ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
ПЕРЕУСТУПКА
Теремки
Теремки-1
Теремки
ТЦ "Магелан"
Глушкова Академика
ЖК Метрополис
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2025 год постройки
6 дней назад
4 мес. назад
240 (сегодня 0,
вчера 2)
Описание
Продаж просторої квартири в одному з найкращих ЖК Голосіївського району "Метрополіс"!
3й будинок, здача впродовж двох місяців!
Планування:
- кухня- вітальня;
- дві окремі кімнати;
- два санвузла;.
Розвинена інфраструктура навкруги: торгівельний центр, дві станції метро, зручна транспортна розвʼязка, школи, дитячі садочки, парк ВДНХ!
Перегляди за домовленістю, швидка угода!
3й будинок, здача впродовж двох місяців!
Планування:
- кухня- вітальня;
- дві окремі кімнати;
- два санвузла;.
Перегляди за домовленістю, швидка угода!
Детали
В квартире 3 комнаты, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Планировка комнат Смежно-раздельная. В квартире есть Ванна. Дом построен в 2025 году. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Работает без света - вода, отопление, лифт. Без комиссии
В квартире есть
-
Ванна

История изменения цены
| 16.03.2026 | - 2 000 $ | 135 000 $ |
| 02.03.2026 | - 2 999 $ | 137 000 $ |
| 03.02.2026 | - 5 001 $ | 139 999 $ |
| 23.01.2026 | + 5 000 $ | 145 000 $ |
| 12.01.2026 | 140 000 $ |