Топ объявлений Езуполя

11 999 $
261 $/м²
Миру, 1
БЕЗ КОМИССИИ
46 / 23 / 11 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2 дня назад
Продам будинок 6соток Цегляний будинок 12.000ДОЛ Продаж Є газ !
Продається цегляний житловий будинок в центрі с.Єзупіля з земельною ділянкою 6.3 сот.
КомунікаціЇ-світло,газ,колонка на подвірї.
ЗаЇзд асфальтована дорога,в пішій доступності магазини,школа,нова пошта.
Можна доробити повноцінний 2 поверх дах піднятий(металопрофіль)
На територіі також є погріб,сарай
12 000 $
263 $/м²
без назви
45.6 / 21 / 9 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
сегодня
Продається цегляний житловий будинок площею 45.6 м2 в центрі с.Єзупіль з земельною ділянкою 6.3 сот.
КомунікаціЇ - світло,газ,колонка на подвір"ї.
Заїзд асфальтована дорога,в пішій доступності магазини,школа,нова пошта.
На території також є погріб,сарай.

12 000 $
263 $/м²
Центральна
БЕЗ КОМИССИИ
46 / 18 / 5 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
1970 год постройки
сегодня
🏡 ПРОДАЖ БУДИНКУ З ДІЛЯНКОЮ В ЦЕНТРІ ЄЗУПОЛЯ
Продається цегляний житловий будинок у самому центрі Єзуполя з земельною ділянкою 6,3 сотих.
📐 Площа будинку: 45,6 м2
🛏 Кімнати: 3
Переваги:
✔ Цегляний будинок
✔ Підключені комунікації: газ та електроенергія
✔ Колонка на подвір’ї
✔ Асфальтований заїзд
✔ На території є погріб та господарська будівля (сарай)
✔ Поруч магазини, школа, Нова пошта - все в пішій доступності
Окремою перевагою є можливість облаштувати повноцінний другий поверх - дах уже піднятий та накритий металопрофілем.
Будинок чудово підійде як для проживання, так і під дачу чи реконструкцію під власний проєкт.

12 000 $
267 $/м²
Миру, 1
БЕЗ КОМИССИИ
45 / 9 / 5 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2000 год постройки
сегодня
Продається цегляний житловий будинок площею 45.6 м2 в центрі с.Єзупіль з земельною ділянкою 6.3 сот. комунікаціЇ-світло,газ,колонка на подвірї. Заізд асфальтована дорога,в пішій доступності магазини,школа,нова пошта. Можна доробити повноцінний 2 поверх дах піднятий(металопрофіль) На територіі також є погріб,сарай.

84 000 $
170 $/м²
Миру
БЕЗ КОМИССИИ
494 / 269 / 30 м²
3 этажа
15 сот
6 комнат и более
вчера
Продаж будинку в смт Єзупіль Загальна площа - 494 кв.м. Земельна ділянка- 15 сот. До будинку підведений газ, світло наявне, центральна каналізація та водопостачання. Розташування гарне, всього лиш 20 км до міста. За більш детальнішою інформацією та оглядами, звертайтесь за телефоном.

12 000 $
263 $/м²
богдана хмельницького
БЕЗ КОМИССИИ
45.6 / 21 / 14 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
1 нед. назад
комунікаціЇ-світло,газ,колонка на подвірї.
Заізд асфальтована дорога,в пішій доступності магазини,школа,нова пошта.
На територіі також є погріб,сарай.

47 000 $
392 $/м²
Галицька
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
120 / 70 / 10 м²
2 этажа
30 сот
5 комнат
1950 год постройки
1 нед. назад
Продаж будинку в смт. Єзупіль
Вулиця галицька 19
Будинок Побудований в 80х роках
Поруч є санаторій дитячий, школа, лікарня- амбулаторія , дит садок , церква , кафе, сільська рада , зупинка ж.д
Транспортна розвʼязка як поїздом так і автобусом , напрямок смт.Побережжя
Дорога веде далі на Козино
Відстань від Франківська 20 км
2 км від будинку до Дністра
До бистриці 1 км
Відстань від Франківська 20 км
Площа будинку 120м2 , 3 кімнати, коридор, кухня
Заведено світла 5квт
Можна зробити каналізацію ( септик) та водопровід
На теріторіі є плодові дерева ( яблука, груші, сливи, виноград, горіх) та ягідні кущі ( смородина, малина)
Криниця на подвірʼї глибиною 6м ( треба чистити)
На те...

12 000 $
263 $/м²
Миру
БЕЗ КОМИССИИ
45.6 / 9 / 5 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2 нед. назад
Продається цегляний будинок площею 45,6 м² із земельною ділянкою 6,3 сотки - чудовий варіант для спокійного життя або дачі з перспективою розширення.
🏡 Переваги будинку:
• надійне цегляне будівництво
• можливість облаштувати повноцінний 2 поверх (дах уже піднятий, металопрофіль)
• компактний і практичний формат житла
🔌 Комунікації:
• підключено світло та газ
• колонка з водою на подвір’ї
🌳 Ділянка та територія:
• 6,3 сотки - достатньо місця для саду, відпочинку або господарства
• на території є погріб і сарай
📍 Локація:
• центр селища Єзупіль
• асфальтований заїзд
• у пішій доступності: магазини, школа, відділення Нової пошти
💫 Ідеальний варіант для тих, хто шукає затишок, власний прост...

45 000 $
199 $/м²
Височана, 14
БЕЗ КОМИССИИ
226.2 / 135.5 / 14.8 м²
2 этажа
25 сот
5 комнат
2013 год постройки
2 мес. назад
Продається будинок із земельною ділянкою у с. Єзупіль на вул. Височана
- код ділянки - # 2 2 8 0
площа будинку — 226.2 м2
площа ділянки — 25 сот
кадастровий номер — 2625855300:01:009:0656
геолокація — 49°02'50"N 24°46'11"E
заїзд — до асфальту 290 метрів
Будинок цегляний, повністю поштукатурений як ззовні так і всередині.
Зроблений міцний фундамент, присутнє підвальне приміщення в 20м2.
Будинок двоповерховий, встановлені хороші металопластикові вікна від Rehau.
Дуже красива видова ділянка, яка стоїть на підвищенні.
Світло підключене, та зроблена розводка по будинку.
Вода заведена з криниці, в якій 30 кілець.
Збоку є сусіди, які проживають, газ заведений до їх ділянки.
За 5 хвилин машиною м...
Все новостройки