Фильтры
Продажа квартир за 70000 долларов в Черноморске (Ильичевске)
124 объявления
- наибольшая площадь
124 объявления
- наибольшая площадь

45 000 $
804 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 20
1 комната
56 / 26 / 17 м²
этаж 7 из 21
5 дней назад
Мрієте про свою затишну оселю в серці міста? Є для вас чудова пропозиція! Продається простора та комфортабельна 1-кімнатна квартира з неймовірним видом на місто.
Основні характеристики: у квартирі є повноцінна спальня та кухня - вітальня
Продаж з меблями та всією технікою.
Загальний стан: квартира з незакінченим свіжим ремонтом - світла та чиста, заходь та живи.
Особливості:
Сучасний та стильний дизайн інтер'єру
Велика кількість природного світла завдяки великим вікнам
Оптимальне планування, що надає просторості
Зручності:
Централізоване опалення
Сучасна кухонна зона з усіма необхідними меблями.
Зручна транспортна розв'язка, неподалік зупинки громадського транспорту
Поруч є суперма...

65 520 $
900 $/м²
Хантадзе ул., 1
ПРЕМИУМ
ПЕРЕУСТУПКА
єВідновлення
Відеотур
2 комнаты
73 / 51 / 12 м²
этаж 2 из 8
2019 год постройки
5 дней назад
Пропозиція для тих, хто шукає простір, якість та можливість втілити власний дизайн-проект!
Продається простора квартира в надійному цегляному новобудові. Квартира здається під чистове оздоблення, що дає унікальний шанс створити будинок своєї мрії без необхідності демонтажу чужих рішень.
Виконано розведення електрики, встановлено радіатори.
Мрія: Дивовижний вид на море і близькість до парку гарантують, що ви житимете в наймальовничішому місці Чорноморська.
Надійність: Закритий, впорядкований двір, якісне будівництво.
Створіть свій ідеальний інтер'єр у місці, де вам завжди буде спокійно та красиво. Встигніть забронювати свій стандарт комфорту.
Привабливість цих квартир - це мальовничі панорамн...

57 000 $
953 $/м²
1-го Мая ул. (1-го Травня), 19
1 комната
60 / 22 / 12 м²
этаж 12 из 16
сегодня
У продажу однокімнатна квартира, з якісним ремонтом.
Квартира тепла та затишна. По всій квартирі панорамне скління вікон із шикарним видом на місто та море.
Санвузол суміщений, встановлено новий лічильник. Квартира обладнана бойлером та кондиціонерами. Виконано якісний ремонт із вмонтованою кухнею.
Капітальний тамбур, просторий та чистий.
Поряд Ви знайдете всю необхідну інфраструктуру для комфортного життя: міська лікарня, стоматологія, гіпермаркет, аптеки, відділення пошти, супермаркети.
Не пропустіть свій шанс мати омріяну нерухомість - телефонуйте прямо зараз і дізнайтесь більше про цю унікальну квартиру в Чорноморську!
Код 380903
35 000 $
921 $/м²
Данченко ул., 3в
єВідновлення
1 комната
38 / 20 / 9 м²
этаж 5 из 16
2008 год постройки
сегодня
Квартира в морському квадраті-7 хвилин до моря пішки.
Аналогів немає на цій вулиці та в радіусі 2 км. Пiдходить пiд прграму єВідновлення.
Ідеальне поєднання локації, планування та ціни – варіант який довго не затримається на ринку.
Загальна площа 38 м 2.
Зручний середній поверх.
Продумане планування:
- простора житлова кімната
- окрема кухня
- санвузол
- зручна передпокій
- Балкон.
Квартира в хорошому стані, виконаний акуратний ремонт, встановлені пластикові вікна, надійні вхідні двері. Будинок доглянутий, чистий під'їзд, спокійні сусіди. У дворі є парковка та зелена зона відпочинку. У кроковій доступності магазини, зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садки та інші об'єкти інфраст...

