Фильтры
Продажа квартир за 20000 долларов в Киеве
16 объявлений
- наибольшая площадь
16 объявлений
- наибольшая площадь

3 900 $
101 $/м²
Леоніда Каденюка ул., 11
1 комната
39 / 15 / 13 м²
этаж 1 из 9
сегодня
Від забудовника.
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 1-2-3 кімнатних квартир котрі знаходяться на 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9 поверхах, девʼяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, село Ходосівка, ЖК Вилар, Мануфактура, МегаМаркет.
Будинок 2025 року.
Всі централізовані комунікації: газ, світло, вода, каналізація.
Дуже розвита інфраструктура: школи, садки, магазини, спортивні заклади, все поряд. Також ми знаходимось у чисто екологічній зоні: поряд сосновий ліс, озера (рибалка), заповідники.
До Київа 8 кілометрів без заторів. 15 хвилин до Печерська.
Всі питання по телефону
Ціна: 39.000 у.о США. без комісії
Також є квартири з ремонтом по дуже привабливи...

14 500 $
671 $/м²
Лікарська вулиця, 1/1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
22 / 13 / 2 м²
этаж 2 из 2
сегодня
Розпочато продажі нового двоповерхового клубного будинку в селі Шевченкове, розташованого на перехресті вулиць Лікарська та Шевченка.
Доступні різноманітні планування і площі квартир, однак кількість обмежена!
Однією з пропозицій є квартира на другому поверсі.
Загальна площа: 21,6 м²
Планування – вільне.
Можливо встановити сонячні панелі над квартирою!
Можливо об'єднати квартири для збільшення площі (обговорюється індивідуально).
При повній оплаті діє знижка 10%.
Також передбачено розтермінування до 6 місяців:
- Перший внесок 50%: знижка 5%;
- Перший внесок 30%: знижка не надається.
ЦІНА ВКАЗАНА ВЖЕ З УРАХУВАННЯМ ЗНИЖКИ!
Будинок вже завершений, наразі тривають роботи над перестінками...
Купить квартиру в Киеве за 20000 долларов ($)

20 000 $
752 $/м²
Лікарська, 1/1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
27 / 13 / 5 м²
этаж 1 из 2
сегодня
Однією з пропозицій є квартира на першому поверсі. Завдяки висоті стелі у 4,4 м можливе облаштування двоповерхового простору (наприклад спальню 15м2).
Загальна площа першого поверху: 26,6 м² + мансардний поверх 15м2, + гардеробна
Планування – вільне.
Зроблено закладні на кожну квартиру для можливості встановлення генератора!
При повній оплаті діє знижка 10%.
Також передбачено розтермінування до 6 місяців:
- Перший внесок 50%: знижка 5%;
- Перший внесок 30%: знижка не надається.
Ц...

18 000 $
735 $/м²
Ковальский пер., 12
1 комната
25 / 18 / 2 м²
этаж 2 из 9
1977 год постройки
сегодня
Продам кімнату в комунальній квартирі (гуртожиток)
вул. Олекси Тихого 18/20
2/5 поверхового, цегляного будинку.
Розвинута локація.
метро Шулявська 15 хвилин пішки

