Топ объявлений Ужгорода
130 000 $
2 902 $/м²
Легоцкого ул., 80
1 комната
44.8 / 17 / 19 м²
этаж 6 из 9
2025 год постройки
вчера
🔥 Продаж квартири з дизайнерським ремонтом | Від власника
📍 Ужгород, Новий рн вул. Легоцького, 80 (ЖК Park Land)
Пропонується сучасна квартира площею 44 м², розташована на 6 поверсі 11 секції будинку з ліфтом.
✨ Планування:
простора кухня-студія, окрема спальня, гардероб, санвузол, балкон.
🏡 Переваги квартири:
• дизайнерський ремонт
• великоформатна плитка 2700×1200
• панорамні вікна
• вид у великий внутрішній двір-парк
• тепла підлога
• інтегрована тепла стіна в санвузлі замість рушникосушарки
• індивідуальне електроопалення
• електроенергія за лічильником
• бойлер
• частково укомплектована меблями та технікою
🏢 Будинок та територія:
• закрита територія
• цілодобова охорона
• консьєрж
• суч...

305 000 $
1 525 $/м²
Оноковская ул., 3
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
200 / 60 / 25 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2022 год постройки
сегодня
Без комісії 🏡 Продаж сучасного будинку з ремонтом | 200 м² | 5 соток
Пропонується до продажу стильний, повністю готовий до проживання будинок, введений в експлуатацію у 2022 році.
Будинок з якісним сучасним ремонтом 2022 року, робився для себе, у відмінному стані — заїжджай і живи без жодних вкладень.
🔹 Основні характеристики:
• Загальна площа — 200 м²
• Земельна ділянка — 5 соток
• 2 поверхи
• Гараж
• Простора тераса
• Професійний ландшафтний дизайн
• Будинок піднятий, виконана дренажна система
🏠 Планування:
1 поверх:
• Коридор
• Санвузол
• Кладова
• Спальня
• Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
2 поверх:
• 4 окремі спальні
🔧 Комунікації та технічне оснащення:
•...

130 000 $
2 720 $/м²
Легоцкого ул., 80
1 комната
47.8 / 15 / 19.5 м²
этаж 7 из 9
2025 год постройки
сегодня
67 000 $
1 718 $/м²
Еньковская ул., 34
ПРЕМИУМ
ПЕРЕУСТУПКА
1 комната
39 / 18 / 15 м²
этаж 3 из 5
сегодня
По вул Єнківській , ЖК « Озерний край», продається гарна 1кім квартира
Світла, простора, затишна
Переуступка
Автономне газове опалення, котел двухконтурний
Укомплектована усім необхідним,
В квартирі є гардеробна
З великої, просторої кухні вихід на балкон
Чудовий комплекс, зелений і доглянутий
Пропозиція від рієлтора
65 000 $
1 327 $/м²
Заньковецкой ул., 25
ПРЕМИУМ
єВідновлення
2 комнаты
49 / 32 / 8.7 м²
этаж 2 из 9
1986 год постройки
сегодня
Продається 2кім квартира по вул Заньковецької, ближче до Грушевського
Квартира не кутова,тепла
Опалення автономне газове
Засклена лоджія
Наразі приносить стабільний дохід від здачі в оренду
Чудове місцерозташування- поряд дві школи, садочок, автобусні зупинки, магазини тощо
Податок не виникає
Можливий продаж по держпрограмам
Проживають орендарі, по цій причині на фото присутній візуальний шум
Пропозиція від рієлтора
72 000 $
1 846 $/м²
Собранецкая ул., 160
ПРЕМИУМ
ЖК Европейский квартал
1 комната
39 / 17 / 15 м²
этаж 8 из 8
2023 год постройки
сегодня
Продається стильна квартира в одному з найкомфортніших житлових комплексів міста — ЖК «Європейський Квартал»
Зручна локація — швидкий виїзд у напрямку словацького кордону та всього кілька хвилин на авто до центру міста.
Про комплекс:
• сучасний будинок з ліфтом
• доглянутий двір
• достатня кількість паркомісць
Поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, супермаркети, школи, дитячі садки та зупинки громадського транспорту.
Квартира сучасна, затишна та чудово підходить як для власного проживання, так і для інвестиції — вже приносить стабільний дохід від оренди.
• Площа — 39 м²
• Поверх — 8/8
• Ціна — 75 000 $

155 000 $
2 095 $/м²
Легоцкого ул., 80
ПРЕМИУМ
ЖК PARK LAND
2 комнаты
74 / 15 / 36 м²
этаж 5 из 9
2025 год постройки
сегодня
Продається квартира в ЖК Parkland — ідеальний варіант, щоб почати сімейне життя після весілля.
Площа квартири 74 м², 5 поверх із 9.
Планування дуже продумане: замість ще однієї кімнати тут зробили велику кухню-студію площею 36 м² та окрему спальню.
Це рішення приймали свідомо — квартира створювалась для комфортного життя удвох, з простором, світлом і відчуттям свободи.
При цьому планування легко трансформується: за потреби можна встановити скляну перегородку і відокремити ще одну повноцінну кімнату.
Тобто зараз — максимум комфорту для пари, на майбутнє — повноцінна сімейна квартира.
У квартирі є тепла підлога, встановлений кондиціонер, кухня повністю укомплектована всією необхідною тех...

