Фильтры
Аренда коммерческой недвижимости (нежилых помещений) в Киеве - страница 25
14 743 объявления
- наибольшая площадь
14 743 объявления
- наибольшая площадь

6 612 $/мес
12 $/м²
Жилянская ул., 59
многофункциональное помещение
551 м²
1 нед. назад
Пропонується офіс загальною площею 551 м², розташований за адресою вул. Жилянська, 59, ЖК «Дипломат Холл».
Офіс являє собою окреме приміщення з функціональним плануванням, яке включає:
– 3 open space
– 2 переговорні кімнати
– 6 окремих кабінетів
– кухню
– 2 кімнати відпочинку
Окремий вхід забезпечує зручний доступ та автономність. За офісом закріплено 3 паркомісця.
Технічне оснащення:
– система карткового доступу
– система протипожежної безпеки
– система вентиляції
– електричне опалення
Офіс ідеально підійде для розміщення компанії з великою командою, яка цінує комфорт, функціональність та престижну локацію в центрі міста.

65 000 грн/мес
1 100 грн/м²
Берестейский просп. (Победы), 11
многофункциональное помещение
59 м²
вчера
Топ-Фасад, Дивиться на вхід у "Макдональдс", Фуд-корт, Мега трафік.
Приміщення 60 кв.м, велика вітрина, окремий вхід, вільне планування, стелі Н=4 метри, центральна каналізація, є можливисть підвищення потужності - кВт. Сусіди Продуктові маркети, Галя Балувана, квіти.
ЖК "Manhattan" рівень бізнес-клас, 1340 квартир, 10000 кв.м, офісних приміщень, активно заселяється. Просторе фойє з залою очікування, 5-швидкісних ліфтів "KONE", цілодобова охорона та відеонагляд, паркінг чотири рівні, гостьова парковка. Проспект Берестейський 11. Шевченківський центр, поряд, Цирк, ТРЦ "Україна", "Смарт-Плаза".
Метро КПІ "Політехнічний Інститут" в пішій доступності.

1 300 $/мес
12 $/м²
Гоголевская ул., 23
офисное помещение
105 м²
2 дня назад
Оренда офісу в історичному цетрі м. Київа.
Офис знаходиться в відомому будинку з кішками, збудований в стилі архітектора Владислава Городецького. В будинку проживало багото відомих діячів нашой країни, які наповнювали цей будинок єнергією сили та розвитку.
Площа офіса 105 кв.метрів, дуже зручне планування, є кухня та власний санвузол. Офіс з якісним ремонтом , меблями, та санвузлом. Зроблена нова стяжка на підлозі офісу, покладена якісна плитка.
Гарна шумоізоляція!
Є можливість встановлення проектора!
Ремонт дуже гармонічно підходить під різні види бізнесу. Офіс з власним входом у двір є коридор. Будинок розташований поряд з центром , гарна транспортна розв'язка.
Можно вільно під’їхати...

65 000 грн/мес
1 083 грн/м²
Берестейский просп. (Победы), 11 к2
многофункциональное помещение
60 м²
2021 год постройки
2 дня назад
ОРЕНДА: 59,1м2 приміщення має безпосереднє сусідство з МакДональдз напроти ЖК Manhattan city (Манхеттен сіті)
Приміщення правильної форми, площею 59,1м2 для торгівлі, сервісу, висота стелі 4, 2метра, стан під оздоблення після будівельників.
Підведено точки підключення комунікацій, вода, каналізація 100 мм, система вентиляції Д=150 мм. для санвузла, та Д=250 мм. для приміщення, система пожежогасіння.
Умови оренди обговорюються індивідуально, канікули на ремонт за облаштування.

