Фильтры
Продажа квартир в Киеве - страница 232
7 208 объявлений
- наибольшая площадь
7 208 объявлений
- наибольшая площадь
73 000 $
1 587 $/м²
Дашавская ул., 25
1 комната
46 / 20 / 12 м²
этаж 6 из 9
сегодня
Солом’янський район, Індустріальний міст, вулиця Дашавська, N 25, розташована на 6/9 поверсі цегляного будинку, однокімнатна, 46/20/12 м2, хороший житловий стан, ламінат, склопакети, санвузол роздільний, електробойлер, французький балкон, хол 9 м2, не торцева, можливо з меблями та побутовою технікою, клубний будинок 2015 року, охорона, ОСББ, ЖК Дубовий Гай, метро Шулявська та КПІ, 73000 у.о., торг. Ріелтор .
110 000 $
2 619 $/м²
Олеся Бердника ул., 1-Г
1 комната
42 / 20 / 15 м²
этаж 14 из 17
2023 год постройки
сегодня
Продається 1‑кімнатна квартира-студія у житловому комплексі комфорт класу "Нивки Парк".
Адреса - вул. Олеся Бердника буд.1-Г Святошинський район.
Квартира розташована на 14 поверсі 16 поверхового будинку.
Будинок введений в експлуатацію. Заселений.
Забудовник Інтергал-Буд.
Право власності менше 3-х років.
Квартира площею 42 м.кв. знаходиться всередині будинку, подалі від ліфтів — тиха та комфортна.
На поверсі лише 4 квартири.
Новий ремонт у сучасному стилі з вдало продуманим плануванням:
- Кухня -вітальна з якісними меблями під замовлення, функціональними шафами та вбудованою побутовою технікою
- Простора лоджія з краєвидом на місто
- Спальне місце гармонійно спроектоване за стінкою, що с...
165 000 $
1 890 $/м²
Большая Васильковская ул. (Красноармейская), 1/13
3 комнаты
87 / 49 / 7 м²
этаж 1 из 5
1881 год постройки
сегодня
Продається 3‑кімнатна квартира у серці Києва, в будинку з історією та престижним статусом.
Адреса - вул. Рогнідинська буд.1/13 (вул. Шота Руставелі), Печерський район.
Локація - всього 3 хвилини пішки до метро «Палац спорту» та «Площа Українських Героїв»
Центр столиці — все поруч Хрещатик, Палац Спорту, ТРЦ, магазини, кав’ярні, банки, ресторани.
Характеристики квартири :
- 1-й поверх
- Загальна площа — 87,3 кв.м.
- Житлова площа — 48,6 кв.м.
- Кухня — 6,7 кв.м .
- Висота стелі — 4 кв.м.
- 3 окремі кімнати, кухня, розідьний санвузол, коридор, та великий засклений балкон який можно використовувати як ще одну кімнату.
- Дубовий паркет, дерев’яні вікна, чавунні батареї
- Квартира чиста, тепла...

190 000 $
4 167 $/м²
Большая Житомирская ул., 6/11
2 комнаты
46 / 25 / 9 м²
этаж 2 из 4
1858 год постройки
сегодня
Квартира у фасадному царському будинку, розташованому серед найвизначніших історичних пам`яток столиці: Софії Київської, Михайлівського собору, Андріївського узвозу.
Н=3,8 м, вікна у величезний зелений двір.
Вхід фасадний з вул. Володимирської.
Зроблений капітальний ремонт під офіс.
Капітальний ремонт будинку зроблений 1965 р.
Квартира в житловому фонді, перекриття залазобетон.
Можливе використання як під офіс, так і під житло.
Під`їзд в чудовому стані.
Поряд готелі Інтерконтиненталь та Хайят.
До ст. М "Майдан Незалежності" - 7хв

63 000 $
1 094 $/м²
Ушинского ул., 6
3 комнаты
58 / 40 / 8 м²
этаж 8 из 9
1966 год постройки
сегодня
Продається 3 кімнатна двостороння квартира, в житловому стані (потребує ремонту)
Засклений балкон, обшитий дерев'яною вагонкою.
Вбудована кухня, та побутова техніка.
На підлозі в кімнатах паркет, в коридорі лінолеум.
Окремий санвузол в кахелі.
Функціональне планування.
Стан будинку середній, під'їзди охайні, кодовий замок.
Дитячий майданчик, парковка в дворі.
Поряд радіоринок, дитяча лікарня, залізничний вокзал Київ-Волинський, зручна транспортна інфраструктура.

105 000 $
2 100 $/м²
Волынская ул., 9-А
БЕЗ КОМИССИИ
Чоколовка
1 комната
50 / 21 / 15 м²
этаж 12 из 15
2009 год постройки
сегодня
Продається простора однокімнатна квартира з ремонтом, який виконаний у світлих тонах.
В квартирі після ремонту ніхто не жив. Квартира тепла, світла.
Велика спальня з виходом на лоджію. У спальні великі панорамні вікна.
Кухня, укомплектована меблями, є варильна поверхня, духова піч.
Натяжна стеля по французькій технології в усіх кімнатах.
На стінах штукатурка травентіно яка не дає тріщин.
Іспанська сантехніка, кришталеві люстри, меблі під замовлення.
Встановлені лічильники на тепло та воду.
Цегляний утеплений клубний будинок 2010 року.
ОСББ з 2019 року. Паркінг у дворі для мешканців будинку на 65 машин, дитяча площадка.
Будинок розміщений в дворі, тиха територія.
Відеоспостереження, конс...

75 000 $
1 095 $/м²
Новополевая ул., (Будинок Б)
2 комнаты
69 / 34 / 12 м²
этаж 22 из 26
2025 год постройки
сегодня
ЖК "Family аnd Friends" секція Б. ПЕРЕПОСТУПКА,
Будинок введений в експлуатацію.
Стан - після будівельників. Роздільне планування, є велика гардеробна (3.24 кв.м.), роздільний санвузол, на кухні велика лоджія.
Cонячна сторона (схід), вікна виходять в двір.
Квартиру вибирали для себе, щоб була світла з гарним видом на місто.
Закрита територія з відмінною інфраструктурою. В ЖК є власна котельня, відкритий паркінг, дитячі та спортивні майданчики.
На першому поверсі магазини, аптека, кафе, салон краси.
Поруч супермаркети Novus, АТБ, Фора.

142 000 $
2 119 $/м²
Леси Украинки бульв., 28
3 комнаты
67 / 45 / 7 м²
этаж 5 из 9
1967 год постройки
сегодня
Квартира в центрі міста біля метро Печерська (5 хвилин пішки).
ТОРГ МОЖЛИВИЙ.
Електрику не відключають.
Видова, двостороння, тепла, світла та затишна у цегляному будинку з товстими стінами.
Не кутова. В чудовому стані з євроремонтом.
Теплошумоізоляційні склопакети та електронні захисні ролети забезпечують тишу приміщення.
Домофон, камери відеоспостереження.
9 кв.м коридор, ванна та туалет роздiльнi, балкон засклений.
Бойлер, пральна машина, холодильник, та вбудована шафа Браун.
Натяжна стеля, паркет, плитка, лічильники на воду, сейф.
Квартира продається з меблями та телевізорами.
Заходь та живи.
Тихий закритий двір з шламбаумом.
Поруч знаходяться вся інфраструктура: школа, дитячий садочок,...

87 750 $
805 $/м²
Рональда Рейгана ул., 34/51
3 комнаты
109 / 60 / 15 м²
этаж 9 из 10
1997 год постройки
сегодня
Продаж двухрівневої квартири, на Троєщині!
Вул. Рональда Рейгана, 34/51.
9 та 10 поверх
( 109 кв.метрів. )
Квартира дуже простора!
Меблі та техніка залишається.
Є підземний паркінг!
Будинок спец проект 1999 року.
Цегляний.
Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Плита, Пральна машина
Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi
Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Ліфт, Підземний паркінг, Меблі на кухні, Душова кабіна, Сигналізація, Гардероб
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід
Інфраструктура (до 500 метрі...

34 000 $
1 040 $/м²
Леонида Каденюка просп. (Юрия Гагарина), 9
1 комната
33 / 17 / 7 м²
этаж 5 из 5
1962 год постройки
сегодня
Продам теплу світлу 1 квартиру в нормальному стані. Балкон засклений, санвузол сумісний. Продається з меблями і холодильником.. Поруч укриття, метро Чернігівська 20 хвилин пішки, поряд садочок, школа, магазини. Без опікунської

76 000 $
1 573 $/м²
Михаила Котельникова ул., 1
1 комната
48 / 20 / 11 м²
этаж 9 из 19
2004 год постройки
сегодня
Що може бути кращим, ніж власна котельня та теплий дім?
Будинок з монолітно-каркасною конструкцією, заповненою цеглою та утеплений,
що забезпечує високий рівень енергоефективності.
Без комісії для покупця в Житловому Комплексі на Котельникова, в пішой доступності від
МЕТРО Святошин пропонується до продажу велика однокімнатна квартира.
Квартира розташована на комфортному дев'ятому поверсі. Завдяки чудовому розташуванню,
приміщення завжди наповнене природним світлом, що створює відчуття комфорту протягом дня.
Просторий хол та містка гардеробна для зручного зберігання ваших речей.
Встановлено лічильники на воду та опалення.
Будинок введено в єксплуатацію в 2004 році. Є підземний та наз...
40 000 $
1 379 $/м²
Берковецкая ул., 4-Д
1 комната
29 / 13 / 6 м²
этаж 2 из 14
2025 год постройки
сегодня
Продаж однокімнатної квартири-студії в ЖК "Lucky Land" в будинку №6 , секція 1, на комфортному 2 поверсі.
Площа квартири 29,1 кв.м.
Здача будинку планується на 4 квартал 2026 року. Будівництво активно ведеться та підходть до завершення. Ключі видаватимуть на весні 2027 року.
Родзинкою ЖК є концепція міста в місті. Врахають вхідні групи, які можна подачити у вже зданих будинках.
Дуже зручна інфраструктура: на території ЖК власний дитячий садок, зони для активного та тихого відпочинку, планується власна школа.
ЖК розташований поруч із важливими транспортними артеріями міста: проспектом Академіка Палладіна, Великою Окружною дорогою, вулицею Сирецькою та Гостомельським шосе, що дозволяє обирати...
113 000 $
1 153 $/м²
Николая Закревского ул., 97
3 комнаты
98 / 52 / 12 м²
этаж 20 из 20
2013 год постройки
сегодня
Простора 3К квартира 97,5 м? з історією — тут знімали серіали! вул. Закревського, 97 ЖК “Милославичі”, будинок 2012 року
Продається велика та затишна 3-кімнатна квартира з особливою атмосферою — у квартирі проходили зйомки серіалів, що додає їй унікальності та характеру.
Про квартиру:
Загальна площа — 97,5 м?
Житлова — 52,9 м?
Кухня — 11,5 м? + засклена та утеплена лоджія
Поверх — 20/20 (тихо, ніхто не турбує зверху)
Якісний ремонт “для себе” — дуже якісний та збережений у відмінному стані
Простора кухня з робочою зоною та обіднім місцем
Світлі кімнати з великими шафами
Дві великі лоджії
Дуже тепла квартира — комфорт навіть взимку
Будинок та локація:
Сучасний будинок 2012 року
Доглянут...

