубероїду;
✔️ Фасад утеплений пінопластом 12 см;
✔️ Електрика - 21 кВт;
✔️ Газ на ділянці;
✔️ Власна свердловина - 38 м;
✔️ Біосептик - 12 кубів;
✔️ Виводи під...

160 000 $
840 $/м²
Паркова
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Praud Hills
190.4 / 63.8 / 35.4 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2025 год постройки
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Бірки, вулиця Паркова.
Кількість кімнат - 4

114 900 $
1 045 $/м²
Бірки
110 / 96 / 12 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
3 нед. назад
Підходить під вимоги «єОселя»
Характеристики будинку
Загальна площа: 110 м²
Поверховість: 2 поверхи
Кімнат: 4
Стан: під чистову обробку (0 цикл)
Площа ділянки: 5 соток, приватна власність
Тераса: 30 м²
Тип стін: цегла, утеплення пінопласт
Покрівля: металочерепиця
Санвузли: 2 і більше
Опалення: власна котельня
Комунікації
Електрика: 3...

269 000 $
1 818 $/м²
Зоряна
148 / 35 / 19 м²
2 этажа
6 сот
6 комнат и более
3 нед. назад
Локація: с. Бірки, до Оперного театру — 14 км
Відстань до міста: до 10 км
Основні характеристики:
️ Загальна площа: 148 м² + 19 м² (горище)
️ Поверховість: 2
️ Кількість кімнат: 6
️ Площа ділянки: 6 соток
️ Тип будинку: цегляний, утеплений пінопластом
️ Рік будівництва: 2023
️ Гараж: окремостоячий, 35 м²
Стан та оснащення:
️ Євроремонт
️ Повністю мебльований
️ Камін
️ Підігрів...

269 000 $
1 818 $/м²
Зоряна
148 / 97 / 19 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
3 нед. назад
Локація: с. Бірки, до Оперного театру — 14 км
Відстань до міста: до 10 км
Основні характеристики:
️ Загальна площа: 148 м² + 19 м² (горище)
️ Поверховість: 2
️ Кількість кімнат: 4
️ Площа ділянки: 6 соток
️ Тип будинку: цегляний, утеплений пінопластом
️ Рік будівництва: 2023
️ Гараж: окремостоячий, 35 м²
Стан та оснащення:
️ Євроремонт
️ Повністю мебльований
️ Камін
️ Підігрів...
Все коттеджные городки