Топ объявлений Буцнова

14 000 $
280 $/м²
Золота осінь
50 / 16.2 / 7.8 м²
2 этажа
12 сот
2 комнаты
3 дня назад
Терміново! Садовий будинок нова забудова у кооперативі "Золота осінь". Відстань від Тернополя 9 км.
Проведене світло, вода з башні на теплий період, є можливість підведення газу. Поруч залізнична станція, де проходить дизельний поїзд.
Ділянка складається з двох по 6 соток землі (по домовленості продається разом). Рівнина, два заїзди. В дворі великий піднавіс, де можна зробити гараж, альтанку, тощо. Бонусом залишають будівельні матеріали, дубові дошки, пісок.
В будинку можна проживати доробивши ремонт. Є котел на дрова. Другий поверх утеплено. Залишаються меблі. Є майстерня та сарай.
11 300 $
22 $/м²
Тараса Шевченко ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
склад
513 м²
1980 год постройки
1 нед. назад
Продаж комерційного приміщення (колишній корівник) у с. Буцнів.
Капітальна будівля площею 513 м², розташована на земельній ділянці 16–17 сотих у селі Буцнів, поруч із Тернополем.
Будівля міцна, з можливістю реконструкції під:
Розташування:
• об’єкт розташований поза житловою забудовою (більше 250 м до будинків) — ідеально для комерційної діяльності
• зручний доїзд
Вигідна пропозиція для тих, хто шукає просторе приміщення під бізнес із хорошим потенціалом розвитку.
Деталі за телефоном.

380 000 $
243 $/м²
Тараса Шевченко ул., 68
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1563.8 м²
1980 год постройки
1 нед. назад
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Продаж виробничо-складського комплексу 1563,8 кв.м
Пропонується готовий виробничо-складський комплекс у промисловій зоні з зручною логістикою та під’їздом вантажного транспорту. Об’єкт підготовлений для запуску або масштабування діяльності у сфері переробки, сушіння та обробки різних матеріалів і відходів.
Ключові характеристики
Площа: 1563,8 кв.м
Висота приміщень: 4–6 м
Діючі комунікації: вода, електроенергія 30 кВт
Виробничі, складські та допоміжні приміщення
Зручний заїзд для великогабаритного транспорту
Технологічне оснащення
Газогенераційна піч 1,3 МВт для термічної переробки та отримання теплової енергії
Лінії для подрібнення, сортування, сушіння та пресування...

3 127 $/мес
2 $/м²
Тараса Шевченко ул., 68
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
помещение свободного назначения
1563 м²
1 нед. назад
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ОРЕНДАРЯ
Пропонується в оренду просторе капітальне приміщення загальною площею 1563,8 кв.м., розташоване в зручній локації з хорошим під’їздом.
Об’єкт — колишня ферма, що ідеально підходить для переобладнання під:
виробничі потужності
складські приміщення
логістичний центр
майстерні або цехи
Масивна будівля з великими внутрішніми площами дозволяє вільно організувати простір під будь-які бізнес-потреби без значних перепланувань.
✅ Великі відкриті зали
✅ Міцні стіни та надійна конструкція
✅ Зручний заїзд для вантажного транспорту
✅ Простора прилегла територія
✅ Тиха локація, що ідеально підходить для виробництва
Це чудова можливість для підприємців, які шукають масштабне п...