378 000 $
3 000
$/м²
Тараса Шевченко бульв., 27-Б
Новобудова
2 мес. назад
9 мес. назад
193 (сегодня 0,
вчера 7)
Описание
Квартира в клубному будинку Преміум рівня. Ремонт в класичному стилі. Дві спальні, кухня-гостьова, гардеробна, просторий санвузел, підлога з підігрівом, кондиціонери Mitsubishi, повна комплектація меблів та побутової техніки. Панорамні вікна. Три квартири на поверсі. 2 ліфти, в будинку своя кавярня, закрита територія, дитячий майданчік. Є місце у підземному паркінгу за додаткову плату
Клубний будинок "Діамант" закритого типу, поруч з Ботанічним садом ім.Фоміна. Власна інфраструктура: лаунж-бар, фітнес-центр з басейном, клубний зал, більярдна. Закрита територія з парком, фонтаном, водоспадом, спортивний майданчик та зона відпочинку. У будинку паркінг, ліфт спускається у паркінг з холу. Поряд Ботанічний сад, центр міста
Детали
В квартире 3 комнаты, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. В квартире есть Кондиционер. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Без комиссии
В квартире есть
История изменения цены
| 30.10.2025 | - 2 000 $ | 378 000 $ |
| 19.08.2025 | 380 000 $ |