Фильтры
Продажа квартир в Киеве
1 982 объявления
- наибольшая площадь
1 982 объявления
- наибольшая площадь

310 000 $
1 555 $/м²
Лукʼянівський пер., 2
3 комнаты
199 / 120 / 35 м²
этаж 2 из 5
2023 год постройки
сегодня
Найкраща пропозиція на ринку! Квартира та два паркомісця в підземному паркінгу у клубному будинку за 310 000$!
Квартира унікальна за своїми характеристиками, зі стелями від 3,4м до 4,8м, двома великими балконами-терасами та французським балконом у тихий затишний двір.
Будинок введений в експлуатацію, активно заселяється. Преміальна якість забудови - від оздоблення фасаду травертином, цегляних стін до мармурових підлог у підіздах. Ліфт йде у підземний паркінг, одразу до сімейного машиномісця яке входить у вартість!
Такі пропозиції бувають раз на життя, перегляд у зручний час, телефонуйте прямо зараз!

140 000 $
1 096 $/м²
Катерини Білокур ул., 8
3 комнаты
128 / 55 / 30 м²
этаж 3 из 3
1954 год постройки
сегодня
Унікальна пропозиція в тихому і затишному куточку Печерська біля Ботанічного саду Гришка.
Дворівнева сталінка за найкращою ціною. Перший рівень кухня- вітальня і санвузол, балкон у тихий двір. Другий рівень під ремонт. Можна розпланувати на 3 окремі кімнати, гардеробну і просторий санвузол. Був повністю замінений дах у будинку у 2024 році. Мансардні вікна які були раніше в наявності, але потребують повторного монтажу у дах. Обʼєкт унікальний за технічними характеристиками і ціною, хоч і потребує коштів щоб до остаточної реновації.
В цьому будинку розташована бібліотека ім. Катерини Білокур, поруч бомбосховище, 2 школи, дитячий садок, лікарня, метро Звіринецька (Дружби Народів) і ботанічний...
Приобрести квартиру в Киеве

195 000 $
1 948 $/м²
Гарматная ул., 38-А
3 комнаты
100 / 52 / 13 м²
этаж 10 из 19
2016 год постройки
сегодня
Продам видову 3-кімнатну квартиру в ЖК “Козацький”, вул. Гарматна, 38-А.
Власник. Без комісії.
10 поверх із 19
Загальна площа — 100,1 м²
Планування:
3 окремі кімнати
кухня — 12,9 м²
лоджія — 7 м² + 0,8 м²
гардеробна — 2,4 м²
видова квартира
вікна з кімнат і кухні виходять на парк Орлятко
гарний відкритий простір без забудови
Переваги:
будинок з резервним живленням
ліфт, вода і тепло працюють навіть при відключеннях
Опалення:
індивідуальний облік тепла
тепла підлога (ванна + лоджія)
кондиціонери в кожній кімнаті та кухні
Додатково:
система очищення...

299 000 $
3 987 $/м²
Гарета Джонса ул. (Сімʼї Хохлових), 12
3 комнаты
75 / 60 / 10 м²
этаж 2 из 12
2023 год постройки
сегодня
Стильна квартира в інноваційному ЖК [ссылка скрыта]
Продаж дизайнерської квартири у самому серці першого в Україні інноваційного парку — [ссылка скрыта]. Це не просто нерухомість, це стиль життя в екосистемі, де технології, безпека та комфорт об'єднані в єдине ціле.
Про квартиру: Простір та Функціональність
Квартира розташована на 2-му поверсі, загальна площа — 75 м². Завдяки висоті стель 2.85 м та панорамному склінню, простір наповнений світлом.
Ідеальне планування для життя:
Кухня-вітальня: Простора open-space зона з виходом на власний балкон. Велика вітальня з розкладним диваном — ідеальне місце для відпочинку та прийому гостей.
Master Bedroom: Затишна спальня з власною гардеробною к...

920 000 $
7 077 $/м²
Евгения Коновальца ул. (Щорса), 26-А
3 комнаты
130 / 60 / 40 м²
этаж 12 из 25
сегодня
Продаж ексклюзивної 4-кімнатної квартирі в ЖК Skyline Residence, Печерськ, вул. Євгена Коновальця, 26А, Центр.
Площа: 130 м²,
Поверх 12/25
Є генератор все працює під час відключень електроенергіі.
Планування одне з кращих в будинку, правильна форма квартири:
Кухня-вітальня (меблі Diesel);
Головна спальня;
Дитяча з двома ліжками;
Кабінет/дитяча;
2 санвузли (з ванною та душем);
Пральня
Балкон
Дизайн і техніка:
Авторський ремонт, кухня й меблі Diesel, техніка преміум-класу Miele. Встановлено "розумний дім", підігрів підлоги, кондиціювання, управління шторами з пульта. В квартиру вкладено біля 500к.
Skyline Residence/ Скайлайн це клубний формат ЖК із презентабельною вхідною групою та окремою...