17 500 $
833 $/м²
Миколайчука, 5В
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
21 / 10 / 5 м²
этаж 2 из 4
2024 год постройки
1 нед. назад
Київська обл., Фастівський р-н. С. Нове. Продам квартиру-студію в новобудові ЖК Green House, вул. Миколайчука 5-В. ЖК знаходиться між с.Тарасівка та Бояркою. Будинок був здан 4кв. 2024р.
Загальна площадь 21/15,5/5 м2.
2пов.\4 пов. будинку.Н-2,56
Стан від забудовника, без оздоблювальних робіт. Будинок з газоблоку, з/б перекриттям + утеплення.
ЖК закритого типу, з відео-спостереженням. Тихе, затишне місце! Гарна прибуденкова територія. Біля будинку, Фора,магазини, пошта, зелена зона, садоч, школа, все для комфортного проживання. Вид з вікна фото..
До м. Київ 14км., поруч є зупинки маршрутних таксі.
Документи ПРАВО-ВЛАСНОСТІ на руках! Меньше 3-х років, налоги свої сплачуемо!
18 000 $
486 $/м²
Юлии Здановской ул. (Ломоносова), (Будинок 19)
1 комната
37 / 17 / 9 м²
этаж 15 из 22
2 дня назад
Продається квартира у ЖК "Еврика" — вигідна інвестиція за привабливою ціною!
Будинок 19
Площа: 36,59 кв.м
Поверх: 15
Планування: зручне та просторе
Адреса: Академіка Глушкова 6
Статус оплати: квартира повністю оплачена
Проект перейшов до нового управителя — Грант Капітал, і його добудовуватиме велика та надійна девелоперська компанія Stolitsa Group (Столиця Груп).
Локація: зручне розташування поблизу метро ВДНХ та Іподром, всього 5 хвилин пішки! Зручна транспортна розв'язка дозволяє легко дістатись будь-якої частини міста.
Умови: Переуступка через ФК "ГАРАНТ КАПІТАЛ", витрати на переоформлення ділимо порівну.
Це чудова можливість для тих, хто шукає доступне житло чи вигідну інвестицію з...
13 500 $
768 $/м²
Родниковая ул., 61-Б
БЕЗ КОМИССИИ
Бортничи
1 комната
18 / 12 / 5 м²
этаж 2 из 3
2025 год постройки
сегодня
Продаж 1 кімнатної смарт - квартири в центрі Бортнич.БУДИНОК ЗДАНИЙ!
Площа квартири 17, 57 м2.Панорамні вікна з видом на ліс.Опалення електричне! Вода -скважина..Каналізація септик.Закінчили повністю все по будинку !!Комунікації підключені та високовольтні кабелі під землею протягнуті.Облаштовується прибудинкова територія..Ціна за кіловат електроенергії -4, 32грн.
Місце розташування : в самому центрі Бортнич.
Закрита територія. .Парковка. Транспортна роз"язка- 104 автобус від ст.М "Харківська" , та інший транспорт.Затишне місце: ліс та озеро поряд.Магазини Фора, Атб.Метро "Бориспільська 15 хвилин
19 900 $
796 $/м²
Луговой пер., (Будинок 3)
1 комната
25 / 15 / 8 м²
этаж 2 из 4
сегодня
Жк "Сонячний," будинок введений в експлуатацію Квартира на 2поверсі/4 поверхового будинку Площа 25 м2,студійка! Продаж від забудовника!! Оформлення права власності в день угоди!
Інфраструктура: магазини:Фора,АТБ, ринок.Садочок ,школа.
Ищите недвижимость в Киеве за 20000 долларов ($) по фильтрам

19 000 $
1 000 $/м²
Воскресенский просп. (Перова), 15-В
1 комната
19 / 13 / 4 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Адреса: проспект Воскресенський (Перова) 15-В, м. Київ
Дніпровський район
Загальна площа – 19/13/4
Поверховість - 5/5
Продається 1к квартира поряд з Авторинком
(гуртожиток, спільний санвузол на дві кімнати, блочного типу)
До метро 10-15 хвилин транспортом до метро Дарниця
Квартира з ремонтом, невелика але світла та тепла. Будинок цегляний....
18 600 $
702 $/м²
Луговая ул., 56-А
1 комната
26 / 13 / 7 м²
этаж 2 из 4
сегодня
Однокімнатна квартира євро - студія 26,49 м2, в місці Києві, вул. Лугова 56-А, кв. 12, в клубному будинку ЖК Сонячний. Дарницький район. Другий поверх чотириповерхового будинку з газоблоку, утепленого мінеральною ватою. Висота стелі 2,8 м. Панорамні вікна. Вид з вікна у двір. Продаж по переуступці. Будинок побудований та зданий в експлуатацію - 2023 року. Організовано ОСББ. Метро Бориспільська близько, відстань - 2 км.
Квартира знаходиться в мальовничому житловому комплексі зі своєю закритою територією і відео спостереженням, зоною для відпочинку з фонтаном, загальними паркомістями. Опалення електричне. Водопостачання – свердловина, центральна каналізація.
Будинок дуже теплий, під'їзд з...
17 900 $
994 $/м²
Пушкина ул. (Пушкина), 27А
1 комната
18 / 8 / 7 м²
этаж 1 из 3
сегодня
Ціна всього 1000$ за метр !
Готовий будинок з документами !
3-х поверховий будинок клубного типу всього на 20 квартир.
Закрита територія з дитячим майданчиком та достатньою кількістю паркомісць для мешканців.
Квартира розташована на 1 поверсі
Квадратура - 18 м2
Висота стелі — 2,8 м
Будинок з керамоблоку, міжквартирні стіни товщиною 60 см, що забезпечує гарну шумоізоляцію
Охайні підʼїзди.
Газ (двоконтурні котли)
Документи повністю готові — одразу оформлюється право власності.
Локація дуже зручна: лише 500 метрів до Києва. Тиха та спокійна частина Софіївської Борщагівки — комфортно як для життя, так і для орендного бізнесу чи інвестиції.
Планування студійного типу
З урахуванням локації...
19 000 $
950 $/м²
Промышленная ул., 32
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК OAZIS Hills
1 комната
20 / 9 / 6 м²
этаж 2 из 5
сегодня
В наявності квартири від забудовника квадратурою від 16 до 37 метрів !
ЖК Oazis Hills — це ідеальне поєднання комфорту, безпеки та зручного розташування!
Комплекс знаходиться всього 1,5 км від Києва, у тихій та доглянутій частині Софіївської Борщагівки. Усе поруч:
— зупинка громадського транспорту за 5-6 хвилин пішки (450 м),
— магазин — лише 400 метрів від будинку.
Закрита територія забезпечує максимальну безпеку:
— відеоспостереження по всьому комплексу,
— контрольований вхід і в’їзд по магнітних ключах,
— паркомісця, дитячий майданчик і зелена зона для відпочинку.
Квартира на 2 поверсі, загальною площею 20 м² — ідеальний варіант для першого житла чи інвестиції під оренду!
Продумане розділ...
12 700 $
794 $/м²
Промышленная ул., (Будинок 3)
1 комната
16 / 8 / 5 м²
этаж 5 из 5
2026 год постройки
сегодня
В наявності квартири від забудовника квадратурою від 16 до 40 метрів ! Ціни від 12700$ !
Квартира на 5 поверсі, загальною площею 16,03 м² — ідеальний варіант для першого житла чи інвестиції під оренду!
Продумане планування, якісні вікна з дзеркальним напиленням, броньовані двері, індивідуальний газовий котел — опалення й гаряча вода.
Лічильники на газ, воду та електроенергію.
— магазин — лише 400 метрів від будинку.
Закрита територія заб...

