Фильтры
Продажа квартир в Киеве - страница 186
7 516 объявлений
- наибольшая площадь
7 516 объявлений
- наибольшая площадь

158 000 $
2 194 $/м²
Герцена ул., 35
2 комнаты
72 / 35 / 13 м²
этаж 2 из 20
2017 год постройки
сегодня
Пропонується на продаж (БЕЗ КОМІСІІ) чудова та простора, повністю укомплектована квартира у престижному ЖК "Герцен Парк" (вул. Герцена, 35) у Шевченківському районі. Квартира з якісним ремонтом розташована на 2-му поверсі 20-ти поверхового будинку та має заальну площу 72 кв.м. + велику лоджию та гардероб. В квартирі з 2-ма окремими кімнатами Є для комфортного проживання вся необхідна мебля та техніка (яка залишаеться)!Це ідеальний варіант "заїжджай та живи" . Роздільний сан вузол має теплу підлогу.. Лічильники на все + на тепло. Батареї з регулятором. ЖК 2017 року має закриту територію, підземний паркінг та розвинену інфраструктуру. Відрізняється гарною теплоізоляцією, панорамними видами та...

80 000 $
1 242 $/м²
Ларисы Руденко ул., 21
2 комнаты
64 / 29 / 12 м²
этаж 18 из 18
2001 год постройки
сегодня
Без Комісії! Продаж 2 кімнатна квартира в Дарницькому районі, вул. Лариси Руденко 21. Квартира знаходиться на 18 поверсі з 18 поверхівки. Зверху є повноцінний технічний поверх. Загальна площа становить 64,4 м.кв. Продаж частково з меблями. Розвинена інфраструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 80000 у.о. КОД 21147354

85 000 $
2 500 $/м²
Новогоспитальная ул. (Щорса пер.), 5-А
1 комната
34 / 19 / 6 м²
этаж 2 из 9
1972 год постройки
сегодня
Без комісії! Продаж 1-кімнатної квартири на Печерську — ідеально для життя або під оренду.Адреса: м. Київ, Печерський р-н, вул. Новогоспітальна, 5А (м. Печерська)Коротко про переваги:Чудове розташування у центрі — крокова доступність до метро Печерська, транспортних маршрутів, супермаркетів, кав’ярень.Зручна планування одно кімнати — підходить як для одинокої людини, пари або інвестиції під оренду.Тихий двір, розвинена інфраструктура району, поруч парки та медичні заклади.Продаж без комісії — економія на послугах агентства.

89 000 $
1 156 $/м²
Анны Ахматовой ул., 6
3 комнаты
77 / 42 / 8 м²
этаж 5 из 15
1992 год постройки
сегодня
#5124
Простора 3-кімнатна квартира з ремонтом на Позняках — вул. Ахматової
Продається світла, доглянута квартира у сучасному та зручному районі Позняків.
Загальна площа — 77 м², продумане планування: велика гостьова кімната 31 м², дві окремі спальні 12 м² та 18 м², роздільний санвузол. Ідеальний варіант для сім’ї або тих, хто цінує простір і комфорт.
Переваги квартири:
свіжий якісний ремонт, квартира готова до заселення без додаткових витрат;
залишаються усі необхідні меблі та побутова техніка;
кухня з фільтром зворотного осмосу — завжди чиста питна вода;
два балкони, один облаштовано як затишне патіо для відпочинку;
відеоспостереження у під’їзді, оновлені ліфти та охайний будинок.
Л...

100 000 $
1 389 $/м²
Симиренко ул., 34-А
3 комнаты
72 / 58 / 8 м²
этаж 2 из 10
2002 год постройки
сегодня
Продаж 3-кімнатної квартири на Симиренка!
Житло розташоване на комфортному 2-му поверсі 10-поверхового будинку.
Квартира загальною площею 72 м² має три роздільні кімнати. Є просторий хол, кухня площею 8 м² та дві лоджії. Санузол роздільний.
Це ідеальний варіант для родини. Телефонуйте!

80 000 $
1 778 $/м²
Леси Украинки бульв., 28
2 комнаты
45 / 28 / 7 м²
этаж 10 из 10
1967 год постройки
сегодня
Продається 2-кімнатна квартира на Печерську!
У пішій доступності знаходяться магазини, супермаркети, кафе, ресторани, банківські відділення та аптеки. До метро — станція «Печерська» розташована лише у 3-5 хвилинах спокійної ходьби від будинку.
Це чудовий варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду в затребуваній локації.

