1
258 000 $
2 205  $/м²
117 / 68 / 17 м²
этаж 2 из 22
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2006 год постройки
сегодня
1 мес. назад
43 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
Продаж 3-кімн квартири, вул. Князів Острозьких 46/2. Елітний, сучасний, комфортний Печерськ, тихий центр
Простора, благородна, світла квартира площею 117 кв.м. , двостороння, з ідеальним плануванням.
Найкращий - комфортний та безпечний 2 поверх - 10-поверхового сучасного будинку 2006 року, спецпроект.
Зонування включає 3 окремі простори кімнати: вітальню 26.5 кв.м. з балконом, дві спальні (або кімнати іншого призначення) - 19 кв.м. та 22 кв.м.), кухню 17 кв.м., передпокій 13 кв.м., санвузли - 2.
В квартирі зроблено якісний ремонт, що передбачає можливість створення будь-якого власного стилю, в оздобленні використані натуральні та якісні матеріали. Висота стелі - 3м.
Охайний під'їзд, консьєрж, відеоспостереження. Достойні сусіди.
Квартира дивовижно тиха та затишна, розташована в секції, що знаходиться далі від дороги.
Закритий двір - шлагбауми, підземний паркінг, гостьовий паркінг.
Ідеальна, розвинена інфраструктура центру столиці: парк Слави, найкращі ресторани, кав’ярні, бутікі, фінансові установи, садочки та школи, супермаркети, Гудвайн, та багато іншого…
Можливість використання під офіс.
Поруч 3 станції метро: «Печерська», «Арсенальна», «Кловська».
258000 дол.
Детали
В квартире 3 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Кухонная плита электрическая. Есть балкон. Дом построен в 2006 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - централизованная. Количество санузлов: 2. Работает без света - вода, отопление, лифт. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 3. Без комиссии
Верифицированный профиль
Platinum partner
8
Лет на сайте
Активных объявлений 10