Фильтры
Продажа квартир – ЖК TRIIINITY, Киев
13 объявлений
- наибольшая площадь
13 объявлений
- наибольшая площадь

435 000 $
3 383 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 39
3 комнаты
129 / 53 / 40 м²
этаж 19 из 21
2023 год постройки
вчера
Продаж 3-кімнатної унікальної видової квартири без ремонту в ЖК TRIIINITY | 128,6 м² | 19 поверх з панорамними вікнами
Пропонується простора 4-кімнатна квартира в преміальному житловому комплексі TRIIINITY. Раціональне планування, велика кухня-вітальня та чітке зонування роблять цю квартиру ідеальним варіантом для сімʼї.
Загальна площа 128,58 м²
Житлова площа 52,57 м²
Поверх 19
Будинок 1
Планування:
• Кухня-вітальня - 40,23 м²
• Майстер-спальня - 19,31 м²
• Спальня - 19,47 м²
• Спальня / кабінет - 13,79 м²
• Хол - 10,95 м²
• 2 санвузли
• Гардеробні та місця для зберігання
Планування без зайвих коридорів, усі кімнати правильної форми. Приватна зона відокремлена від загальної, що забезпе...

425 000 $
3 244 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), (Будинок 3)
3 комнаты
131 / 50 / 37 м²
этаж 15 из 23
2025 год постройки
вчера
ЖК TRIIINITY |131 м² | 15 поверх | 3 будинок
Найвигідніша ціна в 3 будинку
Планування квартири:
Кухня-вітальня - 36,78 м²
Простора зона з правильними пропорціями. Легко зонувати на кухню, dining space та soft-зону відпочинку. Є вихід на лоджію.
Майстер-спальня - 16,09 м²
Комфортна приватна зона з можливістю облаштування гардеробної або великої шафи.
Спальня 1 - 17,79 м²
Повноцінна кімната правильної форми - ідеально під дитячу або кабінет.
Спальня 2 - 16,44 м²
Світла, простора, без зайвих кутів — легко меблюється.
Гардеробна - 6,19 м²
Окреме приміщення — те, що відрізняє преміальний формат від стандарту.
Хол -7,10 м²
Правильний вхідний простір без вузьких коридорів.
Санвузол 1 - 7,69...
Приобрести квартиру: ЖК TRIIINITY, Киев
290 000 $
3 295 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), (Будинок 3)
3 комнаты
88 / 32 / 32 м²
этаж 10 из 23
2025 год постройки
1 нед. назад
🔥 ПРЕМІУМ КВАРТИРА В ЖК TRIIINITY | ЦЕНТР КИЄВА
Перепоступка
Пропонується до продажу квартира в житловому комплексі преміум-класу
📍 вул. Тютюнника, 41 | ЖК TRIIINITY
✨ Третій будинок — вже введений в експлуатацію
✨ Вікна у тихий внутрішній двір
✨ Стан — після будівельників (ідеально під реалізацію свого дизайну)
⸻
📐 Планування:
▪️ 2 окремі спальні
▪️ кухня-вітальня (studio)
▪️ 2 санвузли
▪️ 2 балкони
💡 Є унікальна можливість об’єднання двох квартир:
58.3 м² + 88 м² — для створення великого преміального простору
⸻
🌿 Переваги комплексу TRIIINITY:
▪️ Roof-top тераса з BBQ зоною
▪️ Кіно просто неба з проєктором і звуком 5.1 🎬
▪️ Зони відпочинку тільки для мешканців
▪️ Конференц-з...