170 000 $
1 889 $/м²
Практичная ул., 6
3 комнаты
90 / 43 / 18 м²
этаж 9 из 9
2016 год постройки
сегодня
ВЕЛИКА 3К у ЖК Parkland | 90 м² | ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ | 15 хв до метро
📍 вул. Юнацька, 6
🏢 ЖК Parkland
📐 90 м²
🔥 Один із найкращих сімейних варіантів у комплексі:
3 окремі кімнати
велика кухня
2 санвузли
панорамні вікна
👉 простір, комфорт і повна автономність
💎 Планування, яке реально зручне для життя:
три окремі спальні
простора кухня з вбудованою технікою
ванна + окрема душова
багато світла та простору
⚡ ГОЛОВНА перевага — ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ
✔ двоконтурний котел
✔ контроль температури та витрат
✔ незалежність і комфорт
👉 дуже цінна перевага сьогодні
🌿 Комфорт щодня:
тепла підлога у санвузлах
система “розумний дім”
висота стелі 2,7 м
панорамний вигляд з вікон
🏡 ЖК Parkland...

122 000 $
2 961 $/м²
Михаила Максимовича ул. (Трутенко Онуфрия), 26-Д
1 комната
41 / 20 / 10 м²
этаж 5 из 21
2024 год постройки
сегодня
Продаж квартири по переуступці в ЖК “Нова Англія”, будинок Віндзор — 5 поверх
Пропонується до продажу квартира в сучасному житловому комплексі ЖК “Нова Англія”, будинок Віндзор, розташована на 10 поверсі. Продаж здійснюється по переуступці, без додаткових витрат для покупця.
Переваги комплексу:
закрита та охоронювана територія
розвинена інфраструктура прямо на території комплексу
численні продуктові та побутові магазини
кав’ярні, ресторани та заклади відпочинку
спортивні та дитячі майданчики
відкритий тренажерний майданчик і тенісний корт
зони відпочинку та барбекю
ландшафтний дизайн території, фонтани та зелені алеї
Для сімей з дітьми:
на території комплексу працюють дитячий садок та шко...

117 500 $
2 670 $/м²
Олександра Олеся ул., 27-А
1 комната
44 / 15 / 25 м²
этаж 2 из 21
2026 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу елегантна дизайнерська 1-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі — Варшавський 3.
Це стильний простір, де продумано кожну деталь — ідеальне поєднання естетики, функціональності та комфорту для сучасного життя.
Квартира виконана за авторським дизайн-проєктом у спокійній натуральній палітрі з акцентом на текстури, м’яке освітлення та лаконічні форми. Великі вікна наповнюють простір природним світлом, створюючи відчуття легкості та простору.
Планування:
простора кухня-вітальня
окрема спальня
продумане зонування простору
Переваги:
авторський ремонт із використанням якісних матеріалів
декоративна штукатурка стін
повна комплектація меблями та технікою
технік...

125 000 $
1 389 $/м²
Степана Рудницкого ул. (Вильямса академика), 15 к1
3 комнаты
90 / 47 / 14 м²
этаж 5 из 10
2001 год постройки
сегодня
ПРОСТОРА 3К біля озера | 90 м² | 2 САНВУЗЛИ | ГОТОВА ДО ЖИТТЯ
📍 вул. Степана Рудницького, 15к1
🏢 5/10 поверх
📐 90 м²
💰 125 000 $
🔥 Ідеальний варіант для сім’ї — багато простору, окремі кімнати та тиша.
👉 рідкісний формат за адекватну ціну
💎 Функціональне планування:
3 окремі кімнати
простора окрема кухня
2 санвузли
балкон
👉 комфортне життя без компромісів
✨ Переваги квартири:
висота стелі 2,85 м
дубовий паркет
кондиціонер
сигналізація
👉 квартира тепла, доглянута та дуже затишна
🌿 Локація — один із головних плюсів:
поруч озеро та пляж
зелена зона для прогулянок і відпочинку
спокійний район для комфортного життя
🏡 Формат, який зараз важко знайти:
✔ невисокий будинок
✔ середній пове...

107 000 $
1 646 $/м²
Кавказская ул., 12
2 комнаты
65 / 32 / 17 м²
этаж 13 из 16
1995 год постройки
сегодня
3К у ЦЕНТРІ міста | ВИД НА ПАРК | ГОТОВА ДО ЖИТТЯ
📍 вул. Кавказька, 12
🔥 Квартира, яка поєднує комфорт, локацію та атмосферу.
Центр міста + зелений вид із вікон — рідкісне поєднання, яке завжди в ціні.
💎 Переваги квартири:
якісний ремонт
повна комплектація меблями та технікою
просторе та функціональне планування
великий балкон
👉 можна заїжджати одразу після покупки
🏡 Планування для комфортного життя:
3 окремі кімнати
роздільний санвузол
багато природного світла
затишна атмосфера
🌿 Головна фішка — локація:
центр міста
прекрасний вид на парк
поруч усе необхідне для життя
👉 ідеально для сім’ї або для тих, хто цінує комфортний ритм міста
⚙️ У квартирі залишається:
✔ меблі
✔ побутова т...

