Монолітно-каркасна
Новобудова
сьогодні
2 тиж. тому
490 (сьогодні 33,
вчора 22)
Опис
В довгострокову оренду здається тепла та затишна 1-кімнатна квартира-студія в новому ЖК Комфорт Таун, вул.Соборності 17 к2, Дніпровський р-н. Соцмісто. Житло Комфорт-класу. Квартира розташована на зручному 5-му поверсі 9-ти поверхового будинку 2018 року побудови. Загальна площа квартири 31м2. Зручне та функціональне планування: кухня-вітальня, санвузол суміжний, є зонування. В квартирі виконаний сучасний ремонт з дорогих та якісний будівельних матеріалів. Є всі необхідні меблі, побутова техніка (холодильник, пральна машина, варильна поверхня, духова шафа, витяжка, кондиціонер, бойлер, електричний чайник, телевізор). В квартирі є все необхідне для комфортного життя.
Хороші сусіди, доглянута прибудинкова територія. ЖК Комфорт Таун - комплекс закритого типу з контрольно-пропускною системою, відеоспостереженням та концепцією "Місто в місті". На території ЖК розвинена інфраструктура: є тенісний корт, тренажери, баскетбольне та футбольне поле, дитячі майданчики, фонтани, Novus, Sport-Life, критий паркінг, Академія, дитячий садок, початкова школа, салони краси, Нова Пошта, аптеки, кафе та багато іншого.
Зручна транспортна розв’язка. Багато громадського транспорту в різні куточки міста.
Довгострокова оренда, без дітей та тварин.
Орендна плата складає – 17500 грн.в міс.+ ком.послуги.
Комісія АН 50%.
Довгострокова оренда, без дітей та тварин.
Орендна плата складає – 17500 грн.в міс.+ ком.послуги.
Комісія АН 50%.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Студія. Немає газу, кухонна плита електрична. У квартирі є Телевізор, Кондиціонер, Пральна машина, Холодильник, Мікрохвильовка. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Працює без світла - вода, опалення. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин. Комісія за послуги 50 %

Історія зміни ціни
| 18.05.2026 | - 500 грн | 17 500 грн |
| 13.05.2026 | - 500 грн | 18 000 грн |
| 09.05.2026 | - 500 грн | 18 500 грн |
| 03.05.2026 | 19 000 грн |