25 000 грн/мес
481 грн/м²
Родини Крістерів ул., 2
многофункциональное помещение
52 м²
2025 год постройки
2 дня назад
Оренда не житлового приміщення в ЖК Діброва Парк. вул. Родини Крістерів, 2( будинок №6). Приміщення знаходиться відразу біля входу в підїзд, ідеально підійде як під кавярню, чи салон краси, аптеку або магазинчик. Загальна площа 51.6м2 Ремонтні канікули. Вартість 25 000 грн. ID: 872

1 700 $/мес
37 $/м²
Иоанна Павла II ул. (Лумумбы Патриса), 22/21
торговое помещение
46 м²
1962 год постройки
3 дня назад
Оренда фасадного приміщення 46 м² у серці Печерська — вул. Іоанна Павла II, 22
Здається в довгострокову оренду комерційне приміщення у престижній діловій частині Печерська з постійним активним пішохідним та автомобільним трафіком. Локація, яка сама продає ваш бізнес.
Параметри приміщення:
• Площа — 46 м²
• Стан — без ремонту (ідеально для реалізації власної концепції) ремонтні канікули
• Електропотужність — 7 кВт з можливістю збільшення
• Вартість оренди — 75 000 грн/міс
Локація, за яку платять:
• Престижне оточення з платоспроможною аудиторією
• 5 хв пішки до метро Звіринецька (Дружби Народів)
• Поруч знакові комплекси бізнес і преміум класу: Taryan Towers, Central Park, Boulevard of F...
3 500 $/мес
8 $/м²
Срибнокильская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Позняки
офисное помещение
430 м²
2007 год постройки
1 нед. назад
Стильний Loft з меблями. Повністю мебльований, розрахований на понад 50 місць. Кафетерій, кухня та кімната для переговорів оснащені професійним обладнанням. ЦІНА 3500$

3 300 $/мес
30 $/м²
Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 19-А
помещение свободного назначения
110 м²
2020 год постройки
4 дня назад
Оренда офісу печерський район
Аренда офиса печерский район
В оренду пропонується стильний офіс у стилі loft у житловому комплексі бізнес-класу на Печерську в ЖК "Новопечерські Липки" по вулиці Андрія Верхогляда (Драгомирова), 19а.
Офіс має загальну площу 110 квадратних метрів і зручно розташований на другому поверсі будинку, що входить до житлового фонду.
По техніці:
Встановленна Плазма в зоні Open Space, по периметру офісу встановлені камери, сигналізація.
Планування:
- зона Open Space
- 2 кабінети
- кухня
- санвузол с душовою кабіною
Панорамні вікна офісу забезпечують чудовий вид на двір будинку, променад та другі фонтани.
Офіс має три входи: два зі зони ресепшн (з двору та з...

160 000 грн/мес
500 грн/м²
Тараса Шевченко бульв., 37/122
БЕЗ КОМИССИИ
Вокзальная
многофункциональное помещение
320 м²
2009 год постройки
3 дня назад
Оренда офісного приміщення в центрі Києва, біля станції метро Університет. Офіс складається: із зони ресепшн, місця під кухню, двух санвузлів, серверної та робочої зони OPEN SPACE (приблизно 260 кв.м займає основну частину приміщення).
Площа: 320 квадратних метрів.
Розташування: 2-й поверх Бізнес Центру Європа-Плаза, бульвар Тараса Шевченка 35.
Стан: після капітального ремонту.
Оснащення: нові санвузли, система вентиляції та кондиціонування.
Електропостачання: стабільне, без перебоїв.
Ціна оренди: 11,3 доларів за квадратний метр з ПДВ.
ОРЕХ: 85 грн за квадратний метр.
Загальна місячна орендна плата: 3636 доларів США.