54 000 $
1 227 $/м²
Неходы Ивана ул., 3
2 комнаты
44 / 28 / 7 м²
этаж 3 из 5
1963 год постройки
сегодня
Без комісії! Готові до держпрограм. Продається двокімнатна квартира в Солом'янському районі, Батиєва гора. Квартира здається за адресою вулиця Івана Неходи, 3. Площа: 44/28/7. Поверховість: 3/5. У середині будинку дуже тепла. Двостороння. Квартира в житловому стані, але потребує ремонту, не засклений балкон. Вікна нові. У квартирі є меблі та техніка необхідна для життя, газова плита з духовкою, холодильник. Тихий двір із розвиненою інфраструктурою. Гарний парк. Поруч дитячий садок, школа, магазини, аптеки, Фора, ринок. До метро "Вокзальна" -25 хвилин пішки. Поруч кінцева зупинка 3 тролейбуси.
ID 83376
5 400 000 грн
51 429 грн/м²
Михаила Максимовича ул. (Трутенко Онуфрия), 32-В
3 комнаты
105 / 53 / 28 м²
этаж 11 из 23
2025 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця!Будинок введений в експлуатацію!!Є документи!Продам велику двосторонню 3к.кімнатну квартиру у сучасному ЖК "LIKO-GRAD Perfect Town",вул.Максимовича(Трутенка) 32-В.Будинок 4.Введнний в експлуатацію!Можна заходити на ремонт!Площа квартири 105/52/28м,поверх 11/23 пов.
Стан квартири- після будівельників
В ЖК є власна котельна та підземний паркінг!
Інфраструктура району вся нова, тому контингент і рівень життя буде відповідним. Сучасне поєднання природи та можливості комфорту в плані вибору шкіл, садочків та магазинів (всередні ЖК відкрилось "Сільпо" та введено в експлуатацію паркінг на 322 парко-місця), поряд є "Achan", "АТБ", "NOVUS", "Sport Life", багато кавʼярень, сал...
2 800 000 грн
59 574 грн/м²
Михаила Максимовича ул. (Трутенко Онуфрия), 32-В
1 комната
47 / 18 / 17 м²
этаж 19 из 23
2025 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця!Будинок введений в експлуатацію!Є документи!Продам простору 1к.кімнатну квартиру у ЖК "LIKO-GRAD Perfect Town",вул.Максимовича(Трутенка) 32-В.Будинок 4.Введнний в експлуатацію!Можна заходитит на ремонт!Площа квартири 47/18/17м,поверх 19/23 пов.
Стан квартири- після будівельників
В ЖК є власна котельна та підземний паркінг!
Інфраструктура району вся нова, тому контингент і рівень життя буде відповідним. Сучасне поєднання природи та можливості комфорту в плані вибору шкіл, садочків та магазинів (всередні ЖК відкрилось "Сільпо" та введено в експлуатацію паркінг на 322 парко-місця), поряд є "Achan", "АТБ", "NOVUS", "Sport Life", багато кавʼярень, салонів краси та інших об...
48 500 $
1 470 $/м²
Ушинского ул., 26
БЕЗ КОМИССИИ
Чоколовка
1 комната
33 / 18 / 7 м²
этаж 7 из 9
1973 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця!Продам стильну 1к.квартиру в Солом'янському р-ні ,на Чоколівці,вул.Ушинського 26.Продаж тільки за готівку!Площа квартири 33м,поверх 7/9 пов.Квартира у гарному стані, чиста та доглянута.У квартирі газова варильна поверхня!Квартира продається з усіма меблями та технікою,які входять у вартість квартири.У будинку встановлено новий ліфт!.Гарна локація будинку:поруч супермаркети, магазини,аптеки, радіоринок,зупинки транспорту.Квартира ідеально підійде як для особистого проживання так і під орендний бізнес.Продаж під державні програми не розглядаємо!Продаж тільки за готівку!Ціна-48500$.С колегами співпрацюю без дублей у рекламі!
78 000 $
1 625 $/м²
Миколы Бажана просп., 1-М
1 комната
48 / 19 / 14 м²
этаж 9 из 24
2005 год постройки
сегодня
Продам простору 1к.квартиру у Дарницькому р-ні,на Позняках,пр-т Бажана 1-М.Цегляний будинок 2005 року.Площа кварири 48/19/14м,поверх 9/24 пов. У будинку встановлено генератор!Коли не має світла працює ліфт,є вода та опалення!.Квартиру у гарному житловому стані та продається з меблями та технікою,які входять у вартість квартири.Зручна прибудинкова територія з паркінгом, наземною парковкою для авто, утеплений фасад, 3 ліфти в парадному, консьєрж, дитячий майданчик, майданчик для спорту.
У пішій доступності розташовані кафе,ресторани, супермаркети, аптеки, відділення банків,пошти та парки. Поруч також знаходиться озеро,зона відпочинку.Ст.м"Позняки"-10 хвилин пішки.Є відеоогляд квартири.Ціна-7...
80 000 $
1 860 $/м²
Воздухофлотский просп. (Повітрофлотський), 56-Б
1 комната
43 / 14 / 16 м²
этаж 25 из 26
сегодня
Без комісії для покупця!Можливо придбати квартиру в розстрочку, платіж кожного місяця 36000 грн до 2034 року! Продам простору 1к.квартиру у сучасному ЖК "Ok'Land" (Окленд) ,Повітряних сил(раніше Повітрофлотській) пр-т 56-Б,Севастопольська площа..Будинок 2,зданий та заселений!У будинку є генератор!Площа квартири 42,5/14/16м,поверх 25/26 пов(це передостанній поверх,звеху також є жилий поверх).У будинку встановлено генератор!
У квартирі зроблено якісний ремонт!У будинку є 3 ліфти,консьєрж та відеонагляд!На території ЖК є цілодобова охорона, також незабаром будуть вже зачинені шлагбауми для сторонніх авто.
В ЖК є підземний паркінг та підвальні приміщення, які можна використовувати як укриття....

865 000 $
1 248 $/м²
Ковпака ул., 17
6 комнат и более
693 / 378 / 25 м²
этаж 19 из 22
2001 год постройки
сегодня
Ексклюзив! Єдиний представник власника. Продаж видового пентхауса з панорамою на центр Києва,
по вул. Ковпака 17
Будинок, спецпроект 2001 року.
S=693м2, 19 поверх, 3 рівні, 2 ліфти з картковим доступом.
Висота стелі від 3м. до 4м.
9 кімнат + 3 великі тераси, базовий ремонт в хорошому стані.
Ідеально під офіс, художню майстерню, або під квартиру.
Охоронний двір, підземний паркінг. Розвинена інфраструктура.
Поруч парк, метро Палац Україна і Либидська (5 хвилин ходьби), ТРЦ Ocean Plaza.
Захоплюючий вид з вікон на центр Києва (на фото).
Є відеоогляд
290 000 $
1 611 $/м²
Ованеса Туманяна ул., 15-А
4 комнаты
180 / 70 / 25 м²
этаж 28 из 29
2015 год постройки
сегодня
Продаж 4-кімнатного пентхаусу у ЖК Лазурний Блюз, вул. Туманяна, 15А
Продаж унікального дворівневого пентхаусу з індивідуальним опаленням та просторою терасою із панорамою Києва.
Площа: 180 м2. Поверх: 28.
Квартира виконана за дизайнерським проектом з використанням якісних матеріалів та побутової техніки провідних світових виробників. Є тепла водяна підлога, власний котел для опалення, гарячої води та теплої підлоги.
Підлога, сходи та двері із натурального масиву деревини – дизайнерський проект за концепцією архітектора Фрідріха Хундертвассера.
Житловий комплекс має комфортний під’їзд із картковим доступом, рецепцію з консьєржем, цілодобову охорону та відеоспостереження. Є наземний та підз...
151 000 $
1 573 $/м²
Ованеса Туманяна ул., 15-А
2 комнаты
96 / 52 / 14 м²
этаж 18 из 28
2014 год постройки
сегодня
2к квартира 96 м² ЖК Лазурний Блюз Лівобережна біля Русанівського каналу
Дніпровський район
ЖК Лазурний Блюз
вул. Туманяна 15А
96 / 52 / 14 кв.м
18 поверх з 28
простора вітальня
окрема спальня з гардеробною
2 санвузли
авторський ремонт
повністю укомплектована меблями та технікою
є генератор та система безперебійного живлення
підземний паркінг
50 м Русанівський канал
10 хвилин метро Лівобережна
Ціна 151000 у.о.
Без комісії для покупця
Андрій
[телефон скрыт]
Smart Invest Realty