40 000 $
1 379 $/м²
Ивана Выговского ул. (Маршала Гречка), 18-В
1 комната
29 / 14 / 7 м²
этаж 1 из 5
1966 год постройки
сегодня
Продається світла 1-кімнатна квартира — вул. Івана Виговського, 18В
Квартира розташована на 1 поверсі 5-поверхового цегляного будинку.
Загальна площа — 28,7 м²:
житлова кімната — 14,9 м²
кухня — 6,9 м²
Стан та переваги
Квартира під ремонт — можливість зробити інтер’єр під себе
Частково замінені сантехнічні труби
Встановлені металеві решітки на вікнах
Санвузол суміжний
Локація
Поруч Сирецький парк — ідеально для прогулянок
Школа та дитячий садок
Супермаркети, ринок, ТРЦ
Зручна транспортна розв’язка:
швидкий доїзд до метро Нивки
Для кого підійде
Для власного проживання
Як інвестиція під оренду (район із стабільним попитом)
Умови
Документи повністю готові до угоди
Розглядається продаж за...
18 600 $
702 $/м²
Луговая ул., 56-А
1 комната
26 / 13 / 7 м²
этаж 2 из 4
сегодня
Однокімнатна квартира євро - студія 26,49 м2, в місці Києві, вул. Лугова 56-А, кв. 12, в клубному будинку ЖК Сонячний. Дарницький район. Другий поверх чотириповерхового будинку з газоблоку, утепленого мінеральною ватою. Висота стелі 2,8 м. Панорамні вікна. Вид з вікна у двір. Продаж по переуступці. Будинок побудований та зданий в експлуатацію - 2023 року. Організовано ОСББ. Метро Бориспільська близько, відстань - 2 км.
Квартира знаходиться в мальовничому житловому комплексі зі своєю закритою територією і відео спостереженням, зоною для відпочинку з фонтаном, загальними паркомістями. Опалення електричне. Водопостачання – свердловина, центральна каналізація.
Будинок дуже теплий, під'їзд з...
157 000 $
2 305 $/м²
Михаила Грушевского ул., 34/1
2 комнаты
68 / 44 / 8 м²
этаж 5 из 8
1956 год постройки
сегодня
Видова ( вікна виходять на Маріїнський парк) двокімнатна сталінка, за адресою: місто Київ, Печерський район, масив Липки, вулиця Михайла Грушевського, 34/1. Загальна площа 68,1 кв.м. , житлова 43,8 кв.м. Кухня 8 кв.м. Первинне планування. 5 поверх 8 поверхового цегляного будинку 1956 року. Навпроти Маріїнський парк, посольство Китая. Метро Арсенальна три хвилини пішки. Поруч ресторани: McDonalds, Kyiv Food Market, Buffalino, ALKOTRASSA, Japanese pancake, Реберня на Арсенальній, Хачапурі та Вино, та інші. Магазин ВК Експрес навпроти. Біля будинку є Поштомат Нова Пошта № 33861. Вартість 157000 у.о.
60 500 $
840 $/м²
Гетьмана Павла Полуботка ул. (Попудренко), 18
2 комнаты
72 / 37 / 11 м²
этаж 2 из 4
1949 год постройки
сегодня
Пропонується простора, двокімнатна, тепла квартира в цегляному будинку «Сталінка» поруч з метро Дарниця, 2 хвилин пішки, за адресою: м. Київ, вул. Полуботка Пвла Гетьмана (вулиця Попудренка), масив Соцмісто. Загальна площа 72 кв.м. Житлова 36,6 кв.м. Кухня 10.6 кв.м. Другий поверх чотириповерхового будинку 1949 року побудови. Квартира має круговий прохід, високі стелі 3.5 м, окремі кімнати, вікна виходять на тихий, зелений двір з однієї сторони, та на метро Дарниця з протилежної. Стан квартири під ремонт. Квартира знаходиться всередині будинку, Дві лоджії, двостороння. Санвузол роздільний: ванна 2,4 кв.м., вбиральня 0,7 кв.м., в прихожій (коридорі) 5,8 кв.м є гардеробна 2,9 кв.м. Є кладов...
68 000 $
1 063 $/м²
Ревуцкого ул., 44
2 комнаты
64 / 30 / 9 м²
этаж 2 из 16
1995 год постройки
сегодня
Продам теплу простору двокімнатну квартиру у гарному стані за адресою: м. Київ, вул. Ревуцького 44. Престижний другий поверх, 16 ти поверхового будинку, 1995 року, серія АППС. Загальна площа 64 м2, житлова 30 м2, кухня 8,5 м2. Кімнати окремі, з великими лоджіями. Санвузол розділий. Поруч школи та дітсадочки. Метро Харьківська, озеро Вирлиця, ресторани Мак Дональдз, KFC, 4 хвилини пішки.
152 000 $
2 141 $/м²
Митрополита Василия Липковского ул. (Урицкого), 37-В
2 комнаты
71 / 18 / 22 м²
этаж 17 из 25
2018 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири з терасою у ЖК “Династія”!
Уявіть: ранок, ви виходите на власну терасу з горнятком кави, а перед вами – панорама міста. Тут тиша й простір, навіть на 17-му поверсі відчувається легкість та свобода.
Особливості квартири:
Стильний дизайнерський ремонт, де кожна деталь продумана
Узаконене перепланування – максимум зручності
передпокій, простора кухня вітальня, спальня, кабинет та тераса
Тераса для ваших затишних вечорів і сонячних ранків
Меблі та техніка – все готово, аби ви могли просто заїхати та жити
Генератор у будинку – комфорт завжди з вами
До метро «Вокзальна» 20 хвилин пішки.
До центру 5 хвилин машиною.
Сам будинок знаходиться під цілодобовою ох...
110 000 $
1 410 $/м²
Ясиноватский пер., 11
2 комнаты
78 / 33 / 18 м²
этаж 19 из 25
2016 год постройки
сегодня
ЖК The Lakes, пров. Ясинуватський,11.
Продам 2х кімнатну квартиру у чудовому стані.
Продаж з меблями та побутовою технікою.
Дуже гарне планування: великій холл, дві окремі кімнати 12 та 18 кв.м., кухня 18 кв.м., дві лоджії з кухні та з маленької кімнати.
Квартира у стані: заходь та живи, зараз квартиранти у стані переїзду у власне житло.
Квартира купувалась у забудовника, один власник.