199 000 $
1 886
$/м²
Зверинецкая ул., 70-А
Монолітно-каркасна
Новобудова
2024 год постройки
сегодня
1 мес. назад
27 (сегодня 0,
вчера 1)
Описание
Видова резиденція над Ботанічним садом у ЖК «Edelweiss House»!
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира площею 105,5 м² у престижному комплексі бізнес-класу Печерського району за адресою: вулиця Звіринецька, 70а. Розташована на 8-му поверсі, що є ідеальною «золотою серединою» для поєднання затишку та панорамних краєвидів.
Завдяки висоті стелі 3 метри та продуманому роздільному плануванню, квартира наповнена відчуттям простору та світла. Стан «під ремонт» із чистою стяжкою та цегляними стінами дозволяє втілити будь-який сміливий дизайнерський задум у самому серці столиці.
Унікальність об’єкта полягає у балансі видів: вікна кухні та двох спалень виходять у затишне подвір’я та на зелені схили Ботанічного саду, тоді як третя кімната з панорамним склінням відкриває захопливий урбаністичний пейзаж на величний Дніпро та динамічний ритм міста.
Технічне оснащення будинку відповідає найвищим стандартам: встановлена сучасна система вентиляції для свіжого повітря без шуму вулиць, радіатори та повний комплект лічильників.
ЖК «Edelweiss House» — це втілення концепції «розумного будинку» з монолітно-каркасною технологією та утепленням мінеральною ватою. Комплекс пропонує безпрецедентний рівень сервісу: 6-рівневий підземний паркінг назавжди вирішує питання зберігання авто на Печерську, а закрита територія на стилобаті з зонами відпочинку та спортмайданчиками гарантує повну приватність. Безпосередньо в комплексі працюють власний дитячий садок, фітнес-клуб, кафе та салони краси.
Локація ідеальна для мобільного життя: всього 15 хвилин пішки до Ботанічного саду ім. Гришка, 10 хвилин до метро «Видубичі» та швидкий виїзд на Столичне шосе чи мости до Лівого берега. Поруч розташовані преміальні супермаркети «Сільпо» та «Novus», ТРЦ Ocean Plaza, а також елітні приватні школи. Право власності на квартиру вже оформлено і власник самостійно сплачує свої 11% податків!
Це статусне житло для тих, хто прагне жити в епіцентрі подій, насолоджуючись тишею природи та бездоганним комфортом!
Документи готові до швидкої угоди!
Розглядаємо продаж за програмами «Є-Оселя», «Є-Відновлення» та житловими ваучерами.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Детали
В квартире 3 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Дом построен в 2024 году. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Комиссия за услуги 5 %
История изменения цены
| 11.05.2026 | - 11 000 $ | 199 000 $ |
| 08.04.2026 | 210 000 $ |