40 814 $
1 050 $/м²
Владимирская ул., 39
1 комната
38.87 / 12.39 / 13.95 м²
этаж 2 из 13
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири у новобудові біля набережної та Боздоського парку.
Здача у експлуатацію: 3 квартал 2028 року.
Квартира площею 38.87 м.кв., знаходиться на 2 поверсі 13-поверхівки.
Ліфт працює на безперебійному резервному живленні.
Планування: кухня, спальня, суміжний санвузол, балкон.
У квартирі чистова стяжка підлоги, чорнова штукатурка зовнішніх стін.
Індивідуальне електричне опалення (котел, батареї).
Будинок цегляний (25 см), утеплений мінватою (10 см), заведено всі комунікації.
Стелі у квартирі — 2.9 м.
Якісні панорамні вікна, міцні вхідні двері.
Територія закрита, гарне подвір'я, благоустрій, дитячий та спортивний майданчики, підземний та наземний паркінг.
Вигідн...

52 090 $
1 000 $/м²
Цветная ул. (Цвітна), 53-А
2 комнаты
52.09 / 22.75 / 16.1 м²
этаж 2 из 9
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири у сучасній новобудові "Flower Residence" у р-ні Проспекту Свободи поруч з історичним центром міста. Поруч пл. Ш.Петефі, набережні, розвинена інфраструктура.
При повній оплаті вартість 900$ за м²!
Здача: 2 квартал 2027 року.
Загальна площа квартири: 52.09 м².
Знаходиться на 2-му поверсі з 9-ти новобудови з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, 2 спальні, суміжний санвузол, балкон.
Будинок з цегли, утеплений.
Всередині квартири чорновий стан ремонту (штукатурка стін, стяжка підлоги), індивідуальне газове опалення.
Простір наповнюють світлом і теплом великі панорамні вікна.
Охайний під'їзд, озеленення території, паркінг.
Продаж здійснюється безпосередньо від забудовник...

38 300 $
1 000 $/м²
Цветная ул. (Цвітна), 53-А
1 комната
38.3 / 11.65 / 15.78 м²
этаж 2 из 9
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири у сучасній новобудові "Flower Residence" у р-ні Проспекту Свободи поруч з історичним центром міста. Поруч пл. Ш.Петефі, набережні, розвинена інфраструктура.
При повній оплаті вартість 1000$ за м², при першому внеску 30% - 1150$ за м².
Здача: 2 квартал 2027 року.
Загальна площа квартири: 38.3 м².
Знаходиться на 2-му поверсі з 9-ти новобудови з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, спальня, суміжний санвузол, балкон.
Будинок з цегли, утеплений.
Простір наповнюють світлом і теплом великі панорамні вікна.
Охайний під'їзд, озеленення території, паркінг.
Продаж здійс...

72 228 $
1 200 $/м²
Закарпатская ул., 26
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
60.19 / 19.3 / 16.39 м²
этаж 3 из 6
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири у сучасній новобудові "Green Hill City" у р-ні ТЦ "Дастору".
Віддаленість до центру міста усього 2 км, розвинена інфраструктура р-ну: поруч школи, дитсадки, лікарні, супермаркети, магазини, площа Лаборця, до набережної до 10 хвилин пішки.
При повній оплаті можлива ЗНИЖКА!
Здача - 4 квартал 2026 року.
Загальна площа квартири: 60.19 м².
Знаходиться на 3-му поверсі з 6-ти новобудови з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, 2 спальні, суміжний санвузол, лоджія.
Будинок з цегли, утеплений.
Всередині квартири чорновий стан ремонту (чистова стяжка підлоги, покращена гіпсова штукатурка стін), індивідуальне газове опалення (встановлено котел та батареї), заведено світ...

69 900 $
1 748 $/м²
Загорская ул., (Будинок 1)
1 комната
40 / 10 / 15 м²
этаж 3 из 4
2024 год постройки
сегодня
Є відео-огляд.
Переваги
• Розташування (до центру 7 хвилин на авто, продуктові магазини та супермаркети, зупинка транспорту)
• Електрокотел та батареї
• Побутова техніка (холодильник, електро-плита, духова шафа)
• Меблі
Опис:
Продаж 1.5-кімнатної квартири в ЖК Садовий.
Житло має зручне планування: дві окремі кімнати, простора кухня та суміжний санвузол. Виконано сучасний авторський ремонт, встановлено електрокотел, батареї та систему «тепла підлога» по всій квартирі. Панора...

