216 000 $
2 097  $/м²
БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Нивки Нивки ЖК Gloria Park
103 / 55.4 / 10.6 м²
этаж 9 из 14
Монолітно-каркасна
Новобудова
2016 год постройки
вчера
1 нед. назад
22 (сегодня 0, вчера 3)
Описание
Пропонується на продаж простора квартира площею 103 м² на 9-му поверсі сучасного ЖК «Gloria Park». Квартира з якісним євроремонтом, меблями та вбудованою технікою – готова для використання як житло або офіс.

Особливістю є великий відкритий простір понад 60 м², який можна використовувати як сучасну вітальню, студію, коворкінг або переговорну. Друга кімната 20,5 м² ідеальна під спальню, кабінет або приватний офіс. Автономна кухня, санвузол і балкон додають комфорту.

Квартира двостороння – вікна виходять у тихий двір та на вулицю Олександрівська. ЖК «Gloria Park» — сучасний комплекс із житловими будинками та секціями з офісними і торговими приміщеннями, що робить її ідеальним варіантом для бізнесу та життя.
Детали
В квартире 3 комнаты, высота потолков 2.8 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Газа нет. Есть балкон. В квартире есть Кондиционер, Стиральная машина, Душевая кабина, Холодильник, Микроволновка, Посудомойная машина. Дом построен в 2016 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 1. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Количество спален: 3. Есть подземный паркинг, доступный как укрытие. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка, двор без авто. Без комиссии
Верифицированный профиль
7
Верифицированных рекомендаций