Фильтры
Аренда коммерческой недвижимости в ЖК PARKLAND, Киев
12 объявлений
- наибольшая площадь
12 объявлений
- наибольшая площадь

2 100 $/мес
13 $/м²
Практичная ул., 3
помещение для оказания услуг
163 м²
2017 год постройки
2 дня назад
Пропонується в оренду фасадне комерційне приміщення для сфери обслуговування у закритому та повністю заселеному житловому комплексі ЖК ParkLand
Всі мешканці комплексу проходять та проїзжають повз приміщення, що забезпечує постійний пішохідний трафік і максимальну видимість бізнесу.
Планування та площа:
Загальна площа: 163,2 м²
Велика приймальна — 90 м²
4 окремі кабінети, які ідеально підходять під:
манікюр, масаж, косметологію
інші б’юті-послуги
Зручне зонування дозволяє ефективно організувати робочий простір.
Стан приміщення:
Виконаний якісний ремонт
Приміщення здається з меблями та обладнанням
Формат — заїхати і одразу працювати
Комунікації та технічне оснащення:
Потужність електрики...

15 000 грн/мес
356 грн/м²
Юнатская ул., 19
помещение свободного назначения
42 м²
сегодня
Київ, вул. Юнацька, 19 (цоколь)
Площа: 42,1 м²
Висота стелі: 3,5 м
Особливості:
• Дуже високий трафік — приміщення розташоване прямо біля входу в ЖК.
• Формат та площа такого типу — рідкісна пропозиція на ринку.
• Гарна геометрія простору, легко адаптувати під будь-який бізнес.
ЖК ParkLand — це «місто в місті»:
• Закрита охоронювана територія, відеоспостереження 24/7.
• 10 000 мешканців, понад 3000 квартир.
• Масштабний комплекс з 35 будинків комфорт-класу (4–10 поверхів).
• Власна розвинена інфраструктура: магазини, кафе, фітнес-центри, аптеки, салони, стоматологія, супермаркет.
Локація:
• 15 хвилин пішки до метро «Васильківська».
• Зупинки громадського транспорту поруч.
• Поруч відд...
Аренда коммерческой недвижимости в ЖК PARKLAND, Киев
40 800 грн/мес
340 грн/м²
Юнатская ул., (Будинок Smart 5)
помещение свободного назначения
120 м²
2023 год постройки
сегодня
ОРЕНДА фасадного комерційного приміщення 122 м² | ЖК ParkLand | окремий вхід
Пропонується в оренду фасадне комерційне приміщення площею 120 м² у заселеному ЖК ParkLand (Солом’янський район, вул. Юнацька, 5).
• великі вікна
• висота стелі — 3.9 м
• вільне планування
• можливість зонування під власний формат бізнесу
• густозаселений житловий комплекс (~1400 квартир)
Стан:
Shell & Core — можливість реалізувати ремонт та концепцію повністю під свій бізнес.
Комунікації:
• п...

4 200 $/мес
4 $/м²
Промениста ул., 44
многофункциональное помещение
1000 м²
вчера
Оренда 1000м2 комерційного приміщення вільного призначення: СТО, склад, виробництво, будь-якого направлення.
Приміщення виконуються з З/Б плит , що надає оперативне виконання замовлення, кожне приміщення робиться з урахуванням ваших особистих побажань.
Примішення вільного планування, бо це великий опенспейс, в якому ви вже можете втілювати всі свої побажання!! Висота стелі 6,5м .
В побудову базового приміщення : побудова приміщення,підлога, криша, ворота/ двері, вікна (при необхідності) , коммунікації, всі інщі умови обговорюються особисто.
Побудова базового приміщення , згідно проекту займає 35-45 діб. Данне приміщення це стан на 21й робочий день.
Територія огорожена парканом по периметру,...

3 800 $/мес
9 $/м²
Практичная ул., 8
многофункциональное помещение
405 м²
2016 год постройки
2 дня назад
Оренда комерційного приміщення, 3 поверх , висота стелі 3 м.
Ділянка під наклоном, тому з одного боку повноцінний поверх
Пропонується в оренду 3 поверх у сучасній окремій комерційній будівлі універсального призначення, розташованій у перспективній діловій локації Голосіївського району, в ЖК Park Land, в оточенні масштабної житлової забудови.
Будівля реалізується по поверхах.
2-й поверх — продано.
До продажу та оренди залишаються: цоколь, 1-й та 3-й поверхи.
Можлива купівля одного або кількох поверхів.
Є своя парковка
Площа поверху — 404.9 м²
Просторий open space
Окремий вихід у двір
Зручна логістика для персоналу та обслуговування
Формат дозволяє використовувати приміщення під:
– фітне...