163 000 $
1 913 $/м²
Немецкая ул. (Тельмана), 3
3 комнаты
85 / 48 / 12 м²
этаж 1 из 3
1914 год постройки
сегодня
Продаж затишної 3-кімнатної квартири. 85,2/47,5/12.4 Ця квартира підійде як для життя родини, так і для успішного комерційного проєкту. Поруч станція метро " Палац Україна". Квартира на 1 поверху (високий бельєтаж) - ідеально для тих хто не хоче залежати від ліфтів. Продумане планування, що дозволяє раціонально використовувати кожен метр. Квартира світла та охайна. У пішій доступності ТРЦ Ocean Plaza, супермаркети, школи, садочки та кращі заклади міста

200 000 $
2 128 $/м²
Михаила Донца ул., 2-А
3 комнаты
94 / 78 / 14 м²
этаж 10 из 26
2017 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу простора, світла та неймовірно затишна 3-х кімнатна квартира площею 94 кв.м, у Солом’янському районі.
Квартира у відмінному стані, повністю укомплектована та готова до комфортного проживання.
Переваги квартири: Розташована на 10-му поверсі( поверх закритий на СКД)
Сучасне планування, додатково утеплена, світлі та просторі кімнати, є окрема гардеробна кімната.
Всі необхідні меблі та техніка вже в квартирі.
Сучасна система очищення води+ окремий фільтр для питної води. Тепла, світла, доглянута ( є тепла підлога).
Закрита територія будинку з охороною та відеоспостереження 24/7. На території будинку є кафе, магазини, салони та дитячий садок. Також в будинку є дво...

800 000 $
7 273 $/м²
Ивана Фёдорова ул., 2-А
3 комнаты
110 / 70 / 30 м²
этаж 18 из 26
сегодня
Продаж видової 3-кімнатної квартири в ЖК Tetris Hall 2, вул. Івана Федорова, 2а, центр, Печерськ.
Без комісії. Пряма пропозиція від власника, СПП, є відеоогляд. Обладнана інвентором. Пряцює при відключені опалення/вода/ліфти.
У продажу — унікальна 3-кімнатна квартира площею 110 м² в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва — Tetris Hall. Будинок із басейном на даху, лаунж-зоною та панорамними терасами — символ сучасного стилю та комфорту в самому серці столиці.
Про квартиру
Квартира розташована на 18-му поверсі, із панорамним видом на НСК «Олімпійський» та історичну частину міста. Виконано новий дизайнерський ремонт за індивідуальним проєктом.
Усе абсолютно нове: меблі, техніка,...
Ищите недвижимость в Киеве по фильтрам

299 999 $
2 381 $/м²
Нижний Вал ул., 27-29
3 комнаты
126 / 80 / 35 м²
этаж 5 из 12
сегодня
Дворівнева квартира із зимовим садом у серці Подолу,
Нижній Вал 27-29,
5/6 поверхи,
126 м.кв.
Історичний центр Києва, Поділ.
Новобудова, неймовірний вигляд з балкону - на Андріївську церкву, Софійський та Михайлівський Собори. 5 хв до Андріївського узвозу.
Вхід у метро Контрактова площа - прямо у внутрішньому дворі будинку.
2 майстер-спальні з санвузлами та гардеробом, кабінет, кухня із їдальнею, спортивна зона, вітальня (1 спальня та вітальня- «за трьома стінами», 2 виходи з квартири на 5 та 6 поверхи)
Унікальний зимовий сад зі скляним дахом.
Три санвузли,
підігрів підлоги по всій площі, утеплення стін та стелі, автономне опалення, очистка води, система витяжної вентиляції, кондиціо...

699 000 $
4 854 $/м²
Новоселицкая ул., 10
3 комнаты
144 / 80 / 19 м²
этаж 2 из 9
2014 год постройки
4 дня назад
ЖК «Ренесанс»
📍 вул. Новоселецька, 10
Продаж 3-кімнатної квартири
✨ Преміальні апартаменти в автономному будинку
⚡️ Завжди є світло, опалення та вода
Характеристики:
• Поверх: 2/9
• Площа: 144 м² (житлова — 80 м², кухня — 19 м²)
• Висота стель: 3,10 м
• Двостороння квартира
• На поверсі лише 2 квартири — максимум приватності
Планування:
• Простора кухня-вітальня
• 2 спальні з власними санвузлами
• Пральна кімната + гостьовий санвузол
• Окрема гардеробна
Деталі інтер’єру:
Класика
Будинок та двір:
ЖК Renaissance Residence розташований у Посольському кварталі Печерська — одному з найпрестижніших районів Києва.
Технічні переваги та комфорт:
• Автономне опалення: 3 котельні з комп’ютерним уп...

81 000 $
900 $/м²
Леоніда Каденюка ул., 18
3 комнаты
90 / 60 / 25 м²
этаж 9 из 10
сегодня
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 3 кімнатної дворівневої квартири 90 м2 котра знаходиться на 9 поверсі десяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, Новий ЖК , Вулиця Леоніда Каденюка 18.
Будинок 2025 року, здан, введений в експлуатацію!!! У будинку є бомбосховище.
Всі питання по телефону
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см.
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 кВт. прямі договора ( не комерційні тарифи )
-газ, встановлено, газовий 2 контурний котел, індивідуальне опалення;
-централізована каналізація.
У квартирі зробл...

109 000 $
1 094 $/м²
Братства Тарасовцев ул. (Декабристів), 12/37
3 комнаты
100 / 58 / 14 м²
этаж 15 из 26
2003 год постройки
сегодня
Продаж без комісії затишної 3к квартири по вул. Братства тарасівців, 12/37, Дарницкий район, Лівий берег
Загальна площа 99,6 м2, житлова площа 58 м2, кухня 14 м2
Квартира розташована на 15 поверсі 24 поверхового будинку
Квартира складається з:
2 спальні кімнати
Просторий зал
Велика кухня
Роздільний санвузол з ванною
Коридор
Засклений балкон
В квартирі відмінне двостороннє планування, всі кімнати роздільні. Простора вітальня з великими вікнами забезпечує достатньо світла та затишку, велика спальня та окрема кімната для кабінету або дитячої!
Будинок 2003 року, побудований за монолітно-каркасною технологією, взимку теплий, літом прохолодний. Під’їзд в середині двору. Наприкінці 2024...

73 900 $
725 $/м²
Архитектора Вербицкого ул., 22/1
3 комнаты
102 / 64 / 9 м²
этаж 9 из 9
1984 год постройки
сегодня
Архітектора Вербицького 22/1 Дарницький район Харківська метро пішки.
Продам 3-х кімнатну квартиру по вулиці Архітектора Вербицького 22/1. Харківський масив. Дарницький район. 9-й поверх, 9 поверхового будинку 96 серії ( 10-й поверх технічний ), 102/64/9 кв.м. Квартира складається з кухні, вітальні, 3-х спален, санвузла роздільного в кафелі та 4-х балкона засклених. Житловий стан: деревяні склопакети, ліноліум, вбудована кухня, міжкімнатні двері - дерево. Броньовані двері, домофон, кабельне телебачення, інтернет.
Розвинута інфраструктура: школи, дитячі садки, ТРЦ, фітнес-клуб Спортлайф, супермаркети, ринок, поліклініка, зона відпочинку, озера, парк.
Зручна транспортна розв'язка. Станція метр...

600 000 $
4 724 $/м²
Бульварно-Кудрявская ул. (Воровского), 17-А
3 комнаты
127 / 60 / 20 м²
этаж 14 из 19
2021 год постройки
3 дня назад
ПРОДАЖ унікальної VIP квартири в ЖК «Ярославів Град»
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 17А
14-й поверх з 19
ПЛОЩА – 127 м.кв.
До Вашої уваги пропонується нова стильна квартира виконана за авторським проектом. Це унікальна квартира, спроектована згідно сучасних стандартів та має технологію розумного будинку. В квартирі виконаний сучасний авторський ремонт з якісної побутової техніки та меблевої фурнітури від провідних світових брендів.
ПЛАНУВАННЯ:
- Вхідна група у вигляді просторого фоє з виходом до інших кімнат;
- Пральна кімната;
- Гостьвий санвузол (душ);
- Велика кухня-вітальня з панорамним видом на місто і виходом на відкритий балкон;
- Спальна кімната;
- Спальна кімната «Ma...