55 000 $
1 100 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 1н
1 комната
50 / 35 / 11 м²
этаж 5 из 6
сегодня
Продаєтья квартира в Чорноморську, район Моноліта
Розташована в сучасному новому 6-ти поверховому будинку.
Простора кухня з вбудованими меблями. Велика кімната та передпокій.
Квартира продається разом з усіма меблями та технікою.
Чудова транспортна розв'язка. Зручне розташування надає легкий доступ до магазинів, ресторанів та інших закладів.
Квартира ідеально підходить як для постійного проживання, так і для інвестицій.
Телефонуйте. І я покажу вам цю квартиру.
Не проґавте цю чудову нагоду придбати власний затишний куточок
Код об'єкту: [телефон скрыт]

69 000 $
920 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 17
2 комнаты
75 / 29 / 25 м²
этаж 17 из 18
сегодня
Двокімнатна квартира в Чорноморську з панорамним видом на море. Зручне планування, два санвузли, простора кухня-студія. З кожної кімнати є розкішний вид на море. Дві спальні з виходом на лоджії. Вікна із трикамерним профілем. Поруч супермаркет, ринок, лікарня, зупинка. Гарний сучасний будинок із просторими сходовими майданчиками.
Телефонуйте!
60 060 $
801 $/м²
Лазурная ул. (Гайдара), 2-Б К3
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Парус
2 комнаты
75 / 40 / 15 м²
этаж 5 из 10
2024 год постройки
вчера
🌊 Простора 2-кімнатна квартира біля моря в Чорноморську — ідеальний варіант для комфортного життя!
ЖК Парус 🌼
🏡 Загальна площа — 75 м²
✨ Зручний 5 поверх
✨ Панорамні вікна з видом на місто та двір
✨ Індивідуальне газове опалення — встановлений газовий котел
✨ Новий великий ліфт у будинку
Планування дуже зручне.
🌴 До моря та пляжу — лише 2 хвилини пішки! Поруч супермаркет, магазини, кав’ярні, кафе та ресторани ☕🍽️
Школа та дитячий садок — усього 7 хвилин.
Будинок заселений, сусіди вже живуть 👍
💰 Ціна: 60 060$
📞 [телефон скрыт]Ірина
Пишіть або телефонуйте — із задоволенням покажемо квартиру 😊
57 000 $
1 075 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 1г
2 комнаты
53 / 40 / 6 м²
этаж 3 из 10
2 дня назад
🔥 МОРЕ ПОРУЧ! Готова квартира — заїжджай і живи 🌊
Продається затишна 2-кімнатна квартира в ЖК «Моноліт»
Чорноморськ — один із найкращих районів міста!
✔ 3 комфортний поверх із 10
✔ Площа — 53 м²
✔ Дві окремі кімнати + кухня
✔ Є кладовка
Квартира зі свіжим сучасним ремонтом — ідеальний варіант без зайвих витрат ✨
Повністю укомплектована всім необхідним:
• кондиціонер ❄️
• сигналізація (пульт охорони) 🔐
• меблі та техніка 🛋️
Будинок з власною котельнею та обслуговуванням — комфорт у будь-яку пору року 🔥
До моря всього 10 хвилин пішки — ідеально для життя або оренди 🌊
Ціна 57 000$
[телефон скрыт]Ірина
Ищите жилье в Черноморске (Ильичевске) за 70000 доларів ($) по фильтрам
45 000 $
865 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 1о
1 комната
52 / 35 / 14 м²
этаж 9 из 11
2 дня назад
Продам 1к.квартиру в районе Монолит. В квартире розведена проводка, стяжка на полу. Квартира от строителей. Двери от строителей . Окна на море. Рядом с домом школа, детский сад. Море в шаговой доступности
44 000 $
710 $/м²
Парусная ул. (Героев Сталинграда), 1-С
2 комнаты
62 / 45 / 10 м²
этаж 11 из 12
2024 год постройки
2 дня назад
🔥 Продам 2-кімнатну квартиру в новому ЖК «Морський»
✔ Вікна на захід
Поруч школа, садок, магазини та транспорт 🚍
💰 44 000$
📞 [телефон скрыт]Ірина
43 000 $
1 132 $/м²
1-го Мая ул. (1-го Травня), 40-Б
1 комната
38 / 27 / 10 м²
этаж 10 из 10
2018 год постройки
3 дня назад
🏡 1-кімнатна квартира з євроремонтом біля моря! Чорноморськ 🌊
Шукаєш готове житло без вкладень? Це саме той варіант — зроблено якісно, для себе 👇
✨ ЖК «Кольоровий Бульвар»
✨ Сучасний євроремонт
✨ Нова квартира в новому будинку
✨ Все продумано до деталей
✨ Біля дому: супермаркет, магазини, кав’ярні ☕
✨ Зручна транспортна розв’язка
💰 Ціна: 43 000$
📞 [телефон скрыт]Ірина
👉 Телефонуйте вже зараз — такі квартири швидко продаються!
39 000 $
709 $/м²
Радостная ул., 21
2 комнаты
55 / 22 / 18 м²
этаж 2 из 12
3 дня назад
🔥 1-кімнатна квартира 55 м² біля моря — вигідна пропозиція!
Шукаєте простору квартиру в новому будинку поруч із морем? Це саме той варіант, який варто побачити 👇
🏡 м. Чорноморськ
📐 Площа — 55 м²
✨ Новий зданий будинок
✨ Чистий під’їзд з ремонтом, працюючий ліфт
✨ Стан від забудовника — ідеально під ваш дизайн
✨ Можна легко перепланувати в 2-кімнатну
🌊 До моря — всього 10 хвилин пішки
📍 Поруч: супермаркет, Нова пошта, пекарня, школа та дитячий садок — усе для комфортного життя
💰 Ціна: 39 000$
📞 [телефон скрыт]
Ірина
📲 Телефонуйте вже зараз — така площа біля моря за ці гроші довго не затримається!

