6
74 999 $
1 042
$/м²
Комиссия 5%
Троещина
Утеплена панель
1991 год постройки
вчера
3 мес. назад
659 (сегодня 6,
вчера 4)
Описание
Продаж 3-кім квартири на Троєщині вул. Оноре де Бальзака, 98/29, у доглянутому будинку серії КТ-16 1991 року побудови.
Будинок з керамзітобетонних панелей, теплий, з охайними під’їздами та справним ліфтовим господарством.
Квартира розташована на комфортному 4 поверсі 16-поверхового будинку. Не кутова, дуже тепла та світла, з раціональним плануванням.
Загальна площа: 72 м²
Житлова площа: 42 м²
Кухня: 9 м²
Планування та стан квартири:
-три окремі кімнати правильної форми
-роздільний санвузол
-просторий коридор
-квартира у чудовому житловому стані, не потребує вкладень
-встановлена тепла підлога
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, все залишається новому власнику. Можна одразу заїжджати та комфортно проживати або здавати в оренду без додаткових витрат.
Технічне оснащення:
-бойлер
-кондиціонер
-якісна сантехніка та електрика
Квартира ідеально підходить як для сімейного проживання, так і як готовий об’єкт під орендний бізнес.
Інфраструктура та локація:
Район з повністю сформованою інфраструктурою. У пішій доступності дитячі садки, школи, супермаркети, ринок, торгово-розважальний центр «Квадрат», аптеки, банки та інші об’єкти повсякденного попиту.
Зручне транспортне сполучення: поруч зупинки громадського транспорту, прямі маршрути до станцій метро Лівобережна, Почайна, Шулявська, Позняки та в інші райони Києва.
Умови продажу:
-розглядається безготівковий розрахунок
Квартира варта вашої уваги.
Загальна площа: 72 м²
Житлова площа: 42 м²
Кухня: 9 м²
Планування та стан квартири:
-три окремі кімнати правильної форми
-роздільний санвузол
-просторий коридор
-квартира у чудовому житловому стані, не потребує вкладень
Детали
В квартире 3 комнаты, высота потолков 2.7 метра, Технологія будівництва - Утеплена панель. Планировка комнат Смежно-раздельная. В квартире есть Подогрев полов, Кондиционер, Ванна. Дом построен в 1991 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Комиссия за услуги 5 %
В квартире есть

Іщенко Ольга
Риелтор
| Активных объявлений | 28 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 78909 |
| Последний визит на сайт | сегодня |
Рекомендовать
История изменения цены
| 11.02.2026 | + 5 000 $ | 74 999 $ |
| 07.02.2026 | - 3 000 $ | 69 999 $ |
| 05.02.2026 | - 2 000 $ | 72 999 $ |
| 03.02.2026 | - 3 000 $ | 74 999 $ |
| 03.02.2026 | 77 999 $ |