11 520 $/мес
18 $/м²
Боричів Тік ул., 35 в
БЕЗ КОМИССИИ
Почтовая площадь
офисное помещение
640 м²
2012 год постройки
6 дней назад
Оренда офісного приміщення 640 м² в бізнес-центрі на Подолі
Адреса: вул. Боричів Тік, 35-В, Поділ, м. Київ. Метро Контрактова площа.
Пропонується в оренду сучасне офісне приміщення загальною площею 640 м² (згідно зі стандартом BOMA), розташоване на 6 поверсі бізнес-центру в історичному та діловому серці Києва — на Подолі.
Характеристики приміщення:
Площа: 640 м²
Поверх: 6-й
Планування: комбіноване (кабінети плюс open space)
Стан: з офісним ремонтом, без меблів
Висота стель: 3 м
Вентиляція: система припливно-витяжної вентиляції
Ліфт: 1 пасажирський OTIS (вантажопідйомність 630 кг)
Входи: 2 основних та 1 аварійний
Паркінг: відкрита наземна парковка на території БЦ
Переваги локації:
Історични...

650 $/мес
13 $/м²
Шота Руставели ул., 24
многофункциональное помещение
50 м²
1917 год постройки
сегодня
Оренда офісу в Центрі Києва, вул. Шота Руставелі,24, метро Палац Спорту / Площа Українських Героїв.
Приміщення розташоване на 2 поверсі (над ПриватБанком).
Загальна площа 50 кв.м, три кабінети, кухня, сан.вузол, балкон.
Мінімальна комплектація меблів дозволяє оформити робочу зону на Ваш смак.
Ідеальне місцерозташування, прохідна локація в центрі міста.
Вартість оренди: 650$ / місяць + гарантійний платіж + 50% комісія агенції нерухомості.

2 600 $/мес
35 $/м²
Михайловская ул., 19
многофункциональное помещение
75 м²
1917 год постройки
3 дня назад
Оренда нежилого приміщення площею 75 кв.м., історичний центр, 7 хвилин пішки до Майдану Незалежності. Шевченківський район, вул. Михайлівська 19, 1/5 кирп, фасадний вхід, є другий вихід у двір, зала 50 кв.м. є усі необхідні необхідні допоміжні приміщення: санвузол роздільний, окрема підсобка і т. ін.. Приміщення розташоване у прохідному місці, підійде під будь-який вид діяльності: аптека, офіс, салон, бутік, галерея, торгівельна площа і т. ін.

14 180 $/мес
20 $/м²
Большая Житомирская ул., 20
БЕЗ КОМИССИИ
Золотые Ворота
офисное помещение
700 м²
2 дня назад
БЕЗ КОМІСІЇ! ГЕНЕРАТОР! Оренда офісу 709 м2 по вулиці Велика Житомирська, Шевченківський район, метро Золоті Ворота та Майдан Незалежності 10 хвилин. Офісне приміщення знаходиться на 8 поверсі бізнес центру. Планування: 10 кабінетів, кухня, санвузли, серверна, тераса. Бізнес центр оснащений центральною системою кондиціювання та вентиляції; пожежною та охоронною сигналізацією; СКД на поверх, відеоспостереження та охорона 24/7. Вартість оренди вказана без урахування ПДВ, додатково - комунальні послуги. В будівлі є підземний паркінг.

3 000 $/мес
9 $/м²
Ирининская ул., 5/24
БЕЗ КОМИССИИ
Золотые Ворота
многофункциональное помещение
350 м²
2005 год постройки
3 дня назад
Оренда офісу 350 м² у центрі Києва, вул. Ірининська. Просторий офіс у стилі Loft з якісним ремонтом після орендаря, готовий до роботи. Підійде для IT-компанії, інвестиційної компанії, креативної студії або представництва.
Офіс без меблів. 2 входи — фасадний з вул. Ірининської та з Михайлівського провулку (5 поверх, без ліфта). Встановлені кондиціонери, бойлери, відеодомофон, камери. Є можливість підключення інвертора (проводка підготовлена). Паркування — погодинне або оренда паркомісць за домовленістю.
Офіс здається без меблів.
В офісі є 2 входи:
1. З Михайлівського провулку, підйом по сходах на 5 поверх, ліфта немає.
2. З вул. Ірининської фасадний вхід (для користування цим входом треба по...

