8
199 500 $
2 525  $/м²
79 / 52 / 16 м²
этаж 2 из 5
Цегляна
Сталінка
1939 год постройки
сегодня
3 мес. назад
1006 (сегодня 8, вчера 6)
Описание
🌟 БУДИНОК-ПАМ'ЯТКА АРХІТЕКТУРИ! ДЕРЖПРОГРАМИ! ВІДЕО! Центр Києва • Поруч ТЕАТРАЛЬНА • Хрещатик, ЦУМ, музеї та найкраща інфраструктура міста 🌟
79 м² свободи, світла і міського комфорту

Продається простора 3-кімнатна квартира на вул. Богдана Хмельницького, 9 — у самому серці столиці. Це не просто житло, це спосіб життя: коли все найважливіше за хвилину від дверей, а місто працює на вас.

✨ Що змінюється у вашому житті з цією квартирою:
— Ви живете в оточенні театрів, музеїв, парків та найкращих ресторанів міста.
— Ви не витрачаєте час у транспорті — метро Театральна у двох кроках.
— Ви працюєте, відпочиваєте та надихаєтесь у ритмі центру.

🏠 Квартира:
• 79 м² продуманого простору
• Простора кухня 16 м²
• 2 поверх цегляного будинку
• Будинок 5 поверхів, є ліфт
• Теплий, надійний, з товстими стінами

🌆 Локація — топ:
• 1 хв до метро Театральна
• 3 хв до Хрещатика
• Поруч ЦУМ, Національна опера, музеї, галереї
• Зручна логістика в будь-яку точку міста
Є відео! Розглядаємо держпрограми!
Детали
В квартире 3 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Сталінка. Планировка комнат Кухня-гостиная. Дом построен в 1939 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Комиссия за услуги 5 %
FLATPRIME
Верифицированный профиль
1
Год опыта
9
Месяцев на сайте
Активных объявлений 8
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 16222
Последний визит на сайт сегодня
Рекомендовать
История изменения цены
08.03.2026 - 500 $ 199 500 $
22.01.2026 200 000 $
Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность