Фильтры
Аренда коммерческой недвижимости (нежилых помещений) в Киеве - страница 67
14 839 объявлений
- наибольшая площадь
14 839 объявлений
- наибольшая площадь

2 300 $/мес
12 $/м²
Владимирская ул., 73
многофункциональное помещение
193 м²
3 дня назад
Оренда офісного приміщення в центрі Києва (192,4 м²)
Пропонується світле та просторе офісне приміщення у самому серці Києва, у бізнес-центрі класу B.
Розташування: 2 поверх 6-поверхової будівлі, всього 100 м до станції метро.
Основні характеристики:
Загальна площа: 192,4 м²
Планування:
1 зал Open-space
3 окремі кабінети
Кухня з мокрою точкою
Санвузол
Паркінг та генератор на території
Є бомбосховище
Бізнес-центр із розвиненою інфраструктурою: поруч банки, ресторани, кав’ярні, інші офісні центри
Фінансові умови:
Орендна ставка: за домовленістю
Додатково: 5 у.о./м² експлуатаційні витрати, опалення оплачується окремо
Переваги:
Центр міста, чудова транспортна доступність
Безпека...

1 500 $/мес
10 $/м²
Перемишльська ул. (Червонопільська), 2-Г
многофункциональное помещение
147 м²
3 дня назад
Оренда офісного комерційного приміщення з ремонтом у ЖК Паркова Вежа (колишній дитячій садок), вул. Червонопільська 2Г. (Подільський р-н) .
Комерційне приміщення загальною площею 147 м2. (вхідна група, ресепшн, три окремі приміщення, одне прохідне приміщення, два санвузли, кухня)
Тихий двір, закрита, охороняєма територія, в приміщенні два окремі входи, сигналізація, відеоспостереження зовнішне та у приміщенні, відеодомофон.
Індивідуальна котельня, є теплолічильники.
У будинку є підземний паркінг, на території будинку є дитячий майданчик.
Встановлено захисні ролети на дверях та вікнах
Раніше у приміщенні діяв приватний дитячий садок.
Перегляди у будь-який час, за домовленістю!
Brokingdom...

30 000 грн/мес
405 грн/м²
Коноплянская ул., 22-Б
многофункциональное помещение
74 м²
2024 год постройки
3 дня назад
#55495
Оренда комерційного приміщення Жк Навігатор 2, Коноплянська 22б.
1поверх, 74м2, має вихід на 2 сторони будинку.
Приміщення без оздоблення, після будівельників:
Радіатори опалення. лазерна стяжка, пожежна сигналізація
Лічильники обліку споживання електроенергії, гарячої та холодної води, опалення.
Розетки та вимикачі.
Мідна проводка.
Гарне транспортне сполучення.
Поруч з: ТРЦ Караван, Лєруа Марлен,Нова пошта, Гастроном, кавʼярня, дитячий садочок, спорткомплекс, Клініка ветеринарної медицини , школа, АЗС, автобусна зупинка.
Ідеально підійде під аптеку, продукти, магазин, пиво, салон краси.
Brokingdom. Ми надаємо весь комплекс рієлторських
послуг - консультуємо, допомагаємо підібрати, к...

4 230 $/мес
18 $/м²
Саксаганского ул., 120
офисное помещение
235 м²
2008 год постройки
4 дня назад
Офісне приміщення в бізнес-центрі “Європа-Плаза”
вул. Саксаганського, 120 — усього 10 хвилин пішки до метро Вокзальна та Університет.
Характеристики:
• Площа: 235 м²
• Поверх: 2-й, окремий вхід
• Орендна ставка: 16 $/м²
• Сервісні витрати: 60 грн/м²
• Комунальні — за лічильниками
• Є генератор та резервне живлення
Переваги:
• Власний вхід для комфорту співробітників та відвідувачів
• Система вентиляції та кондиціонування
• Паркінг для орендарів і гостей
Локація:
У безпосередній близькості — ТЦ «Україна», готель Ibis, Центральний вокзал, ресторани, банки та вся необхідна інфраструктура для ведення бізнесу.
Додатково: можливі ремонтні канікули.
Перегляд — у зручний для вас час.
RR12582
22 473 $/мес
15 $/м²
Физкультуры ул., 28
БЕЗ КОМИССИИ
Олимпийская
офисное помещение
1450 м²
5 дней назад
Пропонується до оренди офісне приміщення в бізнес центрі по вул. Фізкультури 28, Голосіівського району.
Метро Олімпійська -10 хвилин
Загальна площа- 1449,9м2
Орендна ставка-10$/м2
Експлуатація-5,5$/м3

3 492 $/мес
18 $/м²
Жилянская ул., 194
офисное помещение
194 м²
1917 год постройки
5 дней назад
Оренда офісного приміщення в бізнес-центрі «Євразія» на Жилянській Ваш новий комфортний офіс!
Характеристики приміщення:
Адреса: вул. Жилянська, 75
Загальна площа: 194 м (фактична 166,7 м)
Офіс розташований на 6 поверсі 13-поверхового бізнес-центру, що пропонує зручність і функціональність.
Основні переваги:
- Престижна локація: обєкт знаходиться в Голосіївському районі, що забезпечує легкий доступ до міських інфраструктур і транспортних вузлів.
- Гнучкі умови оренди: орендна ставка 18м на місяць плюс ПДВ, з можливістю переговорів, а також річне підвищення на 5 починаючи з другого року.
- Самостійне управління: приміщення передається в стані «як є», що дозволяє адаптувати простір під...

3 100 $/мес
16 $/м²
Липская ул., 19
офисное помещение
200 м²
1929 год постройки
5 дней назад
Ексклюзивний дворівневий офіс в урядовому кварталі Києва з комфортними умовами роботи
Характеристики офісу:
Адреса: вулиця Липська, 19
Площа: 200 м
Цей офіс, розташований на 6-му поверсі 8-поверхового окремо стоячого будинку, пропонує престижну адресу в одному з ключових адміністративних районів Києва. Зручний доступ до станцій метро "Хрещатик" та "Кловська" всього за 7 хвилин пішки робить цей офіс ідеальним вибором для вашого бізнесу.
Основні переваги:
- Центральна локація: урядовий квартал забезпечує відмінну транспортну доступність та зручне місце для вашого бізнесу.
- Конфіденційність та комфорт: чотири окремі кабінети для керівництва; нарадча кімната та зона для мозкового штурму....

1 801 $/мес
19 $/м²
Берестейский просп. (Победы), 20
торговое помещение
94 м²
1966 год постройки
5 дней назад
Унікальна комерційна площа для вашого бізнесу в динамічному центрі Києва!
Характеристики приміщення:
Адреса: Проспект Берестейський, 20
Площа: 93,7 м
Пропонуємо в оренду просторий комерційний об'єкт на першому поверсі фасадної будівлі. Простір готовий до використання з ремонтом.
Основні переваги:
- Вітринні фасадні вікна забезпечують чудову видимість та можливість для яскравої презентації вашого бізнесу.
- Висока стеля (3,6 м) дозволяє адаптувати простір під будь-які потреби.
- Приміщення розташоване на першій лінії проспекту з інтенсивним пішохідним та транспортним потоком, що гарантує стабільний потік клієнтів.
- Електропостачання потужністю 30 кВт і наявність вентиляційного канал...

1 500 $/мес
18 $/м²
Академика Глушкова просп., 31А
помещение для оказания услуг
85 м²
5 дней назад
Запрошуємо вас оглянути чудове приміщення на проспекті академіка Глушкова 31А, яке розташоване безпосередньо навпроти виходу з метро Теремки.
Це приміщення має загальну площу 85.4 квадратних метрів і знаходиться на другому поверсі. Складається воно з п'яти кімнат.
Раніше це місце використовувалося як салон краси, тому тут вже є багато точок доступу до води та електрики, і все це знаходиться в відмінному стані. Тому це ідеальний варіант для відкриття стоматологічної клініки або будь-якого іншого бізнесу, якому потрібна велика площа та зручне розташування поруч із метро.
Навколо вашого бізнесу буде розвинена інфраструктура, адже поруч розташовані кав’ярні, магазини, освітні заклади та багат...
9 000 $/мес
15 $/м²
Николая Михновского бульв. (Дружбы народов), 38
БЕЗ КОМИССИИ
Зверинецкая
многофункциональное помещение
600 м²
5 дней назад
Аренда премиального офиса в центре Киева, 3 минуты до метро Дружбы Народов,
Площадь: 600м2
Цена аренды: 9000$
Оплата наличными или безналично + НДС
Фасад + отдельный вход
5 выходов для удобной логистики
3 Open Space помещения — легко адаптировать под любой бизнес
5 отдельных кабинетов для работы в тишине
Собственная кухня для комфорта команды
6 санузлов — без очередей и неудобств
Премиум-объект с высоким имиджем

16 500 $/мес
23 $/м²
Лейпцигская ул., 15
офисное помещение
715 м²
6 дней назад
Оренда офісу класу «А» на Печерську: Автономність та Статус
вул. Лейпцизька, 15
Пропонується в оренду представницький офіс площею 715 кв.м, розташований на 6-му поверсі сучасного бізнес-центру. Це ідеальний простір для компанії, яка цінує безпеку, технологічний комфорт та стратегічну локацію в діловому центрі Києва.
Ефективна локація
Офіс знаходиться в кроковій доступності від ключових станцій метро:
10 хвилин до ст.м. «Печерська»
15 хвилин до ст.м. «Арсенальна»
Бескомпромісна автономність та інженерія
Будівля спроектована за найвищими стандартами енергоефективності та життєзабезпечення:
Енергонезалежність: Власний генератор забезпечує безперебійну роботу офісу.
Кліматичний комфорт: Система...

89 815 $/мес
31 $/м²
Мечникова ул. (Кловский), 10
офисное помещение
2870 м²
6 дней назад
Преміальний простір 3207,7 м² у діловому центрі Києва
ЛОКАЦІЯ ТА СТАТУС
Офіс розташований на 7-му поверсі легендарного БЦ класу «А» по вул. Мечникова, 2. Це ідеальна точка для великої компанії: 300 метрів до метро «Кловська» та 600 метрів до метро «Палац спорту». Поруч — епіцентр бізнесу: Gulliver, Senator та Horizon.
ВАШ НОВИЙ ОФІС
* Загальна площа: 3207,7 м² (корисна площа — 2718,4 м²).
* Інтер'єр: Стильний дизайнерський ремонт, готовий до заїзду.
* Сервіс: 8 швидкісних ліфтів, що мінімізують час очікування.
* Інфраструктура: У будівлі є все — від Sportlife та ресторанів до Нової Пошти та банківських відділень.
ЕКОНОМІКА ОРЕНДИ
Вартість за 1 м²:
Базова орендна ставка ($20) OPEX ($8) = $28...

16 448 $/мес
16 $/м²
Вацлава Гавела бульв. (Івана Лепсе), 6 Б
офисное помещение
1028 м²
1975 год постройки
6 дней назад
Оренда дуже стильного офісу 1028 кв.м у Києві
вул. Вацлава Гавела, 6Б, Солом’янський район
Пропонується в оренду сучасний офіс з дизайнерським ремонтом у професійному бізнес-просторі.
Ідеальне рішення для великої компанії, представництва або штаб-квартири.
Основні характеристики:
Площа: 1028 кв.м
Поверх: 5 із 6
Ставка: 16 $/м² (включено OPEX та ПДВ)
Додатково: 10% коефіцієнт місць загального користування
Повна автономність та безпека
Офіс повністю адаптований до роботи навіть під час відключень:
потужний дизель-генератор (забезпечує повне живлення)
автономне електричне опалення
система кондиціювання та вентиляції
контроль доступу за картами
відеоспостереження
охоронна та пожежна сигна...

3 600 $/мес
18 $/м²
Владимира Ивасюка просп. (Героїв Сталінграду), 20-А
помещение для оказания услуг
201 м²
1998 год постройки
6 дней назад
Пропонується приміщення на оболонській набережній для комерційного використання: офіс, ресторан, бар, клініка, салон красоти, банк.
Проспект Володимира Івасюка 20 А (Героїв Сталінграду 20 А) Прохідне місце - 201,1 м2
- 1 поверх (9-ти поверхівки)
- 2 великих зала, коридор, приміщення під кухню, 3 санвузли, балкон
- 2 окремих входи з вулиці.
- літня тераса
Об'єкт комерційної нерухомості, приміщення в житловому будинку, готова будівля, банківське приміщення, офісне приміщення, приміщення для надання послуг, приміщення вільного призначення, торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, у будівлі 9 поверхів. Є електрика. Є холодна вода, є гаряча вода. Є опалення. Є 3 санвузла. Є сантехніка. Є ст...

7 596 $/мес
36 $/м²
Бассейная ул., 11
торговое помещение
211 м²
1980 год постройки
6 дней назад
Здається в оренду нежитлове приміщення площею 211 м² у самому серці Києва!
Адреса: вул. Басейна, буд. 11
Площа: 211 м²
Електропостачання: 30 кВт
Активний пішохідний трафік
Центр міста — зручна локація для бізнесу
Підійде під салон, магазин, шоурум, студію.
A19909

39 000 грн/мес
287 грн/м²
Александра Мишуги ул., 12
офисное помещение
136 м²
2010 год постройки
6 дней назад
Оренда офісу 136 м2 в Дарницькому районі на вулиці Олександра Мишуги, Позняки. Приміщення розташоване на 28 поверсі багатоквартирного будинку, вхід через презентабельне парадне з консьєржем. Великі панорамні вікна, чудовий вид на місто. Планування - open space, 4 кабінети, мебльована кухня, санвузол. Виконано дорогий ремонт. Приміщення оснащене системою кондиціювання, охоронною та пожежною сигналізацією. Проведено високошвидкісний інтернет. До метро "Позняки" 200 метрів. Додатково сплачуються комунальні платежі. Офіс частково мебльований.

1 250 $/мес
21 $/м²
Оболонский просп., 26
офисное помещение
60 м²
2020 год постройки
6 дней назад
Оренда офісу в престижному ЖК "Obolon Residences" — ваш ідеальний робочий простір!
Характеристики офісу:
Адреса: Оболонський район, ЖК "Obolon Residences"
Площа: 60 м²
Офіс розташований на 2 поверсі сучасної будівлі бізнес-класу. Він ідеально підійде для будь-якого бізнесу, що прагне розвиватися в комфортних умовах. Завдяки безпеці, яку забезпечує цілодобова охорона, відеоспостереження та консьєрж сервіс, ви можете зосередитись на важливих бізнес-завданнях.
Основні переваги:
- Зручне розташування: Оболонський район, з розвиненою інфраструктурою та відмінною транспортною доступністю.
- Підготовка до ремонту: можливість адаптувати простір під власні потреби та створити офіс вашої мрії....

2 000 $/мес
13 $/м²
Кловский спуск, 7a
офисное помещение
155 м²
2012 год постройки
1 нед. назад
RR16890
Оренда офісу в Carnegie Tower