121 999 $
1 544 $/м²
Очаковская ул., 10
3 комнаты
79 / 52 / 14 м²
этаж 4 из 4
1958 год постройки
сегодня
Добрий день!
Продаємо простору, 3-кімнатну квартиру, з чистою юридичною історією (право власності від 2018 року), комфортним плануванням, каміном та автономним опаленням!
! Продаж БЕЗ КОМІСІЇ !
Опис та фотографії відповідають дійсності!
ПРО КВАРТИРУ:
• Загальна площа: 76,4 м² + балкон 2.6 м2
• Поверх: 4 / 4
• Формат: 3 кімнатна квартира з двома окремими спальнями, просторою вітальнею з КАМІНОМ (на дровах) та балконом!!!
Комфортний простір для щоденного життя, з логічним зонуванням і великою кількістю світла та високими стелями:
- вітальня з каміном та балконом
- санвузол з джакузі
- master bedroom з окремою гардеробною кімнатою
- друга спальня
- функціональна кухня з вбудованою тех...

167 999 $
1 680 $/м²
Голосеевский просп. (40-летия Октября), 48
3 комнаты
100 / 49 / 13 м²
этаж 3 из 4
сегодня
Стиль та якість неперевершеної квартири з авторським дизайном ремонту, сучасне планування: кухня вітальня, спальня, кабінет, велика гардероба кімната , ванна кімната з вікном, душова кабіна, вбудовані шафа-купе, меблі, техніка, камін, Н=3.6м, дореволюційний цегляний теплий будинок , перекриття: залізобетон, закритий двір, парковка, розвинена інфраструктура: поруч магазини, дитячі садочки, школа, поліклініка, парк Голосіівський, метро Деміївська- 3 хвилини. До центру -10 хвилин.

320 000 $
2 143 $/м²
Павловская ул., 26/41
3 комнаты
149 / 39 / 62 м²
этаж 10 из 12
2003 год постройки
сегодня
Простора та світла 3-кімнатна квартира 149.3 м² з !!великою критою терасою. Є сховище та завжди є світло.
Пропонується до продажу простора дворівнева 3-кімнатна квартира у престижному будинку за адресою вул. Павлівська 26/41, Шевченківський район.
Будинок, побудований у 2003 році, має прекрасну тепло та шумоізоляцію та знаходиться в прекрасній локації, поряд з історичним центром міста, зручними виїздами з міста, в 15 хвилинах пішки від 3 станцій метро. Закрита територія, власний двір, підземний паркінг (можливе використання як бомбосховища). Світло є завжди.
Квартира дворівнева, вхід на 09 поверсі, квартира на 10 невисокому поверсі -панорамний вид на місто. 2 квартири на поверсі. Загальн...

387 000 $
2 846 $/м²
Сапёрное Поле ул., 5-А
3 комнаты
136 / 64 / 28 м²
этаж 9 из 9
2017 год постройки
сегодня
Ексклюзив 3 кімнатна квартира Бульвар Фонтанів
Ціна 2900 за метр
Вид на Тарьян Тауерс
Оперативний показ в будь який час
Безпечний ЖК в центрі міста

350 000 $
2 574 $/м²
Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 14
3 комнаты
136 / 48 / 69 м²
этаж 5 из 17
2010 год постройки
вчера
На продаж пропонується чудова 4-х кімнатна квартира площею 135.5 м2 в ЖК "Новопечерські Липки", Печерський р-н
5/17 поверх / 135.5 м2 / 3 спальні / вид на вул. Верхогляда / Печерський р-н / Звіринецька
Планування:
- Основна спальня з власним санвузлом
- 2 окремі спальні
- Санвузол
- Гардеробна
- Велика кухня-вітальня(68.9 м2)
- Лоджія
Простора квартира в самому центрі Новопечерських Липок, поруч з всією необхідною інфраструктурою комплексу.
В оренду ніколи не здавалась, проживали лише власники, має гарний косметичний стан та всі необхідні побутові пристрої.
З бонусів - гарний вид.
Окремо є в продажі є паркомісце (ціна по запиту)

152 000 $
1 617 $/м²
Николая Михновского бульв. (Дружбы народов), 13
3 комнаты
94 / 45 / 28 м²
этаж 5 из 5
1960 год постройки
сегодня
Без комісії.
Продаж квартири Печерський район бульвар Миколи Міхновського, 13 ( Дружби Народів )
Розглядаємо:
Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
єВідновлення
Житловий сертифікат
Ваучер
Площа 94 м²
5 поверх з 5
Є технічний поверх
Новий дах, ремонт виконаний у 2025 році
Будинок 1960 року
Цегляний будинок
Залізобетонні перекриття
Є газ
Планування:
Кухня-вітальня
3 окремі спальні
Функціональне планування
Доглянутий житловий стан
Охайний під’їзд
Є підвал, облаштований як бомбосховище
Тихий двір
Є місце для паркування авто
Інфраструктура
10–15 хвилин пішки до м. Либідська
10–15 хвилин пішки до м. Звіринецька
Поруч навчальні заклади
Кафе та ресторани
ТРЦ Ocean Plaza
Все, що потр...