Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Конопницы
Топ объявлений Конопницы

280 000 $
2 552 $/м²
Садова, 17
ПРЕМИУМ
Відеотур
109.7 / 42.1 / 42.2 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
сегодня
Пропонується на продаж сучасний будинок у с. Конопниця, вул. Садова, 17.
Будинок розташований в обжитому та тихому районі, що ідеально підходить для комфортного проживання. Це чудове поєднання заміського спокою та близькості до міста. Конопниця — одне з найпопулярніших передмість, яке цінують за чисте повітря, малоповерхову забудову, спокійну атмосферу та швидке сполучення з містом. Тут комфортно жити сім’ям, які хочуть більше простору, тиші та приватності, не відмовляючись від міської інфраструктури.
Загальна площа будинку — 109,7 м². Житлова площа — 42,1 м². Кухня-студія — 42,2 м²
Площа земельної ділянки — 5 соток
Планування:
простора кухня-студія з відпочинковою зоною
2 ізольовані спальні...

194 400 $
1 440 $/м²
Дзеркальна
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Stone Village
135 / 64.4 / 33.2 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджу у с. Конопниця біля лісу
Локація - с. Конопниця
4,5 сотих
135 м2
Навколо ліс
Закрита територія
Навіс під автомобіль
Вікна Rehau преміум лінійки
Атермальне скло - поручні
Якісні матеріали
Міжкімнатні стіни - цегла
Комунікації: 17 кВт світло, каналізація централізована, вода свердловина, газ заведено під будинок
Можливі 2 варіанти планування - безкоштовно
1 поверх:
Кухня-вітальня, санвузол, технічне приміщення, вихід на терасу з коміркою
2 поверх:
Санвузол, кімната і ще можливі кімнати, 2 балкони
На території буде власний спортзал
Гостьовий паркінг під лісом
Футбольне поле, дитячий майданчик
Будується інфраструктура: дитячий садок, Нова пошта, каф...

400 000 $
1 130 $/м²
Ивана Франко ул., 22
354 / 127 / 42 м²
3 этажа
15 сот
5 комнат
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — с. Конопниця, вул. І. Франка, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
Кількість кімнат — п’ять кімнат в основному будинку і три кімнати в гостьовому.
Поверховість — основний будинок триповерховий, гостьовий будинок — двоповерховий.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 15 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 354 м², житлова — 127 м², кухня — 42 м². Гараж — 34 м².
Загальна площа гостьового будинку — 160 м² з гаражем.
У будинку зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка відомих брендів.
Будинок зовні утеплений пінопластом, покрівля — цементно-піщана черепиця Braas, дах утеплений мінер...

139 000 $
993 $/м²
Січових Стрільців
140 / 56 / 28 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2 дня назад
Продаж окремого будинку Зимна Вода / Конопниця
Площа будинку 140 м2
Площа ділянки 6 сотих ( призначення під будівництво і обслуговування житлового будинку)
Будинок збудований з цегли , цегляні перегородки, залізобетонне перекриття
Чорнові стяжки і розведена електрика
Утеплений фасад і дах
Локація ідеальна для власного проживання , близько вся інфраструктура а також ліс , озеро для відпочинку)

95 000 $
888 $/м²
Ивасюка ул.
107 / 36 / 45 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2 дня назад
Продаються таунхауси у Конопниці, поруч зі Львовом.
Вул. Затишна
Загальна площа — 107 м².
Зручне та продумане планування:
1 поверх — простора кухня-студія 45 м², санвузол, господарське приміщення.
2 поверх — три окремі кімнати та санвузол.
Будинок підготовлений до внутрішніх робіт: зроблений фасад, стіни поштукатурені. Територія викладена бруківкою, є паркан.
Підведені всі комунікації: світло, газ, септик.
Сучасний житловий комплекс у затишному районі з розвиненою інфраструктурою. Територія комплексу закрита — заїзд для мешканців здійснюється через шлагбаум, що гарантує безпеку та приватність.
Є відеоогляд!
Ціна — 95 000 $.