48 000 $
1 067 $/м²
1-го Мая ул. (1-го Травня), 6б
1 комната
45 / 21 / 11 м²
этаж 1 из 5
4 дня назад
Продається квартира в центрі Чорноморська (колишній Іллічівськ). Чудовий варіант для проживання, відпочинку або інвестицій.
Загальна площа — 44,3 м². Кімната — 21 м², кухня — 11 м². Квартира розташована в цегляному будинку, у житловому стані. Є засклена лоджія.
Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та технікою — можна одразу заїжджати та жити. Проведено інтернет, встановлено бойлер, є природний газ.
Розвинена інфраструктура: поруч магазини, аптеки, школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту. До моря — лише 5 хвилин пішки.
32 000 $
1 067 $/м²
Мира просп. (Леніна), 11
1 комната
30 / 16 / 6 м²
этаж 2 из 5
5 дней назад
🔥 1-кімнатна квартира в центрі Чорноморська — вигідна ціна!
Шукаєте доступне житло біля моря? Це саме той варіант, який можна взяти під проживання або інвестицію 🌊
🏡 Про квартиру: • 2 поверх — зручно та комфортно
• Житловий стан — можна заїхати і жити
• Центр міста — усе поруч
📍 Локація: • магазини та супермаркети
• кінотеатр
• зручна транспортна розв’язка
• море у пішій доступності
💰 Чудовий варіант за свою ціну — як для життя, так і під оренду!
💵 Ціна: 32 000$
📞 [телефон скрыт]Ірина
👉 Телефонуйте прямо зараз, щоб домовитись про перегляд!

31 000 $
597 $/м²
Виталия Шума ул. (Карла Маркса), 7
1 комната
52 / 21 / 16 м²
этаж 12 из 23
5 дней назад
Продається однокімнатна квартира в новобудові з шикарним видом на море. Велика та простора.
Відмінний варіант під здачу і для комфортного життя з видом на море та місто.
Стіни оштукатурені та ошпатльовані самостійно якісними матеріалами, робили для себе. Проведена проводка, металопластикові вікна, броньовані двері, засклена лоджія, металопластиковий балконний блок.
Планувалося на місці кімнати з еркером (20м) зробити кухню-студію, для чого навіть вивели вентиляцію, а на місці кухні з лоджією (17м)-спальню. У спальні виведена перегородка під вбудовану шафу-гардеробну.
Є вода, світло. Стіни готові під шпалери або фарбування.
Квартира світла, простора, із зручним плануванням.
Телефонуйт...