429 400 $
3 810 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), (Будинок 3)
3 комнаты
113 / 41 / 33 м²
этаж 13 из 23
2025 год постройки
сегодня
Продається 3-кімнатна квартира в ЖК TRIIINITY на Печерську.
Будинок вже введений — можна заходити на ремонт.
Площа 113 м², 13 поверх.
Зручне планування:
— кухня-вітальня ~33 м²
— 2 окремі спальні
— гардеробна
— 2 санвузли
— лоджія
Квартира світла, багато вікон.
Стан після будівельників — можна зробити під себе без переробок.
— для сім’ї
— або під інвестицію (здача завжди заходить)
Ціна: 429 400 $
Без комісії
📞 Дзвоніть — покажу в зручний час
👉 Є ще варіанти в цьому ЖК — можу показати одразу кілька

350 000 $
3 398 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 43
3 комнаты
103 / 50 / 42 м²
этаж 10 из 20
2024 год постройки
сегодня
Продам 3-4 кімнатну квартиру
вул. Василя Тютюнника, 39/2
ЖК TRIIINITY
Будинок введено в експлуатацію,
оформлено право власності.
10 поверх 22 поверхового будинку преміум класу
Площа:
загальна – 103 м²;
житлова – 50 м²;
кухня-вітальня - 42м ².
Планування квартири вільне
- 3 окремі спальні;
- велика кухня-вітальня з обідньою зоною;
- 2 санвузли;
.
Стан- після забудовника,
Панорамні вікна Schüco
- підземний паркінг, з'єднаний із житловими поверхами швидкісними безшумними ліфтами;
- Зарядні станції для електрокарів;
- надійна система контролю доступу та відеоспостереження по периметру;
- дворівневий підземний паркінг на 588 місць
-
до метро "Палац Україна" - 7 хвилин пішки,...

394 000 $
3 303 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 39
3 комнаты
119 / 44 / 40 м²
этаж 3 из 21
2023 год постройки
сегодня
✨ Простора квартира в ЖК бізнес-класу — ідеальний варіант для комфортного життя ✨
Пропонується стильна та функціональна квартира у сучасному житловому комплексі. Перший будинок вже введений в експлуатацію та активно заселений — сусіди проживають, будинок «живий».
📍 Поверх: 3 із 23
📐 Площа: 119,3 м²
Продумане планування для максимального комфорту:
— простора кухня-вітальня
— 2 окремі спальні
— master bedroom зі своєю ванною кімнатою та гардеробною
— 2 санвузли
— окрема пральна кімната
— 2 французькі балкони
🏡 Квартира без ремонту — можливість реалізувати індивідуальний дизайн-проєкт та створити простір під себе.
📌 Низький поверх — зручний та комфортний для життя
📌 Ідеально підійде для сі...

389 000 $
3 536 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 39
3 комнаты
110 / 90 / 10 м²
этаж 16 из 23
2023 год постройки
сегодня
Продаж 3-кімнатної квартири в преміальному ЖК TRIIINITY
Пропонується стильна та простора квартира в одному з найпрестижніших комплексів Києва — TRIIINITY.
Площа: 110 м²
Поверх: 16
Планування:
• 2 окремі спальні
• простора кухня-вітальня
• гардеробна
Квартира світла та функціональна, з продуманим плануванням — ідеально підійде для комфортного проживання сім’ї.
• розвинена інфраструктура
Відмінний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте — організуємо перегляд у...

305 000 $
3 466 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 39
3 комнаты
88 / 72 / 10 м²
этаж 13 из 21
2023 год постройки
сегодня
Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК Trinity
2 окремі спальні+кухня-вітальня
Площа: 88 м²
Планування: продумане, зручне, квартира правильної прямокутної форми
Вид: гарний краєвид з вікна
Балкон: є
Квартира має комфортне та функціональне планування, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір.
Переваги ЖК:
• сучасний житловий комплекс
• облаштована тераса на даху
• зона відпочинку
• 2х рівневий підземний паркінг
• барбекю зона
• простір для дозвілля мешканців
Локація:
• зручна транспортна розв’язка
• поруч 2 станції метро
• швидкий доступ до будь-якої частини міста
Адреса: вул. Тютюнника 39
Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції.
#3909
Ищите недвижимость: ЖК TRIIINITY, Киев по фильтрам

389 000 $
3 536 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 39
3 комнаты
110 / 90 / 15 м²
этаж 16 из 21
2023 год постройки
сегодня
Продаж 3-кімнатної квартири в преміальному ЖК TRIIINITY
Площа: 110 м²
Поверх: 16
Планування:
• 2 окремі спальні
Телефонуйте — організуємо перегляд у...