150 000 $
1 172 $/м²
Владимира Ивасюка ул.
єОселя
128 / 77 / 15 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2 дня назад
Продаж котеджів у Конопниці 🏡
Є до продажу 2 сучасні котеджі у хорошій локації неподалік Львова.
- Площа будинку: 128 м²
- Ділянка: 6 соток
- Стан: на етапі будівництва
Продумане та комфортне планування:
3 ізольовані кімнати
простора кухня-студія
2 санвузли
гардеробна
коридор та технічні приміщення
Є горище по всій площі будинку — додатковий простір для зберігання або облаштування під власні потреби.
- Індивідуальне газове опалення
- Дах — металочерепиця
- Власна свердловина
- Септик
Територія закрита — заїзд для мешканців здійснюється через шлагбаум, що забезпечує комфорт, безпеку та приватність.
Котеджі будуються з якісних матеріалів, з комфортним подвір’ям та хорошою прибудинковою те...

120 000 $
839 $/м²
Львівська
143 / 68 / 25 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - Конопниця,
Кількість кімнат - три
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла
Земельна ділянка - 2 соток, огороджена . Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 143 м2,житлова 68 м2. кухня 25 м2
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Балкон - один
Санвузли - два
Будинок складається з двох поверхів,горища,гаража.
Комфортне планування кімнат.
На першому поверсі розташована велика і простора кухня - студія з виходом на терасу,санвузол, котельня,гараж. В залі є вивід під камін.
На другому поверсі роташовані 3 житлові кімнати,гардеробна, санвузол, балкон.
Третій поверх - горище.Висота стелі горища 65 с...

150 000 $
882 $/м²
Роксоляни
170 / 149 / 20 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
1 нед. назад
Продається новий спарений будинок авторського проекту у тихому закутку села Конопниця, всього 4 км від Львова.
Загальна площа — 170 м², житлова — 71 м²
2,5 рівня мансарда, 5 ізольованих кімнат
Простора кухня-вітальня 35 м², тераса 15 м², гараж
Ділянка — 5 соток
Фундамент — високий цоколь, монолітний залізобетон, утеплення
Стіни з подвійної пустотілої цегли, утеплені пінопластом 100 мм
Дах шатровий, покрівля — якісна металочерепиця
Вікна Rehau, броньовані двері, ролокасетні ворота (Чехія)
Опалення електричне, каналізація — біосептик з гарантією 10 років
Дизайнерське зонування території, бруківка, плитка
На ділянці дві свердловини по 40 м
Будинок створений для сім’ї, яка цінує як...

194 250 $
1 050 $/м²
Дзеркальна
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Stone Village
185 / 60 / 30 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2 нед. назад
STONE VILLAGE | PREMIUM RESIDENCE
Ваш маніфест спокою та статусу під Львовом
ФІНАНСИ
Вартість: $ 194 250
Ціна за м²: $ 1 050
Локація: с. Конопниця (15 хв до центру Львова)
Площа: 185 м²
Власне приватне подвір’я
2 машиномісця під капітальним накриттям
Еко-керамоблок + преміальне утеплення
Натуральний камінь та дерево
ПЛАНУВАННЯ: ЕРГОНОМІКА ТА СВІТЛО
1-Й ПОВЕРХ (79.2 м²) — Простір для життя
Кухня-студія (43 м²): Серце будинку з панорамними вікнами та виходом на терасу.
Окрема пральня, санвузол та техприміщення.
2-Й ПОВЕРХ
Затишні житлові кімнати.
Ваша власна локація для ранкової кави з видом на ліс.
Закрита територія містечка під охороною 24/7.
Хвойний ліс та озера в пішій доступності.
В...

380 000 $
1 152 $/м²
Шептицкого ул., 5
ПРЕМИУМ
330 / 105 / 15 м²
3 этажа
5 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку в Конопниці (елітна частина , початок Конопниці)
До центру Львова всього 13 кілометрів
Ідеальна локація, де можна насолодитися тишею від міського життя та його клопотів.
Недалеко є ліс та озера, тому легко проводити час з сім'єю на природі
Асфальтовий доїзд до самого будинку, закрита на шлагбаум вулиця.
Чарівне подвір'я, площею 13 сотих, обсаджене неймовірної краси багаторічними туями, має альтанку, просторий сад, качелю , мангал, та зону для сімейного відпочинку.
По плануванню двоповерховий, і має високий цокольний поверх для господарських потреб
На першому поверсі :
коридор, кухня, вітальня, дві спальні, ванна кімната
На другому поверсі:
Дві кімнати і ще довол...

