181 650 $
2 299
$/м²
Цегляна
Новобудова
1998 год постройки
1 мес. назад
2 мес. назад
247 (сегодня 0,
вчера 2)
Описание
Продаж трикімнатної квартирі загальною площею 79 кв.м. на Обольнський набережній, проспект Володимира Івасюка 14. Квартира з ремонтом на першому поверсі, двостороння. Два вікна дивляться на набережну, та два вікна у двір. На вікнах встановлено єлектроролети. В квартирі є підвал. Вмонтована кухня, великий хол та зала. Є можливість зробити окремій вхід. Підходить як для бізнесу - салону чі клиникі, так і для життя. Ціна 181650 у.о. коміссія компаниії 3%.
Детали
В квартире 3 комнаты, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Газа нет. В квартире есть Кондиционер, Душевая кабина. Дом построен в 1998 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Безбарьерность: лифт, приспособленный к инвалидной коляске. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 2. Интернет оптоволоконный. Комиссия за услуги 3 %
В квартире есть

Катренко Вікторія
Риелтор
| Активных объявлений | 19 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 8124 |
| Последний визит на сайт | 6 дней назад |
Рекомендовать
История изменения цены
| 23.03.2026 | - 4 000 $ | 181 650 $ |
| 05.03.2026 | 185 650 $ |