110 000 $
1 068  $/м²
103 / 55.1 / 12.4 м²
этаж 14 из 17
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2008 год постройки
сегодня
2 нед. назад
42 (сегодня 4, вчера 6)
Описание
Затишна, сучасна, простора, тепла та функціональна 3-кімнатна квартира.

Загальна площа - 103 м².

Квартира розташована на 14-му поверсі, завдяки чому у помешканні багато природнього світла та відкривається гарний вид з вікон!

Функціональне планування, яке ідеально підходить для родини:

- три окремі кімнати;
- велика кухня, де зручно готувати та збиратися всією сім’єю;
- два санвузли — значна перевага для комфортного щоденного життя;
- просторий коридор та достатньо місця для зберігання;
- встановлені лічильники;
- балкон та лоджія.

Будинок з ОСББ, є ГЕНЕРАТОР для води, опалення та освітлення загальних місць.

Є велике укриття, чисте охайне парадне з консьєржем.

Гарний варіант для тих, хто шукає простору квартиру з функціональним плануванням!

Будинок розташований у зручному місці: поруч магазини, транспорт, школи, дитячі садочки та зелена зона для прогулянок.

10 хв. транспортом до метро "Бориспільська".
Детали
В квартире 3 комнаты, высота потолков 2.75 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Газа нет, кухонная плита электрическая. Есть 2 балкона. В квартире есть Кабельное ТВ, Кондиционер, Стиральная машина, Ванна, Холодильник, Микроволновка. Дом построен в 2008 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Безбарьерность: дверные проемы в доме шириной более 0.9 м. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 2. Интернет проводной (кабельный). Работает без света - вода, отопление, интернет, лифт, резервное питание квартиры (акумуляторы). Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 3. Нет подземного паркинга, доступного как укрытие. Инфраструктура территории: детская площадка. Комиссия за услуги 5 %