4
79 000 $
1 574  $/м²
50.2 / 12.2 / 22.8 м²
этаж 3 из 12
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2015 год постройки
2 дня назад
4 мес. назад
470 (сегодня 2, вчера 6)
Описание
Продається простора 1к квартира у сучасному будинку на вул. Вишгородська 45.

Основні характеристики:
*Загальна площа: 50,2 м²
*Поверх: 3 з 12
*Висота стель: 2,75 м

Планування та площі:
*Кімната: 12,2 м²
*Кухня-студія: 22,8 м²
*Коридор: 7,4 м²
*Лоджія

Стан квартири:
*Квартира з повністю виконаним чистовим оздобленням.
*Повністю готова, прокладена електрика.
*Індивідуальні лічильники на опалення.

Додаткові переваги:
*Невисокий 3-й поверх
*В квартирі вже закуплені та знаходяться плитка та ванна.
*Готовий професійний дизайн-проєкт з повним опрацюванням, з усією технічною документацією.

Будинок та територія:
*Доглянута внутрішня територія
*Двір без щільної парковки автомобілів
*Зручно для прогулянок з дітьми, вигулу домашніх улюбленців.
*На території та поруч кав’ярні,
магазини та вся необхідна інфраструктура.
Детали
В квартире 1 комната, высота потолков 2.75 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Планировка комнат Раздельная. В квартире есть Ванна. Дом построен в 2015 году. Общее состояние квартиры - Частичный ремонт. Без комиссии
В квартире есть
  • Ванна
Верифицированный профиль
Gold partner
5
Лет на сайте
Активных объявлений 5
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 4515
Последний визит на сайт сегодня
Рекомендовать
История изменения цены
23.03.2026 + 1 000 $ 79 000 $
11.03.2026 - 1 000 $ 78 000 $
04.01.2026 79 000 $
Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?