150 000 $
1 875  $/м²
80 / 40 / 11 м²
этаж 10 из 16
Утеплена панель
6 дней назад
6 дней назад
69 (сегодня 7, вчера 5)
Описание
Продаж просторої квартири на Оболоні — ідеальний варіант для сім’ї

Пропонується квартира площею 80м² на 10 поверсі 16-поверхового будинку в одному з найзручніших районів міста Йорданськька 1а

Переваги:
• з вікон відкривається приємний вид на озеро та зелений сквер

Локація біля води
Будинок розташований практично поруч з Йорданське озеро — це означає свіже повітря, гарні краєвиди та ідеальні умови для прогулянок і відпочинку.

Планування:
• дві спальні 18м2, 12м2.
• світла вітальня 14м2
• кухня 13м2

• школи та дитячі садки
• магазини, супермаркети та вся необхідна інфраструктура

Комфортний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Детали
В квартире 3 комнаты, высота потолков 2.71 метра, Технологія будівництва - Утеплена панель. Газа нет, кухонная плита электрическая. Есть 2 балкона. В квартире есть Телевизор, Кабельное ТВ, Подогрев полов, Кондиционер, Стиральная машина, Душевая кабина, Ванна, Холодильник, Сигнализация. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - централизованная. Количество санузлов: 1. Интернет оптоволоконный. Работает без света - вода, отопление. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 3. Нет подземного паркинга, доступного как укрытие. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка, отделенная зона для выгула животных. Без комиссии
В квартире есть
  • Телевизор
  • Кабельное ТВ
  • Подогрев полов
  • Кондиционер
  • Стиральная машина
  • Душевая кабина