9 180 $/мес
23 $/м²
Практичная ул., 8
многофункциональное помещение
405 м²
2016 год постройки
2 дня назад
Оренда першого поверху, висота стелі 3 м.
Ділянка під наклоном, тому з одного боку повноцінний поверх
Пропонується до оренди перший поверх у сучасній окремій комерційній будівлі універсального призначення, розташованій у перспективній діловій локації Голосіївського району, в ЖК Park Land, в оточенні масштабної житлової забудови.
Будівля реалізується по поверхах.
2-й поверх — продано.
До продажу залишаються: цоколь, 1-й та 3-й поверхи.
Можлива купівля одного або кількох поверхів.
Є своя парковка
Площа цокольного — 404.9 м²
Просторий open space
Окремий вихід у двір
Зручна логістика для персоналу та обслуговування
Формат дозволяє використовувати приміщення під:
– фітнес-клуб або студію
–...

3 250 $/мес
7 $/м²
Практичная ул., 8
многофункциональное помещение
438 м²
2016 год постройки
2 дня назад
Оренда цокольного поверху, висота стелі 3 м.
Ділянка під наклоном, тому з одного боку повноцінний поверх
Пропонується до оренди цокольний поверх у сучасній окремій комерційній будівлі універсального призначення, розташованій у перспективній діловій локації Голосіївського району, в ЖК Park Land, в оточенні масштабної житлової забудови.
Будівля реалізується по поверхах.
2-й поверх — продано.
До продажу залишаються: цоколь, 1-й та 3-й поверхи.
Можлива купівля одного або кількох поверхів.
Є своя парковка
Площа цокольного — 438.4 м²
Просторий open space
Окремий вихід у двір
Зручна логістика для персоналу та обслуговування
Формат дозволяє використовувати приміщення під:
– фітнес-клуб або студ...

2 100 $/мес
13 $/м²
Практичная ул., 4
офисное помещение
163 м²
2016 год постройки
4 дня назад
Планування та площа:
Загальна площа: 163,2 м²
Велика приймальна — 90 м²
4 окремі кабінети, які ідеально підходять під:
манікюр, масаж, косметологію
інші б’юті-послуги
Стан приміщення:
Виконаний якісний ремонт
Приміщення здається з меблями та обладнанням
Формат — заїхати і одразу працювати
Комунікації та технічне оснащення:
Потужність електрики...
Ищите коммерческую недвижимость в ЖК PARKLAND, Киев по фильтрам
21 000 грн/мес
420 грн/м²
Практичная ул., 8
помещение для оказания услуг
50 м²
2016 год постройки
4 дня назад
ПОЧНІТЬ ЗАРОБЛЯТИ З ПЕРШОГО ДНЯ ОРЕНДИ
Можна довго шукати “ідеальне місце”, а можна вже працювати.
Оренда ФАСАДНЕ приміщення в ЖК ParkLand
вул. Практична, 8
10 хвилин до метро Васильківська
ЧОМУ САМЕ ВОНО?
✔ 50 м² + 5,6 м² підсобка
✔ Перший поверх, окремий вхід
✔ Панорамні вікна -Ваша БЕЗКОШТОВНА РЕКЛАМА
✔ санвузол
✔ Стан Після ремонту — заїхали і працюєте
✔ можливість підключення генератора
ТУТ ПОТРІБНО ПРОСТО ВІДКРИТИ ДВЕРІ і починати працювати
ЛОКАЦІЯ –яка продає
• Центр та центральна алея комплексу
• Закрита територія
• Відеоспостереження 24/7
• Гостьова парковка + трирівневий паркінг
• Швидкий виїзд на Окружну
• 10 хвилин до центру міста
Трафік є. Аудиторія є.
Залишилось зай...

3 250 $/мес
7 $/м²
Практичная ул., 3
многофункциональное помещение
438 м²
2024 год постройки
2 нед. назад
Оренда цокольного поверху, висота стелі 3 м.
Ділянка під наклоном, тому з одного боку повноцінний поверх
Площа цокольного — 438.4 м²
Просторий open space
Окремий вихід у двір
Зручна логістика для персоналу та обслуговування
Формат дозволяє використовувати приміщення під:
Технічні характеристики
Електропотужність — 120 кВт