326 500 $
3 201 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 39/2
3 комнаты
102 / 42 / 31 м²
этаж 7 из 21
сегодня
Пропонується на продаж 3-кімнатна квартира в ЖК "Triiinity", вул. Тютюнника 39/2. 2 будинок введений в експлуатацію !
Квартира розташована на 7 поверсі , площа 102 м2.
Планування:
-кухня-гостьова
-гостьовий санвузол
- master-bedroom зі своїм санвузлом та гардеробом
- спальня
-балкон
ЖК вдало розташований у престижній частині центру Києва. Комплекс преміум класу, високої якості, на 409 квартир. Підземний паркінг на 588 паркомісць, закрита територія, експлуатований дах з чудовою панорамою на весь Київ, дитячі ігрові кімнати на 18-му поверсі, двір з ландшафтним дизайном, охорона, консьєрж сервіс. Окремий грузовий ліфт,який не перетинається з стильним лобі та вхідною зоною з двома пасажирським...

345 500 $
3 199 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 39
3 комнаты
108 / 45 / 47 м²
этаж 13 из 21
2023 год постройки
сегодня
Пропонується на продаж 4-кімнатна квартира в ЖК "Triiinity", вул. Тютюнника / Барбюса 39/2. 2 будинок введений в експлуатацію !
Квартира розташована на 13 поверсі , площа 108 м2.
Планування:
-кухня-гостьова
-гостьовий санвузол
- master-bedroom зі своїм санвузлом та гардеробом
-2 спальні
-балкон
ЖК вдало розташований у престижній частині центру Києва. Комплекс преміум класу, високої якості, на 409 квартир. Підземний паркінг на 588 паркомісць, закрита територія, експлуатований дах з чудовою панорамою на весь Київ, дитячі ігрові кімнати на 18-му поверсі, двір з ландшафтним дизайном, охорона, консьєрж сервіс!
Окремий грузовий ліфт,який не перетинається з стильним лобі та вхідною зоною з...

502 000 $
3 792 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), (Будинок 3)
3 комнаты
132 / 50 / 37 м²
этаж 11 из 23
2025 год постройки
вчера
✨ Преміум квартира з панорамними видами в ЖК TRIIINITY ✨
Пропонується простора квартира преміум-класу в одному з найкращих ЖК Печерська — TRIIINITY.
📍 Поверх: 11 із 23
📐 Площа: 132,4 м²
Функціональне планування:
— простора кухня-вітальня з лоджією
— master bedroom зі своїм санвузлом та гардеробною
— 2 окремі спальні з французькими балконами
— додатковий санвузол
— гардеробна кімната
— пральна кімната
🏡 Квартира без ремонту — ідеальна можливість реалізувати індивідуальний дизайн та перепланування під себе.
🔑 Будинок введений в експлуатацію — можна одразу заходити на ремонт
🌇 Панорамні види на ЖК «Бульвар Фонтанів» та Taryan Towers
🌿 Високий рівень приватності
Інфраструктура комплексу:
—...
355 000 $
3 480 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 39
3 комнаты
102 / 34 / 41 м²
этаж 12 из 21
2023 год постройки
1 мес. назад
🔥 ПРОДАЖ 3-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ В ЖК TRIIINITY
🤑 Ціна договірна (торг)
🏙 Панорамний вид на центр Києва
☀️ Дуже світла та простора квартира
🏢 Один з найкращих нових житлових комплексів міста
🚗 Підземний паркінг ( є паркомісце )
🎮 Зона відпочинку, тераса
🛍 Розвинена інфраструктура — все поруч
🚇 Зручна транспортна розв’язка
✨ Ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції
📩 Пишіть у директ / телефонуйте — із задоволенням покажу квартиру!
- Также ищут:
- ЖК Тринити
- Trinity