Топ объявлений Долиной

72 500 €
468 €/м²
Шептицького вул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
155 / 55 / 17 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
сегодня
Продаю будинок з терасою та власним подвірʼям який пройшов повну реконструкцію, зроблений гарний ремонт в середині та зовні.
На кухні встановдена вся необхідна техніка та меблі.
Кімнати облаштовані двох спальними ліжками, приліжковими тумбами та шафами ( комодами ), у залі є розкладний диван та камін на дровах.
Ідеально підійде для теплих сімейних вечорів біля каміна з смачним гарячим какаю, або кружичкою теплого та запашного чаю.
Загальна площа будинку 155м.кв. площа земельної ділянки 6 сот. у будинку індивідуальне газове опалення. також на території є не велике господарське приміщення для зберігання інструментів.
можливий продаж частково по перерахунку.
за більшими деталями телефонуй...

19 000 $
844 $/м²
Облиски ул., 115
БЕЗ КОМИССИИ
торговое помещение
22.5 м²
сегодня
Продаж комерційного приміщення в місті Долина
Площа 22.5 м². Приміщення охайне, на підлозі плитка, зручне планування.
Ідеально під магазин, торгову точку або сервісний бізнес.
Поруч парковка, багато житлових будинків та активний пішохідний потік.
Телефонуйте для детальної інформації

54 000 $
756 $/м²
Облиски ул., 115
БЕЗ КОМИССИИ
торговое помещение
71.4 м²
сегодня
Продається комерційне приміщення в місті Долина
Пропонується до продажу комерційне приміщення площею 71.4 м², розташоване в зручній локації міста.
Приміщення з ремонтом, готове до використання
Наявний санвузол
Підігрів води — бойлер
Підійде під магазин, кафе, салон, офіс чи інший бізнес
Велика парковка поруч
Навколо багато житлових будинків, постійний потік людей
Чудовий варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції.
Деталі за телефоном

54 000 $
756 $/м²
Облиски ул., 115
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
71.4 м²
вчера
Продається комерційне приміщення в місті Долина
Приміщення з ремонтом, готове до використання
Наявний санвузол
Підігрів води — бойлер
Підійде під магазин, кафе, салон, офіс чи інший бізнес
Велика парковка поруч
Навколо багато житлових будинків, постійний потік людей

19 000 $
844 $/м²
Облиски ул., 115
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
22.5 м²
вчера
Продаж комерційного приміщення в місті Долина
Ідеально під магазин, торгову точку або сервісний бізнес.
Телефонуйте для детальної інформації

400 $/мес
9 $/м²
Грушевского ул., 9
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
45 м²
2 дня назад
Пропонуємо у оренду приміщення площею 45 м² у м. Долина по вул. Грушевського.
1 поверх, фасадний вхід з центральної дороги — чудова локація для бізнесу з високим пішохідним та автомобільним трафіком. Є санвузол, зручне планування.
Приміщення підходить для магазину, офісу, салону краси, аптечного пункту чи іншого виду діяльності. Поруч активна інфраструктура та зупинки громадського транспорту.
Якщо шукаєте місце для розвитку бізнесу з максимальною видимістю — цей варіант ідеально підійде.

54 000 $
761 $/м²
Облиски ул., 115
БЕЗ КОМИССИИ
торговое помещение
71 м²
2 дня назад
Приміщення з ремонтом, готове до використання
Наявний санвузол
Підігрів води — бойлер
Підійде під магазин, кафе, салон, офіс чи інший бізнес
Велика парковка поруч
Навколо багато житлових будинків, постійний потік людей

270 000 $
614 $/м²
Котляревского ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
440 м²
3 дня назад
Продається унікальний відпочинковий комплекс, розташований у серці лісу — місце, де природа, тиша та простір створюють ідеальні умови для відпочинку та розвитку прибуткового бізнесу.
Локація: на території лісового масиву, віддалено від міської метушні
Площа ділянки: 3,8 га
Озера: 2 га власних водойм
Призначення: у процесі зміни на рекреаційне (для зменшення податків)
ІНФРАСТРУКТУРА ТА МОЖЛИВОСТІ
Комплекс організовував заходи до 180 гостей
6 затишних альтанок серед дерев
Будівля з залами для свят, можливість розміщення гостей
Велика відкрита територія для розширення: будиночки, глемпінг, SPA, кемпінг, баня
Котельня на дровах, встановлені кондиціонери
Власний трансформатор 100...

