Самые популярные коттеджные городки города
Коттеджные городки Зимней Воды
Топ объявлений Зимней Воды

390 000 $
1 083 $/м²
Хвылевого ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
360 / 120 / 30 м²
3 этажа
4 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж Сучасного будинку на околиці Львова, с. Зимна Вода.
Ніхто не проживав.
Без комісії для покупця.
Будинок складається із трьох поверхів, та підвалу.
В будинку також є гараж на 2 авто із автоматичними воротами.
На першому поверсі ( велика кухня-вітальня, гостьовий санвузол із душовою та гардеробною)
На другому поверсі ( три спальні з окремими великими гардеробними)
На третьому поверсі - мансарда (без меблів)
Будинок продається з усією технікою та меблями, є все для комфортного проживання.
Є сигналізація
Територія 4 сот (загороджена), ландшафтний дизайн .
Огляди по домовленості.

120 000 $
750 $/м²
Григория Сковороды ул.
160 / 110 / 44 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж ЕКСКЛЮЗИВНОГО ОБ’ЄКТУ!
Будинок-спарка
С.. Зимна Вода
Вул. Сковороди
Площа будинку — 160 м².
Ділянка - 3.5 сотки.
2 поверхи + мансарда.
Планування:
Перший поверх: простора кухня-вітальня 44 м² з виходом у двір, гараж з автоматичними воротами, котельня, гостьовий санвузол.
Другий поверх: 4 окремі житлові кімнати, кожна має вихід на балкон, санвузол, мансарда(додатковий простір, який можна облаштувати як спальню, кабінет або дитячу).
Комунікації: електрика: 5.5 кВт, газ - заведений, вода: свердловина, каналізація: 2 септики по 4 м³
По будинку виконано розведення електрики та системи опалення, встановлено відеоспостереження, тепла підлога (кухня + санвузли), якісні металопластикові ві...
210 000 $
1 288 $/м²
Ивана Крипякевича ул.
163 / 53 / 37 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Продається сучасний будинок з ділянкою
Львів — Зимна Вода
Ділянка: площа — 4,7 сотки
Будинок: площа — 163 м²
Будівництво: 2026 рік
Матеріал стін: цегла
Утеплення фасаду: пінопласт 10 см
Будинок збудований з дорогих та якісних матеріалів
Комунікації:
• Центральна каналізація
• Центральне водопостачання
• Газ
• Електрика — 3 фази, 15 кВт
Планування:
• 4 кімнати
• 3 санвузли
• 1 балкон
• 1 тераса
• 3 виходи на вулицю
Територія та комфорт:
• Бруківка по території
• Накриття для авто
• Огорожа по периметру
Локація:
Поруч школа та дитячий садок, неподалік будується басейн та спортивний зал. Хороший доїзд, затишний район приватної забудови.
Деталі та огляд:
[телефон скрыт]
Вартість — 210.00...

180 000 $
1 250 $/м²
Дзеркальна
144 / 57 / 55 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ (ГОТІВКА/ПЕРЕРАХУНОК)
Адреса - село Конопниця(Зимна Вода), вулиця Дзеркальна, Львівська область.
Кількість кімнат - три
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 5 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і
обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 144 м2, житлова - 57 м2, кухня-вітальня - 55 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Залита цементна стяжка на підлозі, поштукатурені стіни, встановлені металопластикові вікна, вхідні двері. Будинок зовні утеплений пінопластом.
Опалення - індивідуальне газове.
Один балкон, що виходить у внутрішній двір із виглядом на ліс.
Закрита тераса із панорамними вікнами та в...

91 000 $
669 $/м²
Вільхова, 20
136 / 80 / 13 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ( ТАУНХАУС ) - 7 будинків
Адреса - село Зимна Вода(район Білогорща), вулиця Вільхова.
Кількість кімнат - чотири.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 2.5 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і
обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 136 м2, житлова - 80 м2, кухня - 13 м2. Гараж - 23 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Поштукатурені стіни, встановлені металопластикові вікна, вхідні двері. Будинок зовні утеплений пінопластом, покрівля металочерепиця, дах утеплений мінеральною ватою. Ворота в гараж - ролокасети, буде зроблений благоустрій навколо усіх котеджів(бруківка, дитячий майданчик). Все вх...

