Фильтры
Аренда коммерческой недвижимости в ЖК Respublika, Киев
11 объявлений
- наибольшая площадь
11 объявлений
- наибольшая площадь
39 570 грн/мес
879 грн/м²
Тадея Рыльского бульв., 2а
многофункциональное помещение
45 м²
сегодня
Власник. Без комісії.
Оренда комерційного приміщення 45 м.кв. ЖК Республіка вул. Родини Кістяківських 2-А
Приміщення в заселеному будинку біля головної площі, навпроти будинку зона BBQ та басейн, поруч школа і дитсадок, прямо біля приміщення дві великі парковки, є місце для тераси.
На перший рік оренди знижка, ремонтні канікули надаються.
52 000 грн/мес
800 грн/м²
Тадея Рыльского бульв., 9
торговое помещение
65 м²
2026 год постройки
2 нед. назад
ФАСАД 65 м² у ЖК Respublika — Вільний доступ! БЕЗ КОМІСІЇ
Здається світле комерційне приміщення у найпопулярнішому комплексі Голосіївського району. Головна перевага: приміщення НЕ за парканом, знаходиться у вільному доступі для мешканців ЖК та всіх гостей комплексу!
Адреса: вул. Братів Шеметів, 9 (секція 30102).
Локація: Безпосередня близькість до центрального променаду. 7 хв до метро Теремки.
Основні характеристики:
Площа: 65 м² (правильна прямокутна форма 5м х 13м).
Поверх: 1-й поверх, фасад, презентабельна вхідна група.
Стеля: Висота 3,8 м — відчуття простору та світла.
Вікна: Велике панорамне вікно «у підлогу».
Електрика: 20 кВт (достатньо для кав’ярні, салону чи студії).
Стан: Післ...
Аренда коммерческой недвижимости в ЖК Respublika, Киев

1 185 $/мес
18 $/м²
Тадея Рыльского бульв., 1
многофункциональное помещение
65 м²
2025 год постройки
2 дня назад
Фасад 65 м² у ЖК Respublika — Вільний доступ
Здається світле комерційне приміщення у найпопулярнішому комплексі Голосіївського району. Головна перевага: приміщення не за парканом, знаходиться у вільному доступі для мешканців ЖК та всіх гостей комплексу.
Адреса: вул. Братів Шеметів, 9 (секція 30102).
Основні характеристики:
Площа: 65 м² (правильна прямокутна форма 5м х 13м).
Поверх: 1-й поверх, фасад, презентабельна вхідна група.
Стеля: Висота 3,8 м — відчуття простору та світла.
Вікна: Велике панорамне вікно «у підлогу».
Стан: Після будівельників...

82 000 грн/мес
1 783 грн/м²
Братьев Шеметов ул., 9
многофункциональное помещение
46 м²
2022 год постройки
3 дня назад
Готовий бюті-бізнес у ЖК Respublika: Дизайнерський простір з фасадним входом!
Пропонуємо в оренду унікальне приміщення, яке ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт клієнтів та естетику. Це повністю укомплектований салон із дизайнерським ремонтом, готовий до роботи з першого дня.
Головна перевага Логістика та Доступ:
Приміщення є наскрізним та має два окремих входи:
Фасадний вхід: Вільний доступ для клієнтів з вулиці без необхідності оформлення перепусток. Прямо під салоном розташовані паркомісця, що є рідкістю для сучасних комплексів.
Вхід із двору: Зручний доступ для мешканців ЖК, що забезпечує лояльну аудиторію "сусідів".
Робочі зони (повна комплектація):
2 місця для манікюру з с...

1 200 $/мес
18 $/м²
Родины Костяковских ул., 9
многофункциональное помещение
65 м²
2022 год постройки
2 дня назад
Здається світле комерційне приміщення у найпопулярнішому комплексі Голосіївського району.
Головна перевага: приміщення знаходиться у вільному доступі (НЕ за парканом) для мешканців ЖК та всіх гостей комплексу.
Адреса: вул. Братів Шеметів, 9.
Локація: Поруч з центральним променадом. 7 хвилин до метро Теремки.
Основні характеристики:
Площа: 65 м.кв (прямокутна форма 5м на 13м).
1-й поверх, фасад, презентабельна вхідна група.
Стеля: Висота 3,8 м.
Панорамні вікна у підлогу.
Електрика: 20 кВт.
Стан: Після будівельників (лазерна стяжка, стіни з цегли).
Потенціал:
Аудиторія: Понад 10 000 мешканців.
Поруч: ТРЦ Respublika Park, Епіцентр, METRO, ВДНГ.
Зручний підїзд та гостьовий паркінг.
Технічне...
21 000 грн/мес
789 грн/м²
Тадея Рыльского бульв., 1
помещение свободного назначения
27 м²
2024 год постройки
4 дня назад
Без комісії для орендаря!
Надаємо кредитні канікули до 3 міс.
Пропонуємо до оренди нежитлове приміщення на вході та біля пропускного пункту в ЖК Республіка
Адреса: Родини Кістяківських, 10
- 26.6 м2;
- фасад, 1 поверх;
- 4.4 метри висота стелі;
- прохідне місце;
- заведена потужність 12 кВт.
У вересні буде великий потік авто та людей, оскільки починає роботу Академія А+ для середніх та старших класів.
Наразі також великий трафік будівельників або людей, які прогулюються по променаду ЖК.
Є можливість орендувати в УК місця під столики на вулиці.
Respublika величезний ЖК з власною інфраструктурою.
На території:
- зелені дворики та декоративний ставок;
- відеоспостереження по периметру та ох...

390 000 $/мес
2 617 $/м²
Тадея Рыльского бульв., 1
многофункциональное помещение
149 м²
2020 год постройки
5 дней назад
Продаж приміщення (149 м2) під будь-який вид діяльності.
Торгівельна площа знаходиться в житловому комплексі Respublika за адресою: бульвар Тадея Рильського 1.
Фасад на 2 сторони!
Опис:
- 100 кВт;
- Вентиляція;
- Усі необхідні комунікації;
- Виведено проведення під пожежну сигналізацію;
- дві вхідні групи ;
- можливість встановити кондиціювання/спліт систему на фасаді;
Ідеально підійде:
- ресторан;
- салон краси;
- магазин та інш.
Про комплекс:
Цей комплекс поєднує в собі найкращі технічні та естетичні характеристики: витончений дизайн, сучасні інженерні системи, цілодобову охорону. Територія міста закрита від сторонніх. Посередині знаходиться «Publik сentre» – зона відпочинку та громадсь...

1 300 $/мес
20 $/м²
Родины Костяковских ул., 2-А
многофункциональное помещение
65 м²
2021 год постройки
1 нед. назад
Оренда комерційного приміщення в ЖК Республіка, вул. Родини Кістяківських 2а
З ремонтом, з терасою, встанвлені всі лічильники, підведені всі комонікаціі, місце під кондиціонер.
Загальна площа 65 м.кв. під любий вид діяльності. Приміщення знаходиться біля басейну
Ищите коммерческую недвижимость в ЖК Respublika, Киев по фильтрам

1 185 $/мес
18 $/м²
Братьев Шеметов ул., 8
многофункциональное помещение
65 м²
2025 год постройки
1 нед. назад
Фасад 65 м² у ЖК Respublika — Вільний доступ