17 000 $
739 $/м²
Тарасівська, 1
єВідновлення
1 комната
23 / 15 / 8 м²
этаж 2 из 4
2023 год постройки
сегодня
Продаж смарт квартира в с. Тарасівка. В квартирі частково виконано ремонт - зроблена стяжка, стіни витянуті, проведена проводка. Комфортне та затишне місце для проживання. До кільцевої дороги 10 хвилин. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоно!

19 980 $
999 $/м²
Леменівська ул., 11
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК ул. Леменовская, 11
1 комната
20 / 10 / 6 м²
этаж 1 из 6
вчера
Продаж однокімнатної смарт-квартири в новому будинку ЖК Женева, с. Софіївська Борщагівка, вул. Леменівська 11.
Про квартиру:
Квартира з документами можно заходити на ремонт. Загальна площа квартири 20 кв.м. Будинок монолітний, утеплений. Квартира на 1 поверсі у середині будинку. Стан квартири під чистове оздоблення: чорнова стяжка підлоги, металопластикові вікна, металеві двері. Комунікації: каналізація -септик, вода- своя свердловина, опалення – електро.
Квартира знаходиться в тихому місці, 700 метрів від Кільцевої дороги. Поруч дуже розвинена інфраструктура. Маршрутки кожні 5 хв до м. Академмістечко та до м. Теремки. 1/5 пов.
Умови покупки:
Продаж БЕЗ комісії.

15 600 $
678 $/м²
Терновская ул., (Будинок 2)
1 комната
23 / 20 / 3 м²
этаж 1 из 3
2024 год постройки
3 дня назад
Продаж квартир в першому збудованому будинку ЖК «Бруклін Парк» в Білогородці, вул. Тернівська 13
‼️Продаж без комісії для покупця‼️
Квартири з документами, від забудовника. Оформлення мінімальне.
При купівлі квартири вже можна заходити на ремонт та отримувати право власності на свою квартиру!
В підʼїзді виконаний сучасний ремонт, встановлено відеодомофон, та встановлені якісні дорогі вхідні двері на кожну квартиру. Датчики руху на освітлення. Також освітлення підʼїзду працює навіть коли нема світла в будинку. Також в будинку встановлені якісні енергозберігаючі вікна WDS Ultra 70 з двокамерним енергозберігаючим склопакетом, та облаштована власна бойлерна.
- Площа квартир : від 23 м2
- Вс...