128 500 $
1 071 $/м²
Генерала чупринки
єОселя
120 / 100 / 15 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
2025 год постройки
6 дней назад
Продаж будинку в Рудно | Підходить під програму “ЄОселя”
Пропонується до продажу комфортний будинок загальною площею 120 м², розташований на ділянці 7 сотих у спокійній та затишній локації.
Основні характеристики:
• Підведені комунікації: світло, газ, септик
• Утеплення будинку: пінопласт 10 см
• Продумане планування:
• простора кухня-вітальня
• 3 спальні
• санвузол
• гардероб
1070 $ за м2

128 500 $
1 071 $/м²
Чупринки, 10
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 48.8 / 32.8 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продаж комфортного будинку у Зимній Воді.
Розглянемо під програму єОселя!
ОДНОПОВЕРХОВИЙ енергоефективний будинок з усіма комунікаціями.
Фасад - дизайнерське рішення.
Супер пропозиція одноповерхового будинку на ринку.
Площа будинку 120 м кв
Планування будинку продумане до дрібниць, без жодних сходів та надлишкових площ.
Помешкання складається з трьох кімнат, кухні вітальні з виходом на терасу, два санвузли та гардеробної.
Земельна ділянка 6.8 сот.
Будівництво з цегли, дах - металочерепиця. Зовнішні стіни утеплені пінопластом 10 мм. Бетонне перекриття. Вікна енергозберігаючі з німецького профілю REHAU 5 камер, склопакет 3. Світло три фази, 15 Квт. Двозонний лічильник.
У використ...

289 000 $
1 290 $/м²
Гоголя ул., 44
224 / 112 / 16 м²
2 этажа
11 сот
5 комнат
1 мес. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса: село Зимна Вода.
Кількість кімнат: п'ять.
Поверховість: двоповерховий будинок.
Матеріал стін: цегла.
Земельна ділянка: 11 соток, огороджена.
Призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку: 224 м², житлова — 112 м², кухня — 16 м².
У будинку зроблено євроремонт, є меблі та побутова техніка.
Опалення: три види — газовий, твердопаливний та електричний котли.
Підігрів підлоги — в санвузлах.
Балкони: два.
Санвузли: три (один роздільний, два суміжні).
Перший поверх будинку: житлова кімната, санвузол, гардеробна, кухня, вітальня. котельня
Другий поверх: три житлові кімнати, кабінет, санвузол, дві гардеробні, дві технічні кімнати.
Н...
165 000 $
1 375 $/м²
Гоголя ул., 45
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 50 / 25 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продається новий приватний будинок у с. Зимна Вода
Загальна площа — 120 м², житлова — 55 м²
Земельна ділянка — 6 соток
Новобудова 2025 року, продаж уперше
Будинок із сучасним ремонтом (завершується монтаж кухні та міжкімнатних дверей).
Планування: 3 ізольовані спальні, простора кухня-вітальня 38 м², 2 санвузли, 2 гардеробні, котельня.
Є тераса з виходом у двір, панорамні вікна, світлі кімнати.
Комунікації: газ, електрика 15 кВт, центральна вода та каналізація.
Фасад утеплений, якісні вікна та сучасні вхідні двері.
Ділянка правильної форми — легко облаштувати зону відпочинку.
Одна з найкращих локацій у Зимній Воді: обжита вулиця, порядні сусіди, розвинена інфраструктура поруч.
275 000 $
965 $/м²
Хвылевого ул., 29
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
285 / 130 / 21 м²
3 этажа
3 сот
5 комнат
2019 год постройки
сегодня
Продається просторий та стильний таунхаус у Зимній Воді — ідеальне поєднання простору, якості та комфорту поруч зі Львовом.
285 м² продуманого простору + 3 сотки приватної, обгородженої ділянки.
Будинок з дорогим дизайнерським ремонтом, виконаним із якісних матеріалів: простора вітальня з каміном, велика кухня-їдальня, ізольовані спальні, сучасна мансарда. Дубові сходи та меблі, підігрів підлоги, автономне опалення — усе для щоденного комфорту.
Власне подвір’я з автоматичними воротами, гараж із прямим входом у будинок. Задній двір облаштований як повноцінна зона відпочинку — навіс, меблі, декоративні насадження та газон.
Підключені всі центральні комунікації, оптоволоконний інтернет. Райо...
130 000 $
1 040 $/м²
Львовская ул., 102
БЕЗ КОМИССИИ
125 / 95 / 23 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджу в гарній тихій локації в вартість входить опалення підігрів підлоги чистові стяжки Проведена розводка електрики Огорожа по всьому периметру Фасад пінопласт 10 штукатурка.

