7
136 000 $
1 698
$/м²
Межигорская ул., 56/50
Цегляна
Сталінка
1958 год постройки
2 дня назад
4 мес. назад
1016 (сегодня 1,
вчера 9)
Описание
✨ Продається комфортна трикімнатна квартира в одному з найатмосферніших та найзручніших районів Києва — Подолі. Локація чудово підходить як для життя, так і для інвестиції: 5 хвилин до метро, історичні вулиці, затишні кав’ярні та прогулянкові маршрути прямо поруч.
Про квартиру:
- Три окремі кімнати — ідеально для сім’ї чи для здачі в оренду
- Простора кухня з великою кількістю шафок та робочої площі
- Санвузол роздільний, у ванній кімнаті встановлена пральна машина, є ванна та газова колонка (гаряча вода завжди!)
- Квартира у доглянутому стані — можна заїжджати або робити ремонт під себе
- Добре продумане планування та комфортні кімнати з балконом.
Про будинок і локацію:
- Цегляний будинок, сталінка, теплий та надійний
- До метро Тараса Шевченка — 5–7 хвилин пішки
- Поруч: супермаркети, школи, садочки, набережна Дніпра, ТЦ, кав’ярні, ресторани
- Ідеальна транспортна розв’язка — швидкий виїзд у центр та на Оболонь
Про квартиру:
- Простора кухня з великою кількістю шафок та робочої площі
Про будинок і локацію:
- Цегляний будинок, сталінка, теплий та надійний
- До метро Тараса Шевченка — 5–7 хвилин пішки
Детали
В квартире 3 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Сталінка. Планировка комнат Раздельная. Есть газ, кухонная плита газовая. Есть балкон. В квартире есть Кондиционер, Стиральная машина, Ванна. Дом построен в 1958 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - газовая колонка. Количество санузлов: 1. Интернет беспроводной. Работает без света - вода, газ, отопление. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 3. Комиссия за услуги 5 %
В квартире есть
История изменения цены
| 08.05.2026 | - 3 000 $ | 136 000 $ |
| 26.03.2026 | - 3 000 $ | 139 000 $ |
| 09.03.2026 | - 8 000 $ | 142 000 $ |
| 18.02.2026 | - 5 000 $ | 150 000 $ |
| 16.01.2026 | 155 000 $ |