Фильтры
Продажа квартир за 50000 долларов в Черноморске (Ильичевске)
89 объявлений
- наибольшая площадь
89 объявлений
- наибольшая площадь

45 000 $
804 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 20
1 комната
56 / 26 / 17 м²
этаж 7 из 21
4 дня назад
Мрієте про свою затишну оселю в серці міста? Є для вас чудова пропозиція! Продається простора та комфортабельна 1-кімнатна квартира з неймовірним видом на місто.
Основні характеристики: у квартирі є повноцінна спальня та кухня - вітальня
Продаж з меблями та всією технікою.
Загальний стан: квартира з незакінченим свіжим ремонтом - світла та чиста, заходь та живи.
Особливості:
Сучасний та стильний дизайн інтер'єру
Велика кількість природного світла завдяки великим вікнам
Оптимальне планування, що надає просторості
Зручності:
Централізоване опалення
Сучасна кухонна зона з усіма необхідними меблями.
Зручна транспортна розв'язка, неподалік зупинки громадського транспорту
Поруч є суперма...
35 000 $
921 $/м²
Данченко ул., 3в
єВідновлення
1 комната
38 / 20 / 9 м²
этаж 5 из 16
2008 год постройки
сегодня
Квартира в морському квадраті-7 хвилин до моря пішки.
Аналогів немає на цій вулиці та в радіусі 2 км. Пiдходить пiд прграму єВідновлення.
Ідеальне поєднання локації, планування та ціни – варіант який довго не затримається на ринку.
Загальна площа 38 м 2.
Зручний середній поверх.
Продумане планування:
- простора житлова кімната
- окрема кухня
- санвузол
- зручна передпокій
- Балкон.
Квартира в хорошому стані, виконаний акуратний ремонт, встановлені пластикові вікна, надійні вхідні двері. Будинок доглянутий, чистий під'їзд, спокійні сусіди. У дворі є парковка та зелена зона відпочинку. У кроковій доступності магазини, зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садки та інші об'єкти інфраст...
45 000 $
865 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 1о
1 комната
52 / 35 / 14 м²
этаж 9 из 11
вчера
Продам 1к.квартиру в районе Монолит. В квартире розведена проводка, стяжка на полу. Квартира от строителей. Двери от строителей . Окна на море. Рядом с домом школа, детский сад. Море в шаговой доступности
44 000 $
710 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 1-С
2 комнаты
62 / 45 / 10 м²
этаж 11 из 12
2024 год постройки
вчера
🔥 Продам 2-кімнатну квартиру в новому ЖК «Морський»
✔ Вікна на захід
Поруч школа, садок, магазини та транспорт 🚍
💰 44 000$
📞 [телефон скрыт]Ірина
43 000 $
1 132 $/м²
1-го Мая ул. (1-го Травня), 40-Б
1 комната
38 / 27 / 10 м²
этаж 10 из 10
2018 год постройки
2 дня назад
🏡 1-кімнатна квартира з євроремонтом біля моря! Чорноморськ 🌊
Шукаєш готове житло без вкладень? Це саме той варіант — зроблено якісно, для себе 👇
✨ ЖК «Кольоровий Бульвар»
✨ Сучасний євроремонт
✨ Нова квартира в новому будинку
✨ Все продумано до деталей
✨ Біля дому: супермаркет, магазини, кав’ярні ☕
✨ Зручна транспортна розв’язка
💰 Ціна: 43 000$
📞 [телефон скрыт]Ірина
👉 Телефонуйте вже зараз — такі квартири швидко продаються!
39 000 $
709 $/м²
Радостная ул., 21
2 комнаты
55 / 22 / 18 м²
этаж 2 из 12
2 дня назад
🔥 1-кімнатна квартира 55 м² біля моря — вигідна пропозиція!
Шукаєте простору квартиру в новому будинку поруч із морем? Це саме той варіант, який варто побачити 👇
🏡 м. Чорноморськ
📐 Площа — 55 м²
✨ Новий зданий будинок
✨ Чистий під’їзд з ремонтом, працюючий ліфт
✨ Стан від забудовника — ідеально під ваш дизайн
✨ Можна легко перепланувати в 2-кімнатну
🌊 До моря — всього 10 хвилин пішки
📍 Поруч: супермаркет, Нова пошта, пекарня, школа та дитячий садок — усе для комфортного життя
💰 Ціна: 39 000$
📞 [телефон скрыт]
Ірина
📲 Телефонуйте вже зараз — така площа біля моря за ці гроші довго не затримається!

48 000 $
1 067 $/м²
1-го Мая ул. (1-го Травня), 6б
1 комната
45 / 21 / 11 м²
этаж 1 из 5
3 дня назад
Продається квартира в центрі Чорноморська (колишній Іллічівськ). Чудовий варіант для проживання, відпочинку або інвестицій.
Загальна площа — 44,3 м². Кімната — 21 м², кухня — 11 м². Квартира розташована в цегляному будинку, у житловому стані. Є засклена лоджія.
Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та технікою — можна одразу заїжджати та жити. Проведено інтернет, встановлено бойлер, є природний газ.
Розвинена інфраструктура: поруч магазини, аптеки, школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту. До моря — лише 5 хвилин пішки.
32 000 $
1 067 $/м²
Мира просп. (Леніна), 11
1 комната
30 / 16 / 6 м²
этаж 2 из 5
4 дня назад
🔥 1-кімнатна квартира в центрі Чорноморська — вигідна ціна!
Шукаєте доступне житло біля моря? Це саме той варіант, який можна взяти під проживання або інвестицію 🌊
🏡 Про квартиру: • 2 поверх — зручно та комфортно
• Житловий стан — можна заїхати і жити
• Центр міста — усе поруч
📍 Локація: • магазини та супермаркети
• кінотеатр
• зручна транспортна розв’язка
• море у пішій доступності
💰 Чудовий варіант за свою ціну — як для життя, так і під оренду!
💵 Ціна: 32 000$
📞 [телефон скрыт]Ірина
👉 Телефонуйте прямо зараз, щоб домовитись про перегляд!
Ищите недвижимость в Черноморске (Ильичевске) за 50000 долларов ($) по фильтрам

31 000 $
597 $/м²
Виталия Шума ул. (Карла Маркса), 7
1 комната
52 / 21 / 16 м²
этаж 12 из 23
4 дня назад
Продається однокімнатна квартира в новобудові з шикарним видом на море. Велика та простора.
Відмінний варіант під здачу і для комфортного життя з видом на море та місто.
Стіни оштукатурені та ошпатльовані самостійно якісними матеріалами, робили для себе. Проведена проводка, металопластикові вікна, броньовані двері, засклена лоджія, металопластиковий балконний блок.
Планувалося на місці кімнати з еркером (20м) зробити кухню-студію, для чого навіть вивели вентиляцію, а на місці кухні з лоджією (17м)-спальню. У спальні виведена перегородка під вбудовану шафу-гардеробну.
Є вода, світло. Стіни готові під шпалери або фарбування.
Квартира світла, простора, із зручним плануванням.
Телефонуйт...

25 500 $
476 $/м²
Виталия Шума ул. (Карла Маркса), 7
3 комнаты
54 / 28 / 13 м²
этаж 18 из 24
4 дня назад
Продамо однокімнатну квартиру у новому районі Чорноморська. Стан від будівельників. Вікна з панорамним видом на морський обрій.
Зручний район міста - зовсім поряд зупинки транспорту та супермаркети. Неподалік дитячі садки та ринок.
Тут просторе подвір'я з дитячими майданчиками.
На подвір'ї достатньо місця для паркування.
Телефонуйте, організуємо показ та продаж!
Код 339648-20
35 000 $
467 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 18
2 комнаты
75 / 38 / 16 м²
этаж 4 из 24
сегодня
У продажу двокімнатна квартира в новобудові Чорноморська площею 75м² з великою кухнею. Комфортний 4 поверх, новий ліфт. Шикарна ціна для інвестиції в своє житло!
14 000 $
761 $/м²
1-го Мая ул. (1-го Травня), 7
єВідновлення
1 комната
18 / 12 / 4 м²
этаж 5 из 5
1970 год постройки
сегодня
В ексклюзивному продажу 1 кімнатна квартира малосімейного типу. Цегляний будинок в центрі Чорноморська в 20 метрах від міського парку. Косметичний ремонт, свій санвузол, тепла та світла. Оперативний показ, готові під програми.
34 000 $
1 189 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 7
1 комната
29 / 14 / 6 м²
этаж 6 из 9
1986 год постройки
сегодня
В продажу 1к квартира в цегляному домі. Стан жилий, балкон,ліфт,тихий двір. Поряд магазини, супермаркети, дитячий майданчик, зупинки транспорта, ринки.
35 000 $
1 140 $/м²
Спортивная ул. (Гайдара), 3
1 комната
31 / 18 / 5 м²
этаж 1 из 5
1986 год постройки
сегодня
В продаже квартира гостинничного типа площадью 30,2 м². Кирпичный 5ти этажный дом в центре города, проходное место, жилое состояние,идеально под жилье или коммерцию , 1 этаж.
41 500 $
1 383 $/м²
Парковая ул., 16
1 комната
30 / 24 / 6 м²
этаж 5 из 5
сегодня
🏡 Продаж 1-кімнатної квартири з новим ремонтом у Чорноморську 🌊
Пропонується стильна 1-кімнатна квартира на вул. Паркова — чудовий варіант для життя або інвестиції 💥
У квартирі виконано капітальний ремонт, після ремонту ніхто не проживав ✨
✔️ Простора та світла кімната
✔️ Збільшений балкон з ремонтом
✔️ Нові комунікації та оздоблення
✔️ Зручний район міста
Поруч усе необхідне для комфортного життя: 🏫 школи та дитячі садочки
🛍 магазини та супермаркети
🌊 море — через дорогу!