310 000 $
1 192 $/м²
Городоцкая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
260 / 84.04 / 21.35 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ БЕЗ КОМІСІЇ
РОЗТЕРМІНУВАННЯ із першим внеском ЛИШЕ 10%
МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖ ПО ПЕРЕРАХУНКУ
УНІКАЛЬНИЙ НА РИНКУ із ПІДВАЛОМ-УКРИТТЯМ
Адреса - с. Зимна Вода, Пустомитівський р-н., Львівська обл.
Кількість кімнат - п'ять та кухня-їдальня.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 5.2 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і
обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 260 м2, житлова - 84.04 м2, кухня-їдальня - 21.35 м2. Дві тераси площею 27.35 м2 та 64.76 м2. Підвал - 34.48 м2.
Будинок на етапі будівництва. У вартість входить наступний перелік виконаних робіт: Готовий фасад будинку утеплений пінопластом 10см, перекриття...

101 000 $
721 $/м²
Героїв Небесної Сотні
єОселя
єВідновлення
140 / 42.4 / 34.3 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Зимна Вода, вулиця Героїв Небесної Сотні, Львівська область
Кількість кімнат — три
Поверховість — двоповерховий будинок (+мансарда).
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 4 соток, неогороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 140 м², житлова — 42.4 м², кухня — 34.3 м², мансарда - 70 м²
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту, стіни в 1,5 цегли, стяжка з ізоляцією та армуванням, гараж з воротами та стяжкою, чорнова та чиста
Опалення — електричне або твердопаливне
Балкон — один
Санвузли — два, суміжні
Перший поверх будинку включає: коридор, котельня, санвузол, кухня-вітальня, гараж
Другий поверх: три жи...

149 000 $
805 $/м²
Сечевых Стрельцов ул.
185 / 121 / 33 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
6 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Зимна вода, Львівська область.
Кількість кімнат - пʼять.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - піноблок.
Земельна ділянка - 8 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 185 м2, житлова - 121 м2, кухня - 33 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - індивідуальне газове.
Санвузли - два.
Перший поверх будинку включає: передпокій, санвузол, житлова кімната, кухня, комора та вітальня.
Другий поверх: коридор, дві дитячі кімнати, головна спальня з окремим санвузлом, та окремі дві кімнати з можливістю використати під власні потреби
Наявні комунікації: електрика 13 кВт / газ...

120 000 $
706 $/м²
Ярослава Мудрого ул., 8
170 / 38 / 12 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
Продається приватний будинок поруч із Львовом (всього 2км від Епіцентру) с. Зимна Вода 170 м² — ідеальний для сімейного життя чи бізнесу!
📍 Зручне розташування— 200 м до школи, дитячого садка, поруч транспорт, супермаркет.
➡️ Площа: 170 м² ➡️ Ділянка: 6 соток ➡️ 2 поверхи
Планування:
1️⃣ поверх: 3 кімнати, кухня, суміжнмй санвузол.
2️⃣ поверх: 2 спальні, зала 40 м², комунікації під санвузол, тепла підлога
Переваги:
✅ Індивідуальне газове опалення
✅ Будинок готовий до заселення
✅ Є господарська будівля
В будинку
1-й поверх з ремонтом, 2-й поверх під чистову обробку. Є тепла підлога всюди де поверхня плитки.
Уявіть що ви новий щасливий власник/ця цього неймовірного дому вже сьогодні та те...
168 000 $
1 200 $/м²
Василия Стуса ул., 36
140 / 70 / 25 м²
3 этажа
5 сот
4 комнаты
2023 год постройки
сегодня
🔥 Сучасний будинок біля Львова – Зимна Вода🔥
📍Локація топ , кращої не знайдете !
усе в пішій доступності :
школа -3хв
садок - 5хв
Парк з тренажерами , дитячий майданчик , сосновий ліс , будується спорт комплекс з басейнами , АТБ , Близенько , ТЦ Locus , ресторани , кавʼярні , салони краси , тренажерні зали .
Транспортна зупинка біля будинку .
🏠Продається новий двоповерховий будинок + мансардний поверх з вільним плануванням , у престижному передмісті Львова. Ідеальний варіант для сім’ї, яка хоче жити поруч із містом у власному сучасному та затишному домі.
📐 140 м² | 🌿 5 соток
🛏 4 ( 5 )кімнати
🚿 3 санвузли (інсталяції змонтовані)
✅ Цегляний будинок
✅ Утеплення 100 мм (теплий та енерго...

