4
273 000 $
3 500
$/м²
Монолітно-каркасна
сегодня
1 г. назад
291 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Продам 3-к квартиру з ексклюзивним дизайнерським ремонтом в сучасному ЖК «Новопечерська Вежа» розташованому в серці столиці Печерському районі. Панорамні вікна з видом на місто та Батьківщину - Мати. Квартира має 78м2 гармонійно розпланованого простору. Велика кухня-вітальня, простора спальня, та кімната вільного призначення. Вбудовані меблі на замовлення, техніка провідних виробників «Samsung», « Bosch», «Franke». Інтегровані новітні технології освітлення, тепла підлога, своя котельна, бойлер, генератор в будинку.
Будинок збудовано по технології енергозбереження з вентильованим фасадом, встановлені 5-ти камерні металопластикові вікна. На парковці є місця. Спортзал, закритий дитячий майданчик, підземний паркинг. Кав'ярні, магазини, своя мікро-інфраструктура. ЖК "Новопечерська Вежа " розташований в Печерському районі столиці по сусідству з Видубицьким монастирем, Ботанічним садом і легендарною Лисою горою. Зручне розташування, до метро 8 хвилин пішки. Гарна пропозиція для життя та здачі в оренду. Квартира з документами менше 3х років. Без комісії. Чекаємо Вас на перегляд!
Детали
В квартире 3 комнаты, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Планировка комнат Кухня-гостиная. В квартире есть Телевизор, Кабельное ТВ, Кондиционер, Стиральная машина, Ванна, Холодильник, Микроволновка. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Работает без света - вода, отопление, интернет, лифт. Без комиссии
В квартире есть

Станкевич Олена
Риелтор
| Активных объявлений | 5 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 2238 |
| Последний визит на сайт | сегодня |
Рекомендовать
История изменения цены
| 01.12.2025 | + 3 000 $ | 273 000 $ |
| 16.10.2025 | + 5 000 $ | 270 000 $ |
| 26.09.2025 | - 8 000 $ | 265 000 $ |
| 12.05.2025 | 273 000 $ |