68 000 $
1 000 $/м²
Минайская ул., 3
ПРЕМИУМ
Гостиница "Интурист Закарпатье"
3 комнаты
68 / 45 / 8 м²
этаж 9 из 9
сегодня
Продаж 3-х кімнатної квартири в м.Ужгород
Продаж з меблями.
Ціна 68000$

117 000 $
1 746 $/м²
Івана Фогарашія ул., 1
ПРЕМИУМ
Мала Прага
2 комнаты
67 / 38 / 13 м²
этаж 2 из 7
сегодня
Пропонується до продажу нову двох кімнатну квартиру
сучасному ЖК Мала Прага
Квартира розташована на 2 поверсі
Автономне електричне опалення, тепла
підлога , встановлено котел та
бойлер.
Планування: просторі 2 окремі кімнати ,кухня , с/в ,ванна кімната ,прихожа ,балкон
В квартирі завершено ремонтні роботи ,в кухні встановлені меблі та вся необхідна техніка
Зручне місце розташування : 7-10 хв до ринку Корятовича ,центру міста , поруч школа, садок , супермаркет, зупинка
Закритий внутрішній озеленений двір, _відеоспостереження 24/7. Свій закритий Майданчик для дітей зелена зона,парковка
Для перегляду та з питань телефонуйте за номером
[телефон скрыт]Власта

1 800 $/мес
Донского Дмитрия ул. (Дмитрия Донского), 2-Б
ПРЕМИУМ
Отель "Ужгород"
2 комнаты
123 / 45 / 25 м²
этаж 5 из 5
сегодня
🔑 ОРЕНДА ПЕНТХАУСУ В ЦЕНТРІ УЖГОРОДА( вільна з 01.06)
📍 вул. Богдана Хмельницького
✔️ 123 м² простору та комфорту
✔️ 2 спальні
✔️ Простора кухня-вітальня
✔️ 2 санвузли
✔️ Гардеробна
✔️ Газове опалення
✔️ Велика тераса з неймовірним видом на місто та річку Уж
7-й поверх, лише 2 квартири на поверсі — тиша та приватність ✨
Поруч усе необхідне для комфортного життя: школи, ТЦ, набережна, центр міста.
Ціна 1800$
📞[телефон скрыт]Олександра Тобіяш
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

142 000 $
2 478 $/м²
Легоцкого ул., 80
1 комната
57.3 / 20 / 30 м²
этаж 9 из 9
2025 год постройки
сегодня

180 000 $
2 813 $/м²
Легоцкого ул., 80
ПРЕМИУМ
ЖК PARK LAND
2 комнаты
64 / 30 / 20 м²
этаж 9 из 9
2025 год постройки
сегодня
🔴Продаж 2-х кім.пентхаус🔴
ЖК PARK LAND,Ужгород вул.Легоцького
✔️64 м2 загальна площа
✔️2 окремі кімнати
✔️гардеробна
✔️Санвузол суміжний
✔️9/9 поверх
✔️тераса
Ціна 180 000$
📞[телефон скрыт]Олександра Тобіяш
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

127 300 $
1 892 $/м²
Славянская ул., 23
1 комната
67.3 / 15 / 24 м²
этаж 2 из 9
сегодня
🔴Продаж 1.5 кімнатної квартири🔴
м.Ужгород,ЖК Будапешт
✔️67.3 загальна площа
✔️25кв м кухня
✔️2 пов.з 9
✔️електричне опалення
✔️ліфт
✔️закритий двір,дитячий майданчик
✔️набережна
Ціна 127300$
📞[телефон скрыт]Олександра
АЛЬЯНС - агентство нерухомості
600 $/мес
Петра Лінтура ул., 7
1 комната
40 / 10 / 18 м²
этаж 9 из 9
вчера
Оренда затишної однокімнатної квартири з гарним краєвидом.
Район Боздош.
Газове опалення.
Поруч знаходиться супермаркет, салон краси, піцерія, кав'ярня, школа, лікарня.
Велика парковка для авто.
Поруч з парком.
Можна з тваринами.

1 400 $/мес
Словьянська ул., 25-А
2 комнаты
78 / 14 / 30 м²
этаж 2 из 9
2021 год постройки
сегодня
Здається в оренду простора та стильна двокімнатна квартира у житловому комплексі Residence Park.
В ціну входить місце в підземному паркінгу
Квартира розташована на другому поверсі, має загальну площу 78 м2
Продумане планування включає велику кухню-вітальню площею 25 м2, окрему спальню, суміщений санвузол з ванною та душем, а також зручну гардеробну кімнату.
Будинок еліт-класу, обладнаний підземним паркінгом, консьєржем та сучасною системою безпеки.
До квартири входить одне паркомісце у підземному паркінгу — у вартість оренди вже включено.
Квартира повністю укомплектована якісними меблями та технікою, має індивідуальне газове опалення.