2
89 900 $
1 322  $/м²
68 / 44 / 8 м²
этаж 3 из 12
Панельна
Спец. проект
1984 год постройки
2 нед. назад
2 нед. назад
140 (сегодня 6, вчера 5)
Описание
Без %!
Продаж 3-кім.кв! Виноградарь!
Пр.Г.Гонгадзе 20-г.
Спец.проект!
* Квартира знаходиться на 3 поверсі.
* Площа 68 м2 / 44 м2, кухня – 8 м2.!
* Квартира суха та дуже тепла! Є лічильники води!
ЗРУЧНЕ ПЛАНУВАННЯ:
- Квартира має простору гостьову кімнату 24 м2 та спальні (11 м2 та 8 м2).
- Кухня облаштована меблями та технікою!
Може залишитися за домовленістю!
- У квартирі є балкон і лоджія, засклені, з внутрішнім оздобленням!
- Броньовані вхідні двері! Пластикові вікна у кімнатах і на балконі та лоджії!
- Техніка і меблі у гарному доглянутому стані, залишається майбутньому власнику за домовленістю!
- Парадне охайне, чисте, 2 ліфти!
ПОЗИТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ПРОСТОРУ
Завжди проживали позитивні люди. Квартира ніколи не була занедбана.
* Двір тихий! Гарні сусіди! Багато парковки!
* Інфраструктура району розвинута!
Біля будинку розташовані дитячі садочки та школа, поліклініка. Поруч магазини, супермаркети: АТБ, Сільпо, великий ринок, аптеки та стоматологія, перукарні та кав’ярні!
Перший продаж!
Перегляди за домовленістю!

Деталі інтер’єру:
Квартира з добротним та якісним ремонтом, догляну та, суха та тепла!
Детали
В квартире 3 комнаты, высота потолков 2.5 метра, Технологія будівництва - Панельна, Тип будинку - Спец. проект. Планировка комнат Смежная. В квартире есть Ванна, Посудомойная машина. Дом построен в 1984 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Работает без света - вода, отопление. Без комиссии
В квартире есть
  • Ванна
  • Посудомойная машина
Верифицированный профиль
Silver partner
10
Лет опыта
3
Года на сайте
Активных объявлений 2
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 2086
Последний визит на сайт 2 недели назад