Монолітно-каркасна
Новобудова
2 дня назад
2 нед. назад
517 (сегодня 4,
вчера 20)
Описание
В довгострокову оренду здається тепла та затишна 1-кімнатна квартира-студія в новому ЖК Комфорт Таун, вул.Соборності 17 к2, Дніпровський р-н. Соцмісто. Житло Комфорт-класу. Квартира розташована на зручному 5-му поверсі 9-ти поверхового будинку 2018 року побудови. Загальна площа квартири 31м2. Зручне та функціональне планування: кухня-вітальня, санвузол суміжний, є зонування. В квартирі виконаний сучасний ремонт з дорогих та якісний будівельних матеріалів. Є всі необхідні меблі, побутова техніка (холодильник, пральна машина, варильна поверхня, духова шафа, витяжка, кондиціонер, бойлер, електричний чайник, телевізор). В квартирі є все необхідне для комфортного життя.
Хороші сусіди, доглянута прибудинкова територія. ЖК Комфорт Таун - комплекс закритого типу з контрольно-пропускною системою, відеоспостереженням та концепцією "Місто в місті". На території ЖК розвинена інфраструктура: є тенісний корт, тренажери, баскетбольне та футбольне поле, дитячі майданчики, фонтани, Novus, Sport-Life, критий паркінг, Академія, дитячий садок, початкова школа, салони краси, Нова Пошта, аптеки, кафе та багато іншого.
Зручна транспортна розв’язка. Багато громадського транспорту в різні куточки міста.
Довгострокова оренда, без дітей та тварин.
Орендна плата складає – 17500 грн.в міс.+ ком.послуги.
Комісія АН 50%.
Довгострокова оренда, без дітей та тварин.
Орендна плата складає – 17500 грн.в міс.+ ком.послуги.
Комісія АН 50%.
Детали
В квартире 1 комната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планировка комнат Студия. Газа нет, кухонная плита электрическая. В квартире есть Телевизор, Кондиционер, Стиральная машина, Холодильник, Микроволновка. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 1. Работает без света - вода, отопление. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 1. Есть подземный паркинг, доступный как укрытие. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка, отделенная зона для выгула животных. Комиссия за услуги 50 %

История изменения цены
| 18.05.2026 | - 500 грн | 17 500 грн |
| 13.05.2026 | - 500 грн | 18 000 грн |
| 09.05.2026 | - 500 грн | 18 500 грн |
| 03.05.2026 | 19 000 грн |