💰 Ціна: 41 500$
📞 [телефон скрыт]Ірина
📩 Телефонуйте — квартира готова до перегляду!
43 000 $
1 138 $/м²
1-го Мая ул. (1-го Травня), 42
1 комната
38 / 16 / 14 м²
этаж 10 из 10
2016 год постройки
вчера
🔥 Просто ідеальна 1-к квартира для життя та інвестицій!
Продається світла та затишна 1-к квартира 37.8 м² з капітальним ремонтом:
Ціна:43000$
✨ Простора кухня 14 м² — місце для сніданків і вечерь
✨ Уютна спальня 16 м² — тепла та комфортна
✨ Суміщений санвузол
✨ Невелика гардеробна як бонус
Ідеальна для життя одразу або як інвестиція під оренду.
Закрита охороняєма теріторія з зонами відпочинку, магазинами, дитячими та спортивними закладами, вільною стоянкою.
Через дорогу Таврія-В та зупинка транспорта.
Телефонуйте, дивиться та обирайте.
📞 Телефонуйте зараз для перегляду!
Ірина т.[телефон скрыт]
35 000 $
647 $/м²
Черноморск (Ильичевск), Радостная ул., 21
ПЕРЕУСТУПКА
1 комната
54 / 20 / 15 м²
этаж 9 из 12
вчера
Ціна: 35000💲
Квартира без нотариальних витрат!!!
Гарна ексклюзивна квартира з краєвидом міста та моря🌊
❤️М.Чорноморськ
🗼Простора та світла квартира 54,1м2-вільне планування.
👍Багато простору, можно ефективно використовувати кожен метр .
🗼Красивий краєвид моря та міста!
👍Будинок здан, можно зходити та робити ремонт на свій смак!
🗼Дев'ятий поверх 12-ти поверх. будинку, ліфт.
💫 Розвинута інфраструктура: школа, дитсадки через дорогу, маркети, пошта, транспортна розв'язка.
🌊Море 🩵в 5-10 хв.
Ірина 📞[телефон скрыт]
Йдемо дивитись та обирати.
Море та місто чекає на вас!
50 000 $
714 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 1н
2 комнаты
70 / 32 / 15 м²
этаж 6 из 6
вчера
❤️М.Чорноморськ
👍Нова світла та класна квартира в новому газованому будинку.
Під новий РЕМОНТ.
💫Квартира велика, двустороння.
💫Площа - 70м2
Світла та простора кухня -15м2
💫два санвузла
💫2 засклених балкона
Кімнати просторі, світли - 32м2.
🛠️Зроблено всі чорнові роботи.
🛠️Розводка електрики, сантехники, опалення, уся квартира відшпаклевана .
💫Закритий тамбур на три квартири.
В будинку зручні сходи.
🔑Квартира в гарному сучасному районі, поруч магазини, супермаркети, кафе, ресторани, Нова пошта, дитячи майданчики. Через дорогу школа та дитсадок.
🔑В квартирі залишається зробити ремонт на свій смак.
💫Будинок внутрішний, розвинута інфраструктура ЖК Моноліт
Ціна: 💲50000💲
телефонуйте,...
32 175 $
1 170 $/м²
провулок Хантадзе, 8
єВідновлення
1 комната
28 / 12 / 5 м²
этаж 8 из 8
вчера
Ціна: 32175$
М.Чорноморськ
Класна квартира-студія для бізнесу та як інвестиція в своє житло.
Нова квартира за новим ремонтом, світла та зручна.
Кухона зона зручно розташована.
Єдиний варіант зі своїм балконом!
Влітку можно відпочити за чашкою чаю або кави!
Гарно сдається влітку в сезон.
Для БІЗНЕСУ!
Світла та уютна квартира - студія з гарним плануванням.
Площа - 27.5м2.
Виконано ремонт.
Бонус - балкон з видом моря.
8-й поверх. Працює ліфт.
Ірина т.[телефон скрыт]телефонуйте, дивиться та обирайте
Квартира для життя, під інвестиції та для оренди.
45 000 $
804 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 20
1 комната
56 / 29 / 17 м²
этаж 7 из 20
вчера
М. Чорноморськ
Велика однокімнатна квартира з ремонтом.
-Квартира світла та тепла, загальна площа квартири - 56м2, кухня – 16,8м2
-В кімнаті вікна - еркер, площа кімнати: 26.7м2
-Кухня з розкритою лоджією
-Продаж з меблями та технікою
-Зручний 7-й поверх 20-ти поверхового будинку
-Простора та чиста парадна
-Своя котельня.
Ціна:50000у.о
Зручна транспортна розв'язка, поряд з будинком кінцева зупинка всіх маршруток та автобусів, міська лікарня та стоматологія, три супермаркети, будівельний супермаркет 33М.
Квартира в стані - заходи та живи.
Поряд з будинком новий дитячий майданчик, міні-стадіон та тренажери.
Запрошую на перегляд.
Може саме ця квартира стане вашою.