1 700 $/мес
37 $/м²
Иоанна Павла II ул. (Лумумбы Патриса), 22/21
многофункциональное помещение
46 м²
1962 год постройки
3 дня назад
RR16902 | Оренда комерційного приміщення 46 м² | вул. Іоанна Павла II, 22, Київ
Пропонується фасадне комерційне приміщення під будь-який вид діяльності, ідеально для магазину, офісу, сервісного центру або кафе.
Основні характеристики
Площа: 46 м²
Поверх: 1
Розташування: Печерський район, поруч метро «Дружби Народів», магазини, кафе, активний пішохідний та автомобільний трафік
Стан: без ремонту, є можливість реалізувати власний проєкт
Надання ремонтних канікул
Технічні параметри
Електрична потужність: 7 кВт, можливе збільшення
Приміщення готове для швидкого старту вашого бізнесу.
Запрошуємо на перегляд!
RR16902

150 000 грн/мес
150 грн/м²
Салютная ул., 5
многофункциональное помещение
1000 м²
1966 год постройки
6 дней назад
Оренда комерційного приміщення до 3000 м² | Шевченківський район | вул. Салютна, 5
Шукаєте простір, який допоможе вашому бізнесу рости та масштабуватись?
Є рішення, яке закриє всі потреби — від офісу до виробництва.
Локація: Шевченківський район, вул. Салютна, 5
Всього 5 хвилин до метро Нивки або 3 зупинки транспортом
Доступні площі:
▪️ 4 поверх — 1000 м²
▪️ 3 поверх — 1000 м²
▪️ Підвал — 1000 м²
Можлива оренда як окремо, так і разом (до 3000 м²)
Чому це вигідно:
✔️ Довгостроковий договір — від 5 до 10 років
✔️ Потужний трафік завдяки сусідству з ЖК Файна Таун
✔️ Закрита територія з охороною
✔️ Власна парковка для орендарів та клієнтів
✔️ Розвинена інфраструктура прямо на території:
– Н...
15 000 грн/мес
333 грн/м²
Смелянская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
45 м²
1964 год постройки
1 нед. назад
Без комісії ‼️ Оренда універсального приміщення 45 м² | вул. Смілянська, 1 | цоколь | без комісії
Пропонується в оренду функціональне приміщення площею 45 м² у зручній локації.
Характеристики:
* Площа: 45 м²
* Формат: відкритий простір (open space)
* Поверх: цоколь
* Є санвузол: туалет + душова
* Встановлений бойлер
* Кондиціонер
* Генератор (важливо в сучасних умовах)
Приміщення тепле, сухе, з можливістю адаптації під різні види діяльності.
Ідеально підійде під:
* салон краси / барбершоп / масажний кабінет
* студію манікюру, косметології або лазерної епіляції
* офіс, шоурум або інтернет-магазин (склад + точка видачі)
* навчальний клас / курси / репетиторський центр
* фотостудію або кр...
11 700 $/мес
15 $/м²
Зоологическая ул., 5
БЕЗ КОМИССИИ
Политехнический институт
многофункциональное помещение
780 м²
3 нед. назад
Без Комісії
Шевченківський район, вулиця Зоологічна
6 поверх
780 м²
Офіс займає цілий поверх
Open Space, кабінети, серверна, кухня
Охорона
Повна Автономність, 2 генератори
В сумму 15 $ входить вже все крім комульнальних платежів
Парко місце 1000 гривень
Меблі за домовленістю
13 008 $/мес
16 $/м²
Сімʼї Прахових ул. (Гайдара), 52
БЕЗ КОМИССИИ
Вокзальная
многофункциональное помещение
813 м²
2 нед. назад
Без Комісії
Зручне розташування — лише 10 хвилин пішки до двох станцій метро: Олімпійська та Вокзальна.
Офіс 813 м² + 14% коефіцієнт.
Планування:
- простора зона open space;
- окремі кабінети;
- зона рецепції;
- склад,серверна, кухня, WC.