190 000 $
864 $/м²
Городоцька
220 / 100 / 38 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2019 год постройки
сегодня
Продаж котеджу
проект реалізований у передмісті Львова
📍Зимна вода
Поруч неймовірна природа 🌲🌳
▫️Площа -220м2
▫️Площа ділянки 3.8 сотки
▫️Чорнове внутрішнє оздоблення
▫️Стіни з керамічної червоної цегли
▫️Індивідуальне опалення
Закрита територія👌
▫️Водопостачання свердловина
Для будівництва будинків використовувався екологічно чистий і надійний матеріал — керамічна червона цегла. Фасад утеплили за допомогою пінополістиролу та мінеральної вати.

200 000 $
1 515 $/м²
Довбуша ул.
132 / 52 / 20 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
2026 год постройки
сегодня
ПРОДАЖ 1-но поверхового окремостоячого будинку
Адреса: с. Зимна Вода, вул. Довбуша
Загальна площа: 132 м² + 8.5 сотки землі
Якість, яка заслуговує вашу увагу!
Підключені всі центральні комунікації - вода, каналізація, світло та газ.
Буде встановлений газовий котел + бойлер.
Буде розведена тепла підлога, встановлені радіатори, залита стяжка.
Будуть встановлені якісні вхідні двері.
Просте та продумане планування:
Кухня - студія з виходом на терасу.
Master - спальня з власним гардеробом та санвузлом.
Дві ізольовані дитячі кімнати.
Гостьовий санвузол.
Комірка.
Тиха та спокійна локація, близько біля лісу. Поруч - школа, садочок, магазини.
Зручний доїзд до міста.
Ціна: 200 000 $
Телефонуйте
А...
135 000 $
1 063 $/м²
Гетмана Ивана Мазепы ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
127 / 67.4 / 17.5 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ котеджу (дуплекс) у Зимній Воді, вул. Івана Мазепи
Два повноцінних поверхи + мансардна частина.
4 – ізольовані кімнати, 2 санвузли. Загальна площа – 126,7 м/2. Житлова площа – 67,4 м/2 Кухня - 17,5 м/2. Вікна – двокамерні склопакети (WDS 76 AD: товщина профілю пластика - 76 мм, товщина склопакета - 40 мм). Вхідні двері – броньовані (з профільної труби 60х40мм, товщина рами - 100 мм, 2 замки, МДФ накладки всередині, зовнішня полімерна накладка). Опалення - індивідуальне газове (будинок газифікований і підключений до газової системи). Лічильники опломбовані. Розведені траси під батареї. Вмонтована тепла підлога у кухні, санвузлах та в коридорі на 1 поверсі. Електри...

400 000 $
1 111 $/м²
Князя Святослава
360 / 100 / 45 м²
3 этажа
4 сот
5 комнат
сегодня
ПРОДАЖ НОВОГО КОТЕДЖУ (СПАРКА) У ЗИМНІЙ ВОДІ!
ЦІНА – $400 000
Локація: вул. Князя Святослава (р-н ресторану “Галицькі Витребеньки”) с. Зимна Вода
ПРОСТОРИЙ ТА СТИЛЬНИЙ КОТЕДЖ
Загальна площа: 360 м²
Житлова: 107,6 м²
Допоміжна: 70,8 м²
Кухня: 31,8 м²
3 поверхи + гараж
3 входи: центральний, чорний та через гараж
Гараж на 2 авто + додаткове складське приміщення
Автоматичні ворота, зручний заїзд, сигналізація
ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ:
1 поверх – простора кухня-вітальня, санвузол, гардеробна. Підігрів підлоги у всіх зонах із плиткою.
2 поверх – 2 великі спальні з власними гардеробними, санвузол, додаткова кімната (дитяча/кабінет).
3 поверх – мансардний, можливість облаштувати під ваші потреби!...
Все коттеджные городки