25 500 $
476 $/м²
Виталия Шума ул. (Карла Маркса), 7
3 комнаты
54 / 28 / 13 м²
этаж 18 из 24
5 дней назад
Продамо однокімнатну квартиру у новому районі Чорноморська. Стан від будівельників. Вікна з панорамним видом на морський обрій.
Зручний район міста - зовсім поряд зупинки транспорту та супермаркети. Неподалік дитячі садки та ринок.
Тут просторе подвір'я з дитячими майданчиками.
На подвір'ї достатньо місця для паркування.
Телефонуйте, організуємо показ та продаж!
Код 339648-20
52 000 $
800 $/м²
Александрийская ул., 18а
єВідновлення
3 комнаты
65 / 38 / 10 м²
этаж 1 из 9
сегодня
🔑Двустороння трикімнатна квартира в спокойному районі м.Чорноморськ.
✨Пропонується до купівлі трикімнатна квартира в будинку - чешський проект.
✨Квартира на зручному першому поверсі.
✨Площа - 65м2.
Три окремі кімнати - 38м2, велика кухня - 8м2, просторий коридор.
Збільшений за рахунок реконструкції сувмісний санвузол.
✨Поміняни комунікації, оновлена техніка в санвузлі.
✨В одной із кімнат вихід на засклений деревом балкон, балкон можно розширити.
Всі вікна в квартирі металопластикові.
✨Квартира двустороння, в гарному житловому стані.
🔑Тихий двір, поруч - частний сектор.
Зручне розташування - ринки, супермаркети, Автостанція - все близько.
🔑Квартира чекає на своїх нових власників....
43 000 $
1 138 $/м²
1-го Мая ул. (1-го Травня), 42
1 комната
38 / 16 / 14 м²
этаж 10 из 10
2016 год постройки
сегодня
🔥 Просто ідеальна 1-к квартира для життя та інвестицій!
Продається світла та затишна 1-к квартира 37.8 м² з капітальним ремонтом:
Ціна:43000$
✨ Простора кухня 14 м² — місце для сніданків і вечерь
✨ Уютна спальня 16 м² — тепла та комфортна
✨ Суміщений санвузол
✨ Невелика гардеробна як бонус
Ідеальна для життя одразу або як інвестиція під оренду.
Закрита охороняєма теріторія з зонами відпочинку, магазинами, дитячими та спортивними закладами, вільною стоянкою.
Через дорогу Таврія-В та зупинка транспорта.
Телефонуйте, дивиться та обирайте.
📞 Телефонуйте зараз для перегляду!
Ірина т.[телефон скрыт]
35 000 $
647 $/м²
Черноморск (Ильичевск), Радостная ул., 21
ПЕРЕУСТУПКА
1 комната
54 / 20 / 15 м²
этаж 9 из 12
сегодня
Ціна: 35000💲
Квартира без нотариальних витрат!!!
Гарна ексклюзивна квартира з краєвидом міста та моря🌊
❤️М.Чорноморськ
🗼Простора та світла квартира 54,1м2-вільне планування.
👍Багато простору, можно ефективно використовувати кожен метр .
🗼Красивий краєвид моря та міста!
👍Будинок здан, можно зходити та робити ремонт на свій смак!
🗼Дев'ятий поверх 12-ти поверх. будинку, ліфт.
💫 Розвинута інфраструктура: школа, дитсадки через дорогу, маркети, пошта, транспортна розв'язка.
🌊Море 🩵в 5-10 хв.
Ірина 📞[телефон скрыт]
Йдемо дивитись та обирати.
Море та місто чекає на вас!
50 000 $
714 $/м²
Черноморск (Ильичевск), Парусная ул. (Героев Сталинграда), 1н
2 комнаты
70 / 32 / 15 м²
этаж 6 из 6
сегодня
❤️М.Чорноморськ
👍Нова світла та класна квартира в новому газованому будинку.
Під новий РЕМОНТ.
💫Квартира велика, двустороння.
💫Площа - 70м2
Світла та простора кухня -15м2
💫два санвузла
💫2 засклених балкона
Кімнати просторі, світли - 32м2.
🛠️Зроблено всі чорнові роботи.
🛠️Розводка електрики, сантехники, опалення, уся квартира відшпаклевана .
💫Закритий тамбур на три квартири.
В будинку зручні сходи.
🔑Квартира в гарному сучасному районі, поруч магазини, супермаркети, кафе, ресторани, Нова пошта, дитячи майданчики. Через дорогу школа та дитсадок.
🔑В квартирі залишається зробити ремонт на свій смак.
💫Будинок внутрішний, розвинута інфраструктура ЖК Моноліт
Ціна: 💲50000💲
телефонуйте,...