129 000 $
890 $/м²
сяйво, 15
ПРЕМИУМ
145 / 77 / 20 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2 дня назад
Продаж котеджу з правої сторони , ліва вже продана, село Конопниця, 4 км до Львова.
Загальна площа 145 м.кв.
5 соток.
Гараж на 2 авто!
Якість: Цегла, залізобетонне перекриття, утеплення 15 см.
Дуже надійна побудова.
Комунікації: Світло 16 кВт, своя вода (криниця), септик.
Газ — поруч з можливістю підключення.
Бонуси: Огороджена територія, готове господáрське приміщення (25 м²), вихід на задній двір.
Локація: Тиха вулиця, до траси 2 хв пішки.
Всередині вже є штукатурка.
Сусіди вже проживають, тож район обжитий і безпечний.
Заходьте на ремонт уже зараз!
Код: 6560
Характеристики

895 000 $
3 086 $/м²
Ивана Франко ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
290 / 180 / 30 м²
3 этажа
10 сот
4 комнаты
4 дня назад
Ексклюзивна пропозиція для вибраних: розкішний маєток для поціновувачів комфорту , якості та спокою .
с.Суховоля (на межі з с.Конопниця)
Цей будинок – не просто оселя, це втілення вишуканості, бездоганного смаку та комфорту преміум-класу. Кожна деталь створена для тих, хто звик до найвищого рівня життя та вимагає беззаперечної якості у всьому. Ваш новий дім – це місце, де можна відновити сили після напруженого дня, насолоджуючись затишком та приватністю.
Велич, що проявляється у кожній деталі:
• Ділянка 10 сотих ідеальної форми – справжній приватний оазис, де ви зможете усамітнитися та насолоджуватися гармонією з природою. Є можливість придбати сусідню ділянку для розширення вашої тери...
216 000 $
1 000 $/м²
Владимира Ивасюка ул., 78
216 / 155 / 35 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
сегодня
🔥 Стильний сучасний будинок у Конопниці — ідеальний варіант для тих, хто шукає простір, преміальну архітектуру та якісне будівництво поруч зі Львовом.
🏡 Площа будинку — 216 м²
🌿 Ділянка — 5 сотих
🚗 Гараж + накриття для авто
📍 Конопниця — престижний та обжитий район біля Львова
Будинок з продуманим плануванням та великими панорамними вікнами, які наповнюють простір світлом ☀️
🔹 Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
🔹 4 окремі кімнати
🔹 Великі гардеробні та санвузли
🔹 Монолітне перекриття
🔹 Якісні енергозберігаючі вікна
🔹 Сучасний фасад у дорогому мінімалістичному стилі
🔹 Власна огороджена територія
🔹 Бруківка та облаштований доїзд
Будинок продається на етапі готовності під чистовий ремо...
113 000 $
706 $/м²
Ивасюка ул.
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 130 / 30 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
🔥 СТИЛЬНИЙ КОТЕДЖ 160 м² | 2 СОТКИ | ЦЕНТРАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ 🔥
Мрія, яка стала реальністю — сучасний котедж у затишній локації поруч зі Львовом 🏡
✨ Продуманий до деталей простір 160 м²: — простора кухня-вітальня для сімейних вечорів
— зручна кладова
— санвузол на першому поверсі
— 3 ізольовані спальні на другому
— велика ванна кімната
— гардеробна + вихід на горище
💧 Всі комунікації підключені: — центральна вода
— центральна каналізація
— електрика, газ
🔥 Якісне будівництво: — цегляний будинок
— утеплений фасад
— енергозберігаючі вікна
— надійний дах
🌿 Компактна ділянка 2 сотки — мінімум догляду, максимум комфорту
🚗 Зручний доїзд та хороша локація
💥 Ідеальний варіант як для власного проживанн...

140 000 $
994 $/м²
Озерна
140.8 / 47 / 14.1 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2 дня назад
Продаж спарених котеджів у с. Конопниця, вул. Озерна
Серед мальовничих пейзажів села Конопниця, на затишній вулиці Озерній, розташувалися елегантні спарені котеджі, що поєднують у собі сучасний комфорт і природну гармонію. Ці будинки створені для тих, хто цінує простір, зручність і якість у кожній деталі.
Архітектура та планування:
Котедж має продуману площу 140,8 м², що розподілена на два рівні + мансарда з терасою, де кожен метр використаний з максимальною функціональністю.
Перший поверх зустрічає просторим тамбуром (8 м²), який плавно переходить у коридор (6,2 м²), що веде до серця будинку – кухні-студії (28,2 м²). Вона стане місцем для теплих сімейних сніданків і вечірніх зустрічей із...