4 000 $
83 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., 86а
БЕЗ КОМИССИИ
гараж
48 м²
1 нед. назад
Продається гараж | Долина, вул. Хмельницького, кооператив “Любитель”
Продається капітальний гараж у м. Долина, вул. Хмельницького, 86А (ГК «Любитель»)
▪️ Площа — 48,1 м²
▪️ Стіни — цегла, підлога — бетон, перекриття — плити
▪️ Висота — 2,35 м
▪️ Надійна будова, хороше розташування
▪️ Документи в порядку, техпаспорт готовий
Ціна договірна, можливий торг
Звертайтесь за деталями
[телефон скрыт]
[телефон скрыт]
270 000 $
151 $/м²
обліски, 70
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1793.3 м²
1 нед. назад
Виробниче приміщення площею 1800 м.кв, яке можна використати як склад, ангар або може бути переобладнане під будь-який вид виробництва. Підлога бетонна, всередині є декілька підсобних приміщень, два окремих в'їзди які дозволяють завезти техніку будь-яких габаритів. Є електрика, вода, каналізація. Знаходиться зразу біля траси на Закарпаття.
0.63 Га прилеглої території в оренді у держави.

78 000 $
1 135 $/м²
Облиски ул., 12
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
2 комнаты
68.7 / 40 / 7.8 м²
этаж 2 из 2
1960 год постройки
1 нед. назад
🏡 2к квартира з ремонтом та власним подвір’ям | Долина, вул. Обліски 12 | Ексклюзив
Шукаєте простору квартиру з характером, де тепло не лише від підлоги, а й від атмосфери? ☀️
Тоді зверніть увагу на цю пропозицію.
📍 Локація:
м. Долина, вул. Обліски 12
Тихий, обжитий район — без метушні, з приємним сусідством.
⸻
🏠 Про будинок
• Будівництво 1950–60 рр.
• Якісний цегляний будинок
• Повністю утеплений пінопластом
• Лише 2 поверхи — мінімум сусідів, максимум комфорту
• Квартира на 2 поверсі з 2
⸻
📐 Характеристики
• Загальна площа — 68,7 м²
• Житлова — 40 м²
• Кухня — 7,8 м²
Простір відчувається. Немає “тисняви”, все продумано для життя 👌
⸻
✨ Стан квартири
• Якісний євроремонт
•...

4 000 $
83 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., 86а
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
48 м²
1988 год постройки
3 нед. назад
Продається гараж №66 у м. Долина
Гаражний кооператив «Любитель»
Капітальний гараж у обжитому кооперативі, зручний заїзд.
Характеристики:
• Площа: 48 м²
• Обʼєм: 129 м³
• Висота: 2,35 м
• Стіни — цегла
• Перекриття — залізобетонні плити
• Покрівля — рубероїд
• Підлога — бетон
• Є електрика
• Земля приватизована
• Рік побудови: серпень 1988
Функціональність:
• Вміщає 1–2 легкові автомобілі
• Підійде для кросоверів, мінівенів
• Можливе використання під майстерню, склад, авто + мотоцикл
• Сухий, міцна конструкція
Ціна: 4 000 $
Телефонуйте — домовимось про перегляд.

50 000 $
500 $/м²
Оксани Грицей, 17а
БЕЗ КОМИССИИ
100 / 70 / 8 м²
1 этаж
13 сот
2 комнаты
1990 год постройки
3 нед. назад
Продається будинок у місті Долина
Будинок знаходиться біля міського озера
Складається з 2х закритих кімнат кухні та санвузла.
В будинку є газ та світло, все придатне до проживання. Стіни - цегла.
Будинок повністю мебльований, все що є в будинку залишається.
Біля будинку є велике подвірʼя площею 13.8сотих, де
ростуть дерева та є літня кухня та гараж
невеличкий город.
Саме місто досить розвинене та велике та мальовниче, спокійне та комфортне для
проживання.
Можливий обмін на квартиру в м. Івано-Франківськ

30 000 $
625 $/м²
Красінського
БЕЗ КОМИССИИ
48 / 29.1 / 7.7 м²
1 этаж
10 сот
2 комнаты
2023 год постройки
1 мес. назад
Все новостройки