400 000 $
1 130 $/м²
Ивана Франко ул.
Відеотур
354 / 126 / 42 м²
3 этажа
15 сот
5 комнат
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - с. Конопниця, вул. І. Франка, Пустомитівський р-н., Львівська обл.
Кількість кімнат - п'ять кімнат в основному будинку і три кімнати в гостьовому.
Поверховість - основний будинок — триповерховий, гостьовий будинок — двоповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 15 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і
обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 354 м2, житлова - 127 м2, кухня - 42 м2. Гараж - 34 м2
Загальна площа гостьового будинку — 160 м² з гаражем.
В будинку зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка відомих брендів.
Будинок зовні утеплений пінопластом, покрівля цементно-піщана черепиця - Braas, дах утеплений мін...
147 000 $
1 176 $/м²
Дорошенко ул.
125 / 60 / 35 м²
1 этаж
4 сот
3 комнаты
сегодня
🏡 Сучасний одноповерховий будинок 125 м² у передмісті Львова!
Якщо ви шукаєте просторий, енергоефективний та продуманий до дрібниць будинок — це саме він 💛
📍 с. Конопниця (Львівське передмістя)
До міжнародної траси Львів–Шегині — всього 200 м. Асфальтований доїзд.
🔹 Основні характеристики:
✅ Загальна площа — 125 м²
✅ Простора кухня-вітальня — 35 м²
✅ 3 окремі кімнати (15 м² / 15 м² / 13 м²)
✅ Санвузол — 8 м²
✅ Ділянка — 6 соток
✅ Одноповерховий — жодних сходів та зайвих площ
🔹 Будівництво та енергоефективність:
✔ Монолітний фундамент
✔ Стіни — цегла 375 мм
✔ Утеплення — графітовий пінопласт 125 мм
✔ Дах — фальцева покрівля
✔ Мансарда утеплена мінеральною ватою 200 мм
🔹 Комунікації:
⚡...
147 000 $
1 176 $/м²
Владимира Ивасюка ул.
БЕЗ КОМИССИИ
125 / 90 / 35 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Якщо ви шукаєте будинок, де є простір, тиша і своя земля — це один із найкращих варіантів за свою ціну.
Без комісії та лишніх переплат.
Асфальтований доїзд, все зроблено з якісних матеріалів! Ціна спарки. Своя власна велика ділянка, та горище на всю площу. Все поруч, розвинена інфраструктура. Є інші локації ідентичного будинку на етапі будівництва.

350 000 $
1 268 $/м²
Князя Романа, 14
БЕЗ КОМИССИИ
276.1 / 145.7 / 15 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
сегодня
Зміна вартості
Продаж будинку з дизайнерським ремонтом Конопниця
Локація: Конопниця
Площа будинку: 276 м² (без урахування терас, балконів та горища)
Площа ділянки: 10 соток
Поверховість: 2
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня, кімната, санвузол, технічна кімната, кладова, санвузол, простора вхідна група, тераса
2 поверх: 4 кімнати, 2 санвузли, 2 гардеробні
Будинок виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Просторе та функціональне планування забезпечує комфортне проживання для сім’ї. У всіх гардеробних та санвузлах передбачені вікна.
Кожна кімната обладнана кондиціонером та освітленням. Виконано теплу підлогу, встановлені дизайнерські радіатори.
Матеріали преміальн...

212 750 $
1 150 $/м²
Дзеркальна
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Stone Village
185 / 90 / 42.2 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
сегодня
Без комісії для покупця!
Пропонуємо на продаж дуплекс у котеджному містечку бізнес клау Stone Village поблизу Львова в с. Конопниця (Зимна Вода)
Проект розташований біля лісу, де ви можете насолоджуватись природою та відпочинком.
Площа будинку 185м2
Поверхів - 2
Висота стелі - 3м
Електроенергія 15кВт
Газ підведено
Опалення - індивідуальне
Водопостачання - свердловина
Каналізація - центральна
Стан житла - з чорновим ремонтом
У будинку передбачено вільне планування, де ви зможете облаштувати свою домівку відповідно до власних побажань і потреб. Балкон і дві тераси, власний двір - усе для комфорту.
Здача - літо 2026р
На території містечка розміщено :
відпочинкова зона в лісі,
